Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

aha susuk, vos atkalbėjau sėti žolę pas dukrą, ačiū die Ate pasidalino gero žmogaus kontaktu :4u: , jau pasėta ir tai lėkė daužyti betono, bo žentas nemoka...et nežinau kaip bus toj afrikoje, bet tikiuosi viskas gerai, gerai priminei dėl draudimų, reik rašyt merginom....žemaitis juk, net mano žydiškos šaknys nepadeda....ir gudrumu ir piktumu ir geruoju....

Mano moliūgai nurauti keliaus triobon, paliksiu burokus lauke, pomidorus su paprikom šiltnamyje, o morkų tai nėra, bus viskas iki kelionės. Po kelionės sodinsiu česnakus, žieminių svogūnų pabandžiau užteks eksperimentuoti :rolleyes: Taip nepabaigiau purkšti daržo nuo piktžolių, pritrūkau chemijos, na dar yra šiandiena, nes kraustomės jau Kaunan iki kelionės, paskui vėl sodan, amžinai su terbom :(

Atsakyti
Ačiū Dusiuk. 4u.gif 4u.gif Remontai nesibaigiantys. ax.gif Laukiu žvyro,nei į miestą važiuoti,nei ką. ax.gif Dar laukia šiltinimas priestato,kur vonia bus papildomai. blink.gif
Svarainius vertina tik marti.Padariau tris dalis,dukroms nereikia-cukrus,atidaviau viską marčiai.
Vakar viską padalinau po du moliūgus,po arbūzą,liko vienas gimtadieniui,dar du suvalgėme,ramu jau.Obuoliai nuskinti Auksis pragulėjo dvi savaites dėžėse,geltoni,sunokę,tobuli.Visiems trims po dėžę sudėjau.Pomidorai irgi jau į pabaigą.Tai širdis nebe skauda,galiu ramiai gyventi. mirksiukas.gif
Liko žieminiai obuoliai suskinti į dėžes.Anataniniai irgi išdalinti beveik ir baigia nukristi,nedėsiu į dėžes,labai jau genda. ax.gif
Atsakyti

Ingrida ale kaip gerai bus  :wub: nereiks su terbom miestas-kaimas, komfortas vietoje  :B Mane užmuša tie du namukai, jau nekalbam apie lakstymą tarp miesto ir sodo...ale ar keisčiau tik į miestą :hmm:  nu ne :P Tiesa įstatė kondicionierių, kuris ir šildo, na pamatysime kaip čia seksis valdyti iš nuotolio, bo wifi neima iš namo iki pirties, reikia greitintuvą ar ką ten pirkti, reik ieškoti kokios nors info. Gal kuri turite patirties?

Atsakyti

Mukut , čia jau žento klausk dėl interneto   :rolleyes: , gal jis išmano , ko ten reikia ? 

PS aš  tik buto nesirinkčiau . Tik kaimą taip... 

Atsakyti

nieko jis tokiais reikalais neišmano .... jis programuoja...

Na taip jeigu kaimas būtų kaip kaimas o ne dvi mažutės triobos, kur virtuvė rūsyje, tulikas su vonia ten pat...ech jau kitaip nebus....

Atsakyti
Sūnus irgi siūlo susidėti kondicionierius į abi puses namo,oras-oras.Na bet pasikūrename ir užtenka,vėsos irgi per vsą vasarą pakanka. ax.gif
Namuke boileris su wife,nei karto nepasinaudojome,bandė mb kažkada ir niekas neišėjo,vistiek pajungtas ištisai. ax.gif
Jauniems tai miesto reikia,kuo senyn,kaimas geriau.Dukra atvažiavųsi pasakojo,daugiabutis yra daugiabutis.Išsinuomavo 4 kambarių butą su dviem terasom į parką,penktas aukštas,pušys vos ne ranka pasiekiamos,Saintlina su Lesiumi vaikštinęjate,Lazdinėliuose,prie pat parko namas.Ir ką.Pirmame aukšte yra kiemelis prie buto,o ten kas savaitgalį kepa mėsą komado ir kenčia visas namas.Šoniniai butai kiek kvietė policiją,atvažiuoja ir gaisrininkai atitinka visiems reikalavimams,5 metrai nuo sienos.Ir kenčia žmonės nuo dūmų,net iki dukros 5 aukšto daeina.Vat ir miestas,džiaugiamės vienkiemiu,ramu. wub.gif wub.gif
Atsakyti

Mano trioboj dar mažiau komforto ...

Kadangi šiemet vasara Lietuvoje tęsiasi jau penktas mėnuo , tai ir kaimas  ne taip baugina :) 

Atsakyti

Ingrida, aš kai buvau 30 metų irgi sakiau , kad rankų į žemę nekišiu  :D 

Bet kaimo iš mergos taigi neištrauksi  :P 

Kas liečia nuomą, tai aš labai nešiuolaikiška... Iš karto kalkuliatorius įsijungia.

Atsakyti

Labas rytas,

na ar jau taip dūmai eina stipriai? Gal kvepia tiesiog?

Žmonės šiais laikais labai nepakantūs. Šalia mūsų kotedžai, kartais kepasi mėsą gyventojai savo mini kiemeliuose. Bet tai jie tam ir pirko su kiemeliais, kad turėtų mažutę terasą ir žolės plotelį.

Name gyvenant juk taip pat kaimynai yra.

Atsakyti
Labas rytas.
Mukute ,gi termopompos labai brangios ,turetu gi but palaikomasis servisas.Skambinkit instaliuotojams.
Bulgarijoje kas jas turi tai gaunasi jiems toks bulgarijos sildymas,kazkaip geoveikla pasikeite,traukia ta glikoli velniai zino kur,nieks nureguliuot negali.Cia kam geoterminis,kam vanduo ir oras tiems labai brangu gaunasi.Pasiklausius istoriju nusipirkau centrinio sildymo katila kietam kurui ,atsargini.
O po tuos grozio salonus ,kur yra potenciali galimybe uzsikrest butina ,kitaip aukstosios visuomenes statusas nukentes? Luety jau gavo kortisono ir adrenalino pliupsni .Mokykites is kitu kvailumo,nors karta.
Del siuolaikiniu wifi marsrutizatoriu.Jei jie labai apsaugoti ,kas dirba su rimta info ,tai neima jie periferijos ,pas mus net teliko nepazista, rekia kad nesaugus. biggrin.gif Ir jokiu kitu be OS nepripazista ne pro kur.
Mukut , o diedas jau pasveiko ,kad cemento griaut lauziasi biggrin.gif
Pritariu idejinaim priesui pou- gal daugiau pakantumo reikia,gal zmogiskesniu santykiu su kaimynais.Ne policija kviest o su vyno buteliu ateit prie kepsniu.Kaimynai tai ne sveciai , o tolimesni gimines.
Man sirdis krauju pilasi del jaunosios kartos susvetimejimo ir egoistinio individualizmo.Zmogus yra bandos gyvunas,vis delto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Šiandien[/b!], 09:54
Aš supraščiau,kad tik mano dukrai kliūna dūmai?Bet jei kiti kaimynai kviečia ištisai policiją,tai matyt visiems nepatinka? ax.gif Šalia parke net trys kepsininės šašlikams,bet šitie niekam nekliūna.Manau daugiabutis lieka vistiek daugiabučiu,turi derintis prie kitų? ax.gif
Vargstu dabar su betonuotojais,niekas nenori dėl 10 kvadratų važiuoti. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kokia aš laiminga, kad nuo mano triobos vienintelis kaimynas už kokio 0,5 km... Ir to visiškai nematau vasarą - medžiai užstoja. Kai kam mano gyvenama vieta skylė, kai kam - svieto pakraštys, o man - vienas iš geriausių gyvenime padarytų sprendimų. Jei sulauksiu, kad nebūsim įgalūs čia gyventi ir reikės kraustytis miestan, verksiu kruvinom ašarom. Ir taip, Alta, nors aš senoji karta, bet nesu bandos gyvūnas ir niekada tokia nebuvau. Esu intravertė, ir taip - individualistė, bet egoistinio individualizmo etiketės sau nesilipdau. Man reikia tylos, ramybės ir minimalaus bendravimo. Ir taip - tie kotedžai, tie gyvenamųjų namų kvartalai su sklypais po kelis arus niekaip ne man, jau geriau butas, tai daugiau privatumo.
Atsakyti