Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda, tikiu. Bet kas iš to? Sėdėti kondicionuojamoj patalpoj ir tiek, išeiti tik vėlyvą vakarą ir ankstyvą rytą. Jei išeitų hibridinis gyvenimas per dvi šalis, tada gal nieko, kitu atveju, rinkčiausi vėsesnę šalį, kur galima apsirengti.

Atsakyti

Jei man reiktų rinktis tarp Lietuvos ir Ispanijos klimato, vistiek rinkčiausi Ispaniją. Karštis 3-4 men yra lengviau, nei 9 mėn tamsos, darganos, vėjo ir drėgmės. Juolab kad ji ne pietų Ispanijoj, tad ten švelnesnis klimatas.

Šiaip aišku idealiausia per dvi, bet finansiškai nėra racionalu

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 10 17, 15:11)
<p>Luety, o jei gyventumėt 7 mėnesius Ispanijoj, o likusius Lietuvoj ar Anglijoj? Man vasara karštoj zonoj būtų kapiec, vegetuočiau.</p>

Neapsesim viena sikna dvieju kedziu.

QUOTE(Anidanda @ 2024 10 17, 15:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pou" data-cid="73167023" data-time="1729174301"><div><p>Luety, o jei gyventumėt 7 mėnesius Ispanijoj, o likusius Lietuvoj ar Anglijoj? Man vasara karštoj zonoj būtų kapiec, vegetuočiau.</p></div></blockquote><p>Nu Žinok ten kondicionieriu tinklas lb išplėtotas, nepalyginsi su Lt </p>

Cia vasaros nera tokios karstos,Maximum 32-36.Visi Ispanai gyvena ankti ryte,per vidudieni sedi namie ir atgyja vel vakare.Taskytis pr dvi vietas nesinori ir gryzt isalti irgi nesinori


QUOTE(Pou @ 2024 10 17, 15:28)
<p>Anidanda, tikiu. Bet kas iš to? Sėdėti kondicionuojamoj patalpoj ir tiek, išeiti tik vėlyvą vakarą ir ankstyvą rytą. Jei išeitų hibridinis gyvenimas per dvi šalis, tada gal nieko, kitu atveju, rinkčiausi vėsesnę šalį, kur galima apsirengti.</p>

Bet gi mase zmoniu gyvena Ispanijoj daug uzsienieciu ir visi verziasi ir niekas nesiskundzia,kad cia blogai .Saltu zonudregnu nebenoriu.Brrr.
Atsakyti

Aš norėčiau per dvi vietas. Vasara Lietuvoj, nuo lapkričio šiltuose kraštuose. Vasaros pastaruosius 10 metų puikios LT, šiemet 5 mėn buvo šiluma.  Jei turi būstą, tai racionalu. Jei nuoma gal ir brangu.

Atsakyti

Luety, jau yra šviežo, šių metų aliejaus?  Gal žalio yra turgelyje? 

Atsakyti

Aš norėčiau per dvi vietas. Vasara Lietuvoj, nuo lapkričio šiltuose kraštuose. Vasaros pastaruosius 10 metų puikios LT, šiemet 5 mėn buvo šiluma.  Jei turi būstą, tai racionalu. Jei nuoma gal ir brangu.

Brangūs ten būstai jau

Atsakyti

Cia vasaros nera tokios karstos,Maximum 32-36.
Va kur tikras tikras brrrr )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Vakar[/b!], 20:26
QUOTE(Dusia37 @ 2024 10 17, 16:28)
<p>Luety, jau yra šviežo, šių metų aliejaus?  Gal žalio yra turgelyje? </p>

Siandien buvo marketas,bet aliejaus nemaciau .ir nezinau ar jo buna sitame turgelyje isvis,bet naciau alyvuogou medi,zalios uogos,MB paragavo,sake visa diena burnoj buvo kartu.Spjaudesi.
Atsakyti

Siandien buvo marketas,bet aliejaus nemaciau .ir nezinau ar jo buna sitame turgelyje isvis,bet naciau alyvuogou medi,zalios uogos,MB paragavo,sake visa diena burnoj buvo kartu.Spjaudesi.

Net ir mėlynos nuo medžio būna žiauriai karčios 😆

Šiaip sezonas, turėtų būti šviežio aliejaus turguose 

Atsakyti