Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

As lovoj geles renkuosi smile.gif man reik i krepselius ka nirs pasodint.. issirinkau fukcijas, raso kad visa vasara zydi ;) tik nezinau mintinai korteles duomenu, rriks paskui suvest smile.gif

Atsakyti
aš irgi prisipirkau visokiausių sėklų, labai noriu delfinų užsiveist, jie aukšti, bet man gražūs labai.
Kol kas susisėjau tik pomidorus ir porus, petruškas manau šįmet sėsiu tiesiai į dirvą kitą savaitę-jos gi nė velnio nebijo.
Žadėjau varyt kaiman savaitgalį, išsikast duobes užsakytom rožėm, bet blyn, lietų žada. Tai kažkaip gal susilaikysiu... ax.gif
Atsakyti
As zole nupjoviau smile.gif oras grazus, bet pasedet ilgiau dar nesinori, vedoka.. ispueskiau vorius smile.gif fui kokie slykstus..

Ryt i baliu ;) grisim tik sekmad smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 14, 18:08)
As zole nupjoviau smile.gif oras grazus, bet pasedet ilgiau dar nesinori, vedoka..  ispueskiau vorius smile.gif fui kokie slykstus..

Ryt i baliu ;)  grisim tik sekmad smile.gif

aš ryt varau į konfetenciją, pasiėmiau nemokamą atostogų dieną.Visą dieną mokysiuos biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

O cia savo iniciatyva ar darbas siuncia? Jei darbss, tai jis viska turetu apmoket ;)

Vakare varysim i sodyba pas drsugus. Siandien siaip pavakarodim, ryt gimke svesim smile.gif dovanu nupirkom vardinius numerius ;)
Atsakyti
Čia ne darbas, čia man. Pasiruošimas dienai X, konferencija apie žaizdų gydymą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 15 kovo 2024 - 12:00
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas 4u.gif
Kaip balius, giega ? biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Balius liuks👍su muzikantais, sokiais ;) su pirtele.ir oras neblogas pasitaike, net prie juros nulekem pasivaiksciot ;)

Siandien issimiehojau iki 9 smile.gif skalbenje dirba, reik apsitvarkyt, varyt iki pardziu smile.gif net duonos namie nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 18, 14:56)
Labukas

Balius liuks👍su muzikantais, sokiais ;) su pirtele.ir oras neblogas pasitaike, net prie juros nulekem pasivaiksciot ;)

Siandien issimiehojau iki 9 smile.gif skalbenje dirba, reik apsitvarkyt, varyt iki pardziu smile.gif net duonos namie nera smile.gif

tai linksma. Labiausiai nepatinka, kai tik užstalėj reik sėdėt ax.gif
aš savaitgalį neturėjau kada tvarkytis-kaime duobes rožėm kasiau, varar irgi tingėjau, tai pralėkiau ryte kaip ragana ant šluotos. Nekapitališkai, bet kam rūpi tongue.gif
Atsakyti
Ta uzstale uzstalei nelygi smile.gif kartais visai lius tik pasneket smile.gif
Bet su muzikantais bet kuris balius yra linksmesnis ;)
Tie isvaziavimai su nakvynem smile.gif o dar dviem naktim smile.gif tiek rubu reik.. tai kol viska atgal isdelioji.. dar skalbimai..

Lutut, kas pas tsve namus vercia smile.gif pas mane tai dvi kates smile.gif

Atsakyti
kas kas...aš pati sugebu prisimėtyt visur, plius vistiek nešasi ir žemės, ir dulkės-jų kažinkaip vengdamas neišvengsi biggrin.gif
darbe vėl pilnatis blt, bet čia ji be perstojo tęsiasi. Prinervino mane, vėl visa pasišiaušus kai žvirblis sėdžiu blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
antradienis. Susirgo mūsų ALFA kurso vadovė, tai šiandien eisiu ne parmazonų mokint, o piešt biggrin.gif
Nėra meilės darbui tongue.gif
Atsakyti