Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš šian kaip Anidandos vyras. Sėdžiu nuo ryto prie tv ir olimpiadą žiūriu ))) bet aš tik irklavimą ir plaukimą, kur mūsiškiai dalyvauja :)

Atsakyti

Saintlina, ohooo. Nevažiavom prie ežerų, atidėjom. Bet ten yra lepeškynas, buvau tik kartą baravyką radus.

Baravykai dar nedygsta šituose kraštuose. Radau tik keturis per tris dienas, tik vienas geras.

O kai savaitgalį tiek žmonių miške, tai nebent lįst į kokį neprivažiuojamą užkampį. Ką aš ir dariau šian, nes galiu sau leist tokią prabangą )

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 27, 08:26)
Labas rytas.
Mandagiai pakeliu antaki.Suprantu ,kad siuolaikinio meno as nesuprantu.

Tai kad menas jau toks dalykas - kas kaip nori, tas taip supranta. Aš tai sakyčiau, kad atidarymas buvo keistas. Bet visai tikėtas. Ugnies perdavimo pabaiga išvis be jokių gilių minčių - tiesiai šviesiai. Nu ką - y kaip y.
Atsakyti

Pou, jei įtvaras be plokštelės, o tik užveržia sąnarį,tai jis netinka pastoviam nešiojimui. Tokie yra skirti sportui, krūviui atlaikyti trumpa laiką. Gydymo įtvaras nieko spaust neturi, jis turi fiksuoti sąnarį savo forma ir ilgiu. Nusipirk kokį rodžiau 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 27 liepos 2024 - 11:06

Tai kad menas jau toks dalykas - kas kaip nori, tas taip supranta. Aš tai sakyčiau, kad atidarymas buvo keistas. Bet visai tikėtas. Ugnies perdavimo pabaiga išvis be jokių gilių minčių - tiesiai šviesiai. Nu ką - y kaip y.

Ma tai įdomu kaip su tuo ugnies balionu toliau bus. Juk turi degti ugnis per visą olimpiada, tai kaip jie kurstys tame balione 😆

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 07 27, 09:19)
Tai kad menas jau toks dalykas - kas kaip nori, tas taip supranta. Aš tai sakyčiau, kad atidarymas buvo keistas. Bet visai tikėtas. Ugnies perdavimo pabaiga išvis be jokių gilių minčių - tiesiai šviesiai. Nu ką - y kaip y.


O as maciau mase simbolizmo,satanizmo.Tapalyciai vaizdavo 12 apastalu,blyskusis apokalipses raitelis,kuris simbolizuoja mirti,atjojo jau,Cia isbiblijos,uzdegta ugnis zemes formos-karomaro simbolizmas.
O siaip Paryzius nuostabaus grozio miestas ir niekas negali su juo lenktyniauti,papuostas puikiai.
Bet cia as taip suprantu mena. bigsmile.gif
Atsakyti
Atsiprasau,ka? Tu kuo satanistus ,Liuciferi ,laikai?
Cia totalaus protinio ir fizinio neigalumo triumfas.Jau nezinai ar piktintis ar gailetis.Labiau linksta i gailetis.
Maniau ,kad T.Swift apokalipses kumele,pasirodo ne.Kamala harris.Ir gali but dar blogiau.
Oro balionas simbolizuoja visiska atitrukima nuo realybes.Budavo amzinoji ugnis,dievo Prometejo dovanota zmonems.Ne tik budavo ,ji yra.ji ras savo aukura,ugniakura.Bet uz patycas is jos bus sumoketa labai brangiai.
Atsakyti

Anidanda, jis su plokštelėmis, tik neina per visą delną, o jo kraštą, per nykštį perkišt reik. Pirkau Ortoperdijos įmonėj, kur Kaune.

Tokį rekomendavo, neprastas. Bet va man kažkoks diskomfortas. 

Kai suku ranka, man sukimo metu ties kauliuku tą sausgyslę labai skauda ir trakši.

Atsakyti

Anidanda, jis su plokštelėmis, tik neina per visą delną, o jo kraštą, per nykštį perkišt reik. Pirkau Ortoperdijos įmonėj, kur Kaune.

Tokį rekomendavo, neprastas. Bet va man kažkoks diskomfortas. 

Kai suku ranka, man sukimo metu ties kauliuku tą sausgyslę labai skauda ir trakši.

Nu sunku ką nors pakomentuoti nemačius daikto. O kodėl tu sunkioji, jei skauda? Nejudink is vis 

Atsakyti

Nu sunku ką nors pakomentuoti nemačius daikto. O kodėl tu sunkioji, jei skauda? Nejudink is vis 

Dešinė ranka, nepavyksta....

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 27, 12:02)
Atsiprasau,ka? Tu kuo satanistus ,Liuciferi ,laikai?
Cia totalaus protinio ir fizinio neigalumo triumfas.Jau nezinai ar piktintis ar gailetis.Labiau linksta i gailetis.
Maniau ,kad T.Swift apokalipses kumele,pasirodo ne.Kamala harris.Ir gali but dar blogiau.
Oro balionas simbolizuoja visiska atitrukima nuo realybes.Budavo amzinoji ugnis,dievo Prometejo dovanota zmonems.Ne tik budavo ,ji yra.ji ras savo aukura,ugniakura.Bet uz patycas is jos bus sumoketa labai brangiai.



Kodel tu mane vadini Liuciferium?Ar cia ne man skirta?

Vokietijos verslininkas ir aktyvistas Kimas Dotkomas puikiai pakomentavo šį panoptikumą:

"Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija buvo tarsi žmonijos uždarymo ceremonija."

Olimpinių žaidynių atidarymas Prancūzijoje buvo atviro satanizmo demonstracija, pirmiausia sąmoningai metant iššūkį krikščionybei.

Tai buvo atviras pasityčiojimas iš mūsų simbolių ir atvaizdų, pasityčiojimas iš Kristaus ir jo apaštalų. 2,5 mlrd. krikščionių buvo parodyta nepagarba ir pasityčiota iš mūsų Dievo.

Vien Paskutinės vakarienės scena ko verta?

O Marijos Antuanetes pasirodymas i svisu seno namo langu ,su nukirsta galva rankose,ir kruvini fontanai,bei raudonu dumu uzdangos,tai kazkas siaubingo,pasityciojimas is istorijos.
Atidarymo ceremonija visiskai nieko neturejo bendro su sportu.


Atsakyti

Toli fantazijos nunešė tą Dotkomą 🤣

Atsakyti