Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O kodėl? :unsure:​  Aš su jais dirbau dar prieš dvi valdžias  :rolleyes: man tada labai gerai buvo kol nepradėjome statybų tada visiems įtampa didelė buvo ....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Šiandien[/b!], 08:49
Ryta jau feisbuke maciau panasia maniera parasyta teksta,idejau pastaba,kad svietimo sistemos atstovams turetu buti geda.
O dabar muka.Cia kas ,dienos bajeris?
Atsakyti

Čia jie dirba ne švietimo sistemoje ir ne treneriais, o žmonės kurie organizuoja rungtynes, federacijų darbus, jie nematomi, bet labai daug dirba, dėl to ir labai džiaugiuosi už jų pasiekimus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Šiandien[/b!], 08:53
QUOTE(Muka @ 2024 09 20, 09:15)
<p>Labas rytas,</p>
<p> </p>
<p>Vakar buvo susitikimas su senais bendradarbeis  rolleyes.gif jau kaip smagei pasėdojme, sefas net kepė ėriuką, antį, vištą ant iešmo kaip skanu  wub.gif Šefo sodyboje ne kartą lankiausi, bet šį kart taip viskas ramei, džiaugėmės visi kaip vaikai, daug kas iš jaunimo rimtai pasistūmėjo pareigose, kas džiugu už juos, kas plaukime, kas futbole kas kašėje,ech džiugu smile.gif</p>
<p>Šiandiena kariausiu su galinsoga, ruošiu dirvą naujam projektui smile.gif</p>
<p>Luety tu drasuolė  4u.gif aš vien skaitant jau bijoti pardėjau vietos pakeitimo  unsure.gif</p>
<p>Gražios dienos  4u.gif​ </p>

Mukut , tai gal tave AI ant pajuokos isstate?
O valstybinis pramogu verslas man nerupi.Taip sportas yra pramogu verslas.
O kas baisaus,pakeliaut po ispanija,gi faina,dabar vynuogiu skynimas,apelsinu ir pomidoru rinkimas .Derliaus svente.
Vakar issirukiau juodosios juros tuno ,kokius tris kg.Svarbiausia dabar neapsiryt biggrin.gif
As turiu visokiu kelioniu po valdiskas istaigas,nuo pirmadienio prasides.Ambasada bukareste,ambasada sofijoje ,paskui dar daug viskokiu valdisku reikalu.
O kadangi valstybe man prievartos aparatas tai keliones tikrai malonios nebus.Bet as istversiu.
O jusu su luety rypavimai del poilsiniu pramoginiu kelioniu yra atleiskit bet absurdiski.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Šiandien[/b!], 09:17

nu ne ... aš gyvai bendaruju su žmonėmis. :B​ Va rūkinti nemoku, nors turiu rūkykla, o reiktų pasimokinti, gal kada...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Šiandien[/b!], 09:16
Mukute ,matosi nesupratai.Tavo pirmame poste kazkoks nesuvokiamas gramatiniu klaidu skaicius,tau visai nebudingas.Tai arba insultas arba AI. biggrin.gif
As rukyklos neturiu ,tai naudoju metalini siuksliu konteineri biggrin.gif Karsciui atspariu plytu radau ant gatves atvykusi .Ir dar kazkokiu senoviniu keraminiu vamzdziu.Bet rukyti mesas mano darbas nuo vaikystes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Šiandien[/b!], 09:21

manau emocija paėmė viršų :) labai džiaugiuosi širdyje už tuos jaunus žmones.  :wub:

Nė karto nerūkinau mėsos, kažkaip vis nagai niežti, reiks išbandyti būtinai :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Šiandien[/b!], 09:50
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 20, 08:00)
Mukut , tai gal tave AI ant pajuokos isstate?
O valstybinis pramogu verslas man nerupi.Taip sportas yra pramogu verslas.
O kas baisaus,pakeliaut po ispanija,gi faina,dabar vynuogiu skynimas,apelsinu ir pomidoru rinkimas .Derliaus svente.
Vakar issirukiau juodosios juros tuno ,kokius tris kg.Svarbiausia dabar neapsiryt biggrin.gif
As turiu visokiu kelioniu po valdiskas istaigas,nuo pirmadienio prasides.Ambasada bukareste,ambasada sofijoje ,paskui dar daug viskokiu valdisku reikalu.
O kadangi valstybe man prievartos aparatas tai keliones tikrai malonios nebus.Bet as istversiu.
O jusu su luety rypavimai del poilsiniu pramoginiu kelioniu yra atleiskit bet absurdiski.

Labos,

Alta,valdiskos keliones tik siaip neramina,bet iveikiama tvirtove.
Musu su Mukute rypavimai yra musu zodizko zenklo ypatumas.Mums sunku keist savo kranta,mes veziukai.Mums reik artimuku apsaugos,kitaip gali isgaudyt.O tai kodel i Rumunijos ir i Bulgarijos ambasadas reik kreiptis,jei gyveni Bulgarijoj?Nu bet va,pavazinesi po salis,pasiziuresi,kaip ten zmones gyvena. 4u.gif 4u.gif

Muka,as irgi visur dziaugiuosi jaunu zmoniu tobulejimu,tikslo siekimu.Iki asaru,nors tie jauni zmones man tik pazystami.
Atsakyti

Labos

Būna nesiseka, nesiseka ir kaip nepasiseks ...

Taravo mus vietinis reindžeris vakar Rusnės saloje. Katomuša. Iš už  posūkio į mus. Prieš eismą. Tas penkias sekundes, kad supranti, kad jau p*** antra para prasukinėju . Mašina traliuku į autoservisą, mes pakaitine gavom 2 sav.  Gerai , kad draudimą pilną turėjom.

Gyvi sveiki ir tas svarbiausia. Mašina tik metalo gabalas. 

Biški ausų būgnelius skauda. Nes oro pagalvės iššovė. Saugumas suveikė 100 pr. Ir pagalvės ir diržai  ir pati paskambino 112... Servise priėmėjas pasidžiaugė, kad labai saugi mašina.

Žmogus planuoja, dievulis juokiasi.

Būkit sveikos ir saugios :wub:​ 

Atsakyti