Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Anidanda,matysime,kaip jausis šiandien.
Saintlina neįtelpa pagal svorį salone skristi. ax.gif Šuniui bus tragedija-skrydis. bigsmile.gif Nu nenori mūms palikti porai mėnesių. ax.gif
Atsakyti

Ingrida, gyvūnus skraidina specialiam skyriuj, ne kartu su visu bagažu. Skradina ir šuniukus pirkėjams po visą pasaulį. Nuskrenda. 

Aišku, aš irgi bijočiau, tik ekstra atveju ryžčiausi savo šunį skraidint. 

Šian vaikščiodama su šuniu raudonikių radau. Tokioj sausroj.. Ale sprindinėj samanoj turbūt rasa gerai gelbėja.

Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida :4u:

Nežinojau , kad diklafosą pardavinėja dar? Nesu pirkusi... 

Luety sūris su vynu svorio nepakels... jei nebuvo šokolado ar pyrago.

Ingrida, girdo raminamuosius prieš kelionę šunimis ir katėms. Aš savo katei duodavau kokių tai žolinių vaistukų, kai  dukra išvažiavo mokytis. Pilvą išsilaižė.  Katės taip elgiasi kai depresuoja.

Sūnaus darbas ne nuotolinis. Laboratorija reikalinga ir tt. Kartais ir sekmadienio vakare važiuoja savo augintinių maitinti , kad pirmadienį juos dresiruoti... bet atostogas susiplanuoja nestandartines. Mano akimis smagias. Kam ko reikia. 

Gerai kai abiems reikia to paties. Blogiausia kai vienas nori keliauti kitas ne. Svarbu sutaria. Jei abiems patinka labai ramus, saugus ir žinomas gyvenimas ko gi ne? Ne visi turi čigono geną...  ne visiems rūpi žinoti, koks tas pasaulis už tvarto kampo. Kai kam gana savo kiemo. Nes saugu...

Atsakyti
Dusiuk,sūnui žiemą pastoviai prasideda sloga nuo tos drėgmės mūsų.Metus pragyveno Los Angele,pernai per žiemą Tenerifėje,jokių slogų.Tai va šiemet vėl kelia sparnus.Dukra irgi su žentu pabandė užpernai mėnesiui per žiemą Tenerifę irgi patiko,tai irgi kelia sparnus.Kai toks darbas visų gali bet kur dirbti.Tai vyriausia dabar ilsisi ir dirba Čekijoje.Irgi svaigsta apie Tailandą žiemą. ax.gif
Pas mus jau antradienį pagaliau rodo lietų,šeštadienį vėl pradėjo liūtį rodyti.Rytoj reikia kol sausa terasą nudažyti. ax.gif
Atsakyti

Norėčiau žiemą gyventi Tenerifėje. Tobulas klimatas. Man atrodo ten žmonės nesensta,  o vaikai auga patys :D 

Ne veltui tiek turtingų vakarų Europos pensininkų ten senatvę leidžia... gali sau leisti, buvo geri laikai jiems. Sukaupė. 

Jokio lietaus mano kaime kitą savaitę nerodo telefonas... gal pakrapins kaip kunigas per mišias ... liūdna.

Atsakyti

Kanaru salos tobulos visus metus. Ir aš norėčiau ten gyvent. Ale visa Europa nesutilps ten 🤣. NT kainos per kelis metus ten išaugo trigubai. 

Atsakyti
Tenerife,sakot.
Musu cigonu kaime visus griuvesius ispirko,uz brangiai,baigiu vokiskai ismokt.Jau su kaimynu anukais bendrauju zerh gut biggrin.gif
Atsakyti

Tenerife,sakot.
Musu cigonu kaime visus griuvesius ispirko,uz brangiai,baigiu vokiskai ismokt.Jau su kaimynu anukais bendrauju zerh gut biggrin.gif

Tai jau nebetelpa tenerifej 🤣

Atsakyti

Luety , kodėl taip trumpai , tik 2 savaites ? Kelionė tai rimta... Galvojau kokius du mėnesius gyvensit. Nes dvi savaitės  atostogų  tai bambonkė  :D 

Einu ieškoti bilietų Kinijos naujų metų proga...

Atsakyti
Kaip naudingai sunaudoti gudobėlę?Nėra daug,jaunas medelis,bet yra. ax.gif Užpiltinę padaryti,džiovinti? ax.gif
Atsakyti
Sutinku su dusia,tokios trukmes kelione tik bereikalingas stresas organizmui.
Bet velgi ,su tokiais panic station ,tai net neaisku ka patart.
Ir nesupyk ,luety,tu tikrai ieskai to ko nera - saugumo,superkomforto,tobulumu.Menkiausias diskomfortas ar expromtas tau pasaulio pabaiga,mirtis ir siaubas.
Jus galit ten visas ziema sedet,vistiek babkiu sildymui nebus is valdzios.Pagaliau.Turbut ir Lietuvoje nebus.Ner ko sedet seniams radiatoriu apsikabinus, nebera jaunu zmoniu kas tas babkes kompensacijoms uzdirba. Taigi ,tie kas pirmesni ,dar gali rinktis is geresnio NT cigonu kaime.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 08, 09:06)
<p>Luety , kodėl taip trumpai , tik 2 savaites ? Kelionė tai rimta... Galvojau kokius du mėnesius gyvensit. Nes dvi savaitės  atostogų  tai bambonkė  biggrin.gif </p><p>Einu ieškoti bilietų Kinijos naujų metų proga...</p>

Issipirkom dviem,po to matysim.
Labas rytas.
Lyja😄😭Jau net nebejuokinga.
Atsakyti