Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aciu uz lietuviska pavadinima.

Va gal dar atrasit,kaip lietuviskai vadinasi.
https://www.ebay.co....mYaAouLEALw_wcB
Gaillardia mesa yellow

Ir gaura sparkle white

https://mr-fothergil...e-flower-plants

Kiek užmačiau, tai ir vadina gailardija. Man panaši kiek į gludą :) Bet tai gailardija.

O gaura ir yra gaura :) Auginu darželį, tik nežinau kokios spalvos - kolegė daigelį davė.

Patagoninė verbena gražiai įsikabino, vos bezdėjo iš pradžių. Tikiuosi, kitais metais daug savaiminukų.

Anidanda, gal net ne taip yra. Mano Sesuo labai rūpestinga ir pasišventusi vaikams, bet tai Jai taip natūralu, kad ji tų pastangų neįvardija kaip sunkumo.

Nepamenu, kad ir aš būčiau sakius, kad sunku. Gal kada ir pasakiau, epizodiškai, bet jei rimtai - taip negalvoju. Man ir su pagalba yra reikalų. Tos pagalbos, esant mano aplinkybės, tiesiog nebūna per daug. 

Klausimas, kas apskritai yra sunku. Jei kartais pasidalini rūpesčiais, ar tai sunku? Ne. Yra arba nėra vidinis jausmas sunku ar ne, mano manymu.

Atsakyti

paskaičiau aš čia apie jūsų vaikų muzikines mokyklas..  mane į tokią buvo užrašę. Jau kaip aš jos nekenčiau, apsakyti nemoku. Po kažkiek metų specialiai per visus egzaminus nieko neatsakiau, dvejetus gavau ir namie pasakiau, kad išmetė.. o, pasirodo, neišmetė, parazitai. Bet rudenį kai paskambino, kodėl nebeateinu, pataikiau pati ragelį pakelt. Tai pasakiau, kad psio, kojos mano daugiau ten nebus. Va tada prisiekiau, kad aš savo vaikams neliepsiu lankyt jokio būrelio, jei jie nenorės. Ir žodžio laikiausi :) 

Atsakyti

Man jaučiu bus kapiec, kai mažasis išvyks studijuot. Neįsivaizduoju kaip reiks priprast 

ir aš taip pat galvoju :) maniškis kol kas namie, bet juk neamžinai..

Atsakyti

ir aš taip pat galvoju :) maniškis kol kas namie, bet juk neamžinai..

Vilniečiai turi tokią laimę su vaikais ilgiau pabūt. Ir būtent su tokiais, kur jau visai nesunku, o kaip tik atvirkščiai, vienas malonumas, o ir pagalba ūkyje 😁

Atsakyti
Mukute, kiek pamenu iš Eglės sanatorijos, tai po vertikalių vonių sėdėti negalima iki 2 val ? Kad ten tie slanksteliai kuriuos patempė nesukristų ?
O šiaip tai aš buvau geresnė mama negu žmona. Bet MB kažkaip iškentė, vaikai ne svetimi ir jam.
Mano buvusi kolegė, šiemet jai 70 kiekvieną vasara pasiima visus 4 anūkus. Virš mėnesio pas ją gyvena. Klausiau ar nesunku , sakė man smagu . Visi mokyklinukai jau . Du atvažiuoja iš užsienio , du LT gyvena. Ne prievarta, visi nori . Kai kam vaikai per sunku , kai kam žymiai vyresniame amžiuje anūkai ne per sunku ax.gif Bet ji labai energinga moteriškė. Kiekvieną dieną 10 km, bet kokiu oru. Sakė anūkai ar ne anūkai aš vis tiek savo ratą kas diena einu.
Atsakyti
Maniškiai galėjo mokytis Kaune. Pigu . Smagu man smile.gif Gal biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bet aš vaikams sparnų nekarpysiu , kai jiems 19 , taigi visas pasaulis po kojomis... Niekur LT nėra toli. Netgi Europa netoli. Amerika toli, nepalankysi sugalvojęs.
Australija iš viso toli. O pažįstamų dukra mokyklos ten išvažiavo. 19 metų.
PS mano pažįstama neleido sūnaus į Vilnių. Per brangu jai. Tai dabar tam sūnui 30, net negalvoja kraustytis savo gyvenimo gyventi . Nes patogu .
Atsakyti

Mano vyresnėlis 2 m gyveno UK. Tai lb didelis man nerimas buvo. Važiavau aš lankyt 1 k, kartą jis buvo grįžęs. Na man mažokai tiek matytis. Jei Australijoje būtų, tai nzn ar isgyvenciau 🤣. Nemoku aš paleist emociskai. Fiziškai aišku neriboja r neribosiu, bet viduje tai blogai man atsiskyrimas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 18 birželio 2024 - 15:10

Uk netoli. Mokėsi ten abu. Tai vasaros namie, o po sesijos normalios  atostogos. Mudu skrisdavom aplankyti irgi.

Kaime nei lašo lietaus nebuvo...  nenormalu.

Atsakyti

Uk netoli. Mokėsi ten abu. Tai vasaros namie, o po sesijos normalios  atostogos. Mudu skrisdavom aplankyti irgi.

Kaime nei lašo lietaus nebuvo...  nenormalu.

Maniškis dirbo, taupė, neturėjom galimybės dažnai matytis mes.

Atsakyti
https://www.part.lt/...77c5c9f1468.jpg

Na pagaliau pagaliau pradėjo derėti agurkai šiltnamyje.Patrešiau,nuskabiau negražius lapus,jau galvojau miltligė ir ką pradėjome derėti visi.Šiandien nuspirkau magnio ir kalcio purškiamo,nupurškiau pomidorus,o tai lapai kažkokie šviesūs pasirodė.
Jūs tai žinote ką auginate,o aš tai pirkau visokiausių daigų,dabar lauksiu spalvotų pomidorų,kaip ir paprikų.Paprikas jau matau geltonas ir juodas,čiliukus. mirksiukas.gif

Audrai ruošiatės?Rytdienai buvo ruoštasi pas vaikus sostinėn,o dabar laukti audros.MB aprengė mašinas,jau gana kitą mašiną suvarpė kruša.Dabar autobusas kaime ne garaže,kita mašina po ąuolu.Tai dangstė bent priekinius stiklus.Aš bent kelioliką arbūzų uždangščiau,kad nelikčiau be nieko.Stogai gal atlaikys.Sunešiojau kėdes saugiai,lauksime. blink.gif Gal braškių nesutrins kruša,o tai neskintos jau kelios dienos. ax.gif
Atsakyti

https://www.part.lt/...77c5c9f1468.jpg

Na pagaliau pagaliau pradėjo derėti agurkai šiltnamyje.Patrešiau,nuskabiau negražius lapus,jau galvojau miltligė ir ką pradėjome derėti visi.Šiandien nuspirkau magnio ir kalcio purškiamo,nupurškiau pomidorus,o tai lapai kažkokie šviesūs pasirodė.
Jūs tai žinote ką auginate,o aš tai pirkau visokiausių daigų,dabar lauksiu spalvotų pomidorų,kaip ir paprikų.Paprikas jau matau geltonas ir juodas,čiliukus. mirksiukas.gif

Audrai ruošiatės?Rytdienai buvo ruoštasi pas vaikus sostinėn,o dabar laukti audros.MB aprengė mašinas,jau gana kitą mašiną suvarpė kruša.Dabar autobusas kaime ne garaže,kita mašina po ąuolu.Tai dangstė bent priekinius stiklus.Aš bent kelioliką arbūzų uždangščiau,kad nelikčiau be nieko.Stogai gal atlaikys.Sunešiojau kėdes saugiai,lauksime. blink.gifGal braškių nesutrins kruša,o tai neskintos jau kelios dienos. ax.gif

Pas mane tai žiūrint į dangų iš vis nepanašu į jokia būsimą audrą 😎. Giedra, ramu

Atsakyti
Pas mus irgi gražu.Bet ir dukra ir mb gavo perspėjimus grėsmingus.Gal pas jus pajūry ir nebus?Bet vidurio LT žada.Sūnus žiūrėjo orus,sostinėje rytoj audrą žada apie 15 valandą. bigsmile.gif
Atsakyti