Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Stengiuosi nesistebėti.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 10 08, 11:36)
<p>Pou , viskas ten  panašiai...</p>
<p>PVZ žinau  šių dienų realybėje dvi moteriškes kurios dėl  beprotiškos meilės paliko šeimą ir vyrui vaikus. Viena 1 vaiką, apie15 metų, paauglį.  Bo jaunas papuolė. Kita 3  vaikus.</p>
<p>Čia normalios šeimos buvo.  Problemos amžinos  biggrin.gif  tongue.gif</p>

Kau bobos ima galvot uodega,o ne smegenimus,tai taip ir elgiasi,kaip uodega diktuoja .
Vaikus as gimdziau sau,ne vyrui.
Kareninos neskaiciau,tik praejom moktykloj is rusu k.ir literaturos,tai tiek,kiek Pou parase ir zinau.O coliuke reijtu paskaityt viska esu pamirsus
Atsakyti

Kau bobos ima galvot uodega,o ne smegenimus,tai taip ir elgiasi,kaip uodega diktuoja .
Vaikus as gimdziau sau,ne vyrui.
Kareninos neskaiciau,tik praejom moktykloj is rusu k.ir literaturos,tai tiek,kiek Pou parase ir zinau.O coliuke reijtu paskaityt viska esu pamirsus

https://www.youtube....h?v=F6PCm7d9K0w

Klasika kai kurios frazės, pvz  - Jūs kitiems vabalams nepatikote  :P .

 PS , Ana Karenina pagal knygą dar ir dukrą pagimdė nuo meilužio.

Bet ir tos pasak autoriaus nemylėjo.

Atsakyti
Labos,
Priskyokiau apie samprotavimus jūsų biggrin.gif
Negaliu pabaigti knygos bo priskyrė to dvi lietuvaites mol joms liūdna nori pašnekėti jklmn antsiuvai viešbučio personalą per pusdienį nu šitų niekaip … toks jausmas ir laukia, kada skaitykle padėsiu blink.gif
Vakar mieste pabuvojome ojomajo per gatve taip bėgau kaip niekad nebėgau greitai figūra mėtydama tarp mašinų, ciut į kelnes nepradėjau … o čia norma biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas,

koks gražus saulėtekis šįryt buvo...

Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žadama šiluma,bet kažkaip išėjus į lauką vėjas rudeniškas?

Sutinku daugiau gerų žmonių nei blogų.Na toks fainas plytelių klijuotojas,susibendravome,daro daugiau darbų,o man galva verda,bijau mb užsiminti kiek dar planų. wub.gif
Atsakyti

Labos

Būtų šilta diena , jei ne vėjas.

Kažin , kur tie rudeniniai lietūs? Šilauoges tai priliejau , negi reiks visus jaunus medžius lieti ?  O jų pas mane nemažai prisodinta. Kitaip sunkiai žiemos.

MB veisia toliau riešutų laukelį. Kadangi sodinasi retai , kas 6 ar 8 metrus tai greitas darbas. Pasirodo augalas, kuriam nereikia derlingos žemės ir vandens. Kai jau įsikabina, tai auga greitai. Net nežinau , ar dėl riešutų ar dėl medienos sodina  :D . Dar keturis savaitgali pasodino. Labai gražūs sodinukai Babtų medelyno. Neturėjau ko prisikabinti. Kažkada budavo prasti. Jei kaunietėms ko nors reikia...

Atsakyti
Labas rytas,
o pas mus lietutis,dangus apniukes,nors rodo 28 silumos busiant,bet dabar nesitiki.
Ir koja suka,matyt oras itakoja.
Po langu paukstelis taip graziai gieda,lyg kviestu laukan,nepazystu is giesmes ir nematau jo,nes medziai zemiau langi,bet svilpia,caksi,lyg kybintu biggrin.gif
Atsakyti

Luety, gi kažlkoks uraganas Kirkas juda, nežinau, kiek jus užkabins ir ar užkabins.

Dusia, visokių pasitaikė Babtų medelyne, tikrai ne vieną pirkom ir sau, ir Sesers šeimai.

Atsakyti