Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

labas rytas 4u.gif
vakar fb ir mesendžeris buvo lūžę-maniau, kad jau paskyrą kažkas užsigrobė. Būtų buvę gaila nuotraukų ax.gif
Atsakyti
Draugei fb paprašė vėl naujai suvesti duomenis vakar.
Atsakyti
tai mano vienos pažįstamos fb užlūžo visiškai rolleyes.gif
Atsakyti
O as kai dirbu, tai net nemaciau kad uzluze buvo .)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 06, 14:49)
O as kai dirbu, tai net nemaciau kad uzluze buvo .)

vakar vakare, LT laiku apie 17 val jau buvo. Tai man jo nelabai ir reikėjo jau smile.gif
Atsakyti
Na tai musu laaiku kokia 3, bet kai namo tik pries 5 grizau, jau viskas veike smile.gif
Siandien jau padotiau grizau smile.gif vis dar nesugebj pasivyt laiko, kaip senam raj, bet dabar nors ratais nevazineju ;) esu susirasius ant lapuko visus akligatvius ir ju eiles tvarka smile.gif labai palengvina smile.gif


Atsakyti
naujas rajonas? rolleyes.gif
Pavargau šiandien, neaišku nuo ko rolleyes.gif Važinėju į į procedūras, labai laikas trukdosi... rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas
SM užknisa su reklamom, įtariu, kad ir puslapis dėl to blogai veikia. Ketvirtadienis, ryt vakare prasideda ilgasis savaitgalis. Eisiu pas draugę buvusio gimtadienio švęst.
Dar fliansiuko gimsė šiandien, tai gal irgi kurią dieną kavkės gert eisiu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

čia mums, pačioms fainiausioms 4u.gif
Su moterų švente !
Atsakyti
Tai nenori palikt sm smile.gif kas tave cia tiek laiko smile.gif

Na ka, as isejau is darbo smile.gif ka toliau veiksiu, dar nesugalvojau smile.gif visada darba keisdavau, kai jau turedavau kita, o si karta isejau be jokiu ideju smile.gif Ai yra vienas planas- kraustytis i Ispanija smile.gif pradzioj metams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 08, 13:21)
Tai nenori palikt sm smile.gif kas tave cia tiek laiko smile.gif

Na ka, as isejau is darbo smile.gif ka toliau veiksiu, dar nesugalvojau smile.gif visada darba keisdavau, kai jau turedavau kita, o si karta isejau be jokiu ideju smile.gif Ai yra vienas planas- kraustytis i Ispanija smile.gif pradzioj metams smile.gif

matyt kažkoks užsiciklinimas. Čia atsiverti kelis kartus per dieną ir OK, o ten jaučiu prievolę tuoj pat atsakyti tongue.gif
O kodėl tu iš to darbo išėjai? ax.gif Užpypino tvarka?

Mano fliansiukas irgi gimtadienio proga gavo šaltą dušą...į jos vietą ieško kito žmogaus tarptautiniu mastu, nes toms pareigoms jinai per silpna. Liūdesėlis aišku, per ambicijas kerta-bet iš tikro, manau, kad tik į gera-alga lieka ta pati, pareigų tikiuosi sumažės. Kita vertus, gal jau laikas pradėt asmeninį gyvenimą tvarkytis ax.gif
Atsakyti
Vel apvoge masina.. tiesiog bijai nueit nuo masinos.. kam msn tie nervai.. susirasiu ka nors kita ;)

O mesengery atjungi garsa ir nematsi kas kada parase ;) irgi ilendi kelis kart ir atsakai ;)
Ten paprascisusiai greiciau pasiraso smile.gif nei kad cia- langas ,, atsakyti” o kur dar reklamos, o kur dar kelis kart perkraut..

Bet tai tam paciam darbe lieka?

Maniske irgi darba pakeite smile.gif kaip tik vakar is seno isejo ir nuo siandien naujam pradeda..
Atsakyti