Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka, tu apie pinigus, aš apie sveikatą. Jau visos kleketuojam, kad Kaune bėda valdiškose su traumatologais arba pas gerus bezbožnos eilės. Tai tavo ir tik tavo pasirinkimas: ar užsispyrus laukti labai ilgai, ar greičiau nueiti privačiai. Aš metų nelauksiu, kad išoperuotų, nes subinę valytis reikia man šiandien.

Atsakyti

Pou, čia ne Mukos pasirinkimas. Čia jos MB pasirinkimas. 

Saintlina,  nepavydžiu Tau. Bet... nauja patirtis.  Sėkmės :wub: .

Aš tai tikiu tik į dieva. Nei mokslu , nei daktarais, nei kitom teorijomis ne. 

Ir dar biški mėgstu pasižiūrėti į faktus. Ir pagalvoti pati.

Atsakyti

Dusia, taip, jos vyro. Bet jei žmogus guodžiasi, norisi patarti.

Aš taip pat Saintlinai nepavydžiu. Kažkokia nesąmonė. Tikiu, kad viskas bus ok, bet gi kodėl viskas ant jos vienos pečių...

Atsakyti
O tai kas saintlinai? Pirma kart gyvenime baliu daro ,ot tai nelaime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 10 17, 07:57)
Labas rytas.
Mukute ,kad tureti tai ,ko neturi - jusu atveju sveikatos - turi daryt tai ,ko nedarei.
As suvokiu,kad skamba kaip is atminimu sasiuvinio ,bet tai tikra tiesa.
Riboto mobilumo jus esat abudu jau senokai,maciau daug pavyzdziu ,nes ten kur esu zmones atvaziuoja senatvei praleisti.Vieni su ramentais,vaikstynem gilioje senatveje kasdien marsiruoja,juroje maudosi,kiti mano amziaus ir jaunesni guledami gyvi supuna.Tokia yra tiesa.Ne as ta tiesa sukuriau,as ja tik igarsinau.
Kiek metu tu bandai patekti i sistemos krumpliaracius. Ir begis neisijungia niekaip.Reiskia sankaba sudegusi.Ir as tau padet niekuo negaliu ,negaliu lazerio spindulio tau i galvele nukreipti,kad apsviesciau. O noreciau ,geras tu zmogelis.Gaila butu,kad gyvi suputumet.
O inziniere ate42 ,kaip tau dievai ir deives padeda?

Laba, merginos.

Ačiū už rūpestį AA. Paskyrė tyrimą 12-31. Klinikose sutiksiu naujaką. na beveik klinikose. Džiaugiuosi gavusi. Truks dvi valandas. Dar bus malonus, nes liepė atsinešt šokolado. Šampės gal duos. tongue.gif . Jei rimtai, tai radiacija sakė iš organizmo greičiau pasišalins.
Pirmadienį moteriškus gėrius nešiu technikinei parodyt. Dar mamogramai reikia siuntimą pasiimt. Šunė lipa ant manęs, dešinę krūtį žiauriai uosto ir net per rūbus laižyti nori. Gintis turiu arba neimti ant kelių. Kažkaip nesmagu, geriau pasitikrinsiu.
O šiaip-sveika. biggrin.gif
Atsakyti

Dusia, taip, jos vyro. Bet jei žmogus guodžiasi, norisi patarti.

Aš taip pat Saintlinai nepavydžiu. Kažkokia nesąmonė. Tikiu, kad viskas bus ok, bet gi kodėl viskas ant jos vienos pečių...

Taigi moterims tam ir reikalingos draugės, kad būtų kam pasiguosti . Vyrams papasakosi savo bėdas tai tuoj puls medžioti sprendimą. Išsikalbi ir randi išeitį pati  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 10 17, 12:37)
O tai kas saintlinai? Pirma kart gyvenime baliu daro ,ot tai nelaime biggrin.gif


išvažiuojamą - pirmą )))
Nu bet išgyvensiu, kad tik tokios nelaimės būtų smile.gif
Atsakyti
Labos,
oi.kiek prisnekeje. 4u.gif
Saintlina,viskas bus gerai,ne is kelmo esi spirta,susitvarkysi. 4u.gif Visada buna pirmas kartas.
Muka,man irgi butu pikta,mokant didelius pinigus,paslaugos negauni,bet zinant koki laikmeti gyvenam siuo metu, man isvis nesinori eit pas jokius gydytojus.Neliko tikejimo ir pasitikejimo jau nuo covido laiku,o ir matant,kas vyksta dabar,geriausias variantas- nesikreipt,2) jei turi,kreiptis tik i gimine-daktara,3) privatus sektorius.Dabar visoks sss vyniojamas i auksuota popieriuka ir pateikiamas,kaip aukso gabalas.Ir dar pykstama,jei to nepripazysti uz auksa.Visapusiska destrukcija visur,sistema zlugus,tik del pagreicio dar bega suluzusiais begiais.Greiciau ji visai sustotu,tada gal imtu kas keistis i geresne puse.

Ai,velniop negandas.Kita savaite einu apziuret buto nuomai metam laiko.Baisu ir sunku apsispresti,bet MB stumia mane siuo keliu be islygu.Argumentai.Oras puikus,maistas pigesnis,rubu reikia maziau siltu.Nueinam jau iki 10t.zingsniu,sveikata taisosi.Sako grysi i salta dregna Anglija,vel sedesi ir megsi ir subliuksi toj kedej,kaip grybas.Oi,kaip sunku perlipt per save Turiu visiskai isjungt savo baimes,logika irgi savo,nebemastyt kas bus jeigu bus ir t.t. ir t.p.Man tinka ir patinka,jei kas su kranu perkeltu is vienos salies i kita.Kitas variantas,kad apsigyvene Ispanijoj iseitume is benefitines sistemos UK.Ko as labai noriu.Nemiga. biggrin.gif
Atsakyti
Luety, pritariu TB. Ayjk, žiūrėk triobos ir lik. Ir ne metams.
Atsakyti

Luety, o jei gyventumėt 7 mėnesius Ispanijoj, o likusius Lietuvoj ar Anglijoj? Man vasara karštoj zonoj būtų kapiec, vegetuočiau.

Atsakyti

Luety, tb teisus. Bet vasarą tai nepatiks jums Ispanijoj tikrai. Aišku, reikia turbūt išbandyt, gal įprasit. Manau geras sprendimas metams padaryt eksperimentą 

Atsakyti

Luety, o jei gyventumėt 7 mėnesius Ispanijoj, o likusius Lietuvoj ar Anglijoj? Man vasara karštoj zonoj būtų kapiec, vegetuočiau.

Nu Žinok ten kondicionieriu tinklas lb išplėtotas, nepalyginsi su Lt 

Atsakyti