Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas is ryto,
as ilindau i silta megztini,siltas ilgas kelnes,vilnones kojines-salta,net rankos stingsta,lyja nuo ryto,o turejo but be lietaus.Ranksluosciai dregni vonioj,niekas nedziusta,lietu sezonas kazkoks.Vien del oro reik emigruot.Ir ryt rodo lietu ir poryt,tai pas jus tikrai jo nebus greit,kol pas mus lis.Ir vejas nemazas,turetu nupust,niekaip.Nykus ruduo.
Gerai,kad musu bulves nukastos,o tai paskestu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Labas is ryto,
as ilindau i silta megztini,siltas ilgas kelnes,vilnones kojines-salta,net rankos stingsta,lyja nuo ryto,o turejo but be lietaus.Ranksluosciai dregni vonioj,niekas nedziusta,lietu sezonas kazkoks.Vien del oro reik emigruot.Ir ryt rodo lietu ir poryt,tai pas jus tikrai jo nebus greit,kol pas mus lis.Ir vejas nemazas,turetu nupust,niekaip.Nykus ruduo.
Gerai,kad musu bulves nukastos,o tai paskestu bigsmile.gifbigsmile.gif

Aš jūsų vietoj visai žiemai emigruociau į Ispaniją 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 07, 10:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73161526" data-time="1725702731"><div><p>Labas is ryto,
as ilindau i silta megztini,siltas ilgas kelnes,vilnones kojines-salta,net rankos stingsta,lyja nuo ryto,o turejo but be lietaus.Ranksluosciai dregni vonioj,niekas nedziusta,lietu sezonas kazkoks.Vien del oro reik emigruot.Ir ryt rodo lietu ir poryt,tai pas jus tikrai jo nebus greit,kol pas mus lis.Ir vejas nemazas,turetu nupust,niekaip.Nykus ruduo.
Gerai,kad musu bulves nukastos,o tai paskestu vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš jūsų vietoj visai žiemai emigruociau į Ispaniją </p>

Ruosiames,bet nera taip lengva,kaip atrodo.
Atsakyti

Galvoju ir apie pudeli mažą, ar jorka. Bet jų kailis itin daug priežiūros reikalauja, o aš tinginė esu tuo klausimu 

Dėl jorko nežinau, bet pudelį kaimynai turi. Nuveža į kirpyklą kas kažkiek laiko, trumpai nukerpa ir tiek. 

Atsakyti

Dėl jorko nežinau, bet pudelį kaimynai turi. Nuveža į kirpyklą kas kažkiek laiko, trumpai nukerpa ir tiek. 

Reikia šukuoti kasdien, ir tuos ir tuos, kitaip bus dredai kaltunai 

Atsakyti

Keistas dangus. 

Pasirodo Baltarusijoje miškai ir durpynai dega nuo tokios sausros.  Vilniuje ryte jau buvo. Dabar ir pas mus atėjo ... nei tai pilkas, nei tai ružavas . 

Vaikais užsuko papietavom , pakalbėjom apie kelionę . Kokiu tempu jaunimas gyvena , net pavydu  :wub:​ 

Atsakyti

Aha, spalva dangaus ir kaime interesna. 

Atsakyti

Keistas dangus. 

Pasirodo Baltarusijoje miškai ir durpynai dega nuo tokios sausros.  Vilniuje ryte jau buvo. Dabar ir pas mus atėjo ... nei tai pilkas, nei tai ružavas . 

Vaikais užsuko papietavom , pakalbėjom apie kelionę . Kokiu tempu jaunimas gyvena , net pavydu  :wub:​ 

Mano jaunimas tai kaip pensininkai gyvena. Namai darbas, savaitgalį močiutės kaimas. Vis neatsistebiu kaip jie nieko nenori daugiau.  

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 07, 18:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73161550" data-time="1725722199"><div><p>Keistas dangus. </p><p>Pasirodo Baltarusijoje miškai ir durpynai dega nuo tokios sausros.  Vilniuje ryte jau buvo. Dabar ir pas mus atėjo ... nei tai pilkas, nei tai ružavas . </p><p>Vaikais užsuko papietavom , pakalbėjom apie kelionę . Kokiu tempu jaunimas gyvena , net pavydu  wub.gif​ </p></div></blockquote><p>Mano jaunimas tai kaip pensininkai gyvena. Namai darbas, savaitgalį močiutės kaimas. Vis neatsistebiu kaip jie nieko nenori daugiau.  </p>

Man į telefoną atėjo perspėjimas,kad gaisrai,durpynas,miškas dega.Nors mes nuo sienos tikrai tolokai gyvename? bigsmile.gif
Aš saviškius vos spėju gaudyti.Dukra penktadienį rašo,mes jau į lėktuvą lipame,savaitei į Čekiją,sūnus -Vokietijoje.Žiemoti ko gero neliks nei vienas,du jau turi bilietus į pietus,mažoji net šanuką išsiveža.Saintlina,patark,kaip jis ištvers 6 valandas skrydžio bagaže.Dukra žada žolinių preaparatų ieškoti raminančių.Pratinamas jau dabar prie bagažo dėžutės,ten jau miega.
Nebuvo latviškos vilnos,nusipirkau lietuviškos kilogramą.Bet sūrių latviškų visokių. wub.gif Vakarienė-sūriai. wub.gif
Pridirbau,vakar nuo vaisinių musyčių pripurškiau dichlofoso ir atrodo išvėdinau,kaip dėjo mb alergija.Šiandien vos vedžiojau po mugę,akys ašaroja,norisi bėga.Jau atvairavau atgal,dabar lygtais ir temperatūra užkilo.O vaistų juo alergijos neturime. ax.gif
Atsakyti

Apsinuodijo tavo vyras, Ingrida. Diklofosas lb toksiskas, paralizuoja kvėpavimo takus, gali jis pradėt dust (man yra taip buvę). Stebėkite, ne juokas čia 

Atsakyti

.Saintlina,patark,kaip jis ištvers 6 valandas skrydžio bagaže.

Neįsivaizduoju..

O kiek jis sveria? Lyg iki 12 ar 13 kg kartu su boksu galima salone?

Atsakyti
Buvom pas broliuka sveciuose,Jo zmona dirba suriu privacioj gamyklelej,prisiragavom visokiu suriu su vynu.Vel mano fastingas suniui ant uodegos. ax.gif
Atsakyti