Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Jo, as irgi nuo ryto sode. Vyras vqkar nupjauste medziu šakas, kur buvo jau visai pavesis, tai kiemas vel pilnas šakų. Kitos tokios dideles,kad net nepakeli7. Bet sode pasidare daug sviesiau.
Nezinau kodel, bet siemet tulpems kazkas yra. Pernai tokios dideles ir grazios buvo, o siemet vieni lapai išvirtę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 04 kovo 2024 - 13:04
o tai gal pertręšei? rolleyes.gif
paprastai tulpės gražiausios pirmais metais po pasodinimo. Paskui, jei neiškasinėji-lenda gilyn į žemę ir prastėja žiedas. Dar gali būt ligos užpuolę-tada lapai susisukę būna rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va...neiškasiau.
Daugiau nesimarudinsiu su tulpem8s tada. Ieskosi7 kazkokio kito daugiamecio pakaitqlo joms
Atsakyti
Kazkuriais metais buvau prisodinus ivairiausiu spalvotu, pilnaviduriu tulpiu.. irgi neiskasiau ir po poros metu visos pasidare eilines raudonos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 04, 17:51)
Kazkuriais metais buvau prisodinus ivairiausiu spalvotu, pilnaviduriu tulpiu.. irgi neiskasiau ir po poros metu visos pasidare eilines raudonos smile.gif

biggrin.gif geras
Atsakyti
hibridinės susižydi kartais su paprastomis.
Per mano tulpes tos pindos stirnos prasiėjo. Lapukai nuėsti, net svogūnas vienas sugraužtas, kad jos kur paspringtų blink.gif
Aš pernai neiškasinėjau kai kurių, bet šįmet jau iškasinėjau. Nes pora metų ir jos pradeda durnėt. Nors girdėjau, kad kiti kažkaip nekasa, tik nepamenu, ką daro.
Ai, man vistiek fainai, pasodint nėra kas rudenį. Sukaišai sukaišai ir viskas ax.gif Iškast gal labiau užknisa, bet irgi ne pats baisiausias dalykas. Užtat pavasarį kaip gražu wub.gif
Prikaišiojau pernai bele kiek, tai įdomu, kiek iššalo, kiek tos bjaurybės sunaikino...laukiu pražystant ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

rytas labas 4u.gif
antradienis, o jaučiuos kaip penktadienį blink.gif ta prasme nusikalus tongue.gif
prasidėjo procedūros, tai lakstau kai bėris vėl...šią visą savaitę, paskui vėl bbž kada. Nesuprantu naudos, kada taip išmėto viską.
Atsakyti
Labukas

O man darbo sav tik prasideda smile.gif bet jau iskart biesina.. matau, kad iskrovimas veluoja, o mano laikiniai ant ribos.. lek paskui..
Atsakyti
jo, kai darbe nėr tvarkos, tai žiauriai biesina rolleyes.gif
reik pažiūrėt , koks savaitgalį oras...gal nuvarysiu kaiman nusipurkšt vario sulfatu rožes... ax.gif
Atsakyti
Sedziu siandien su kavos puodeliu aode ir matau - Robin lapai pradejo dziuti. Nu I na. as jums pasqkysiu biggrin.gif . Numirs ir tiek z8niu - israusiu.
Bet va hortenziju pumpuriukus bledės vovierės valgo biggrin.gif . Visi pumpuriukai nuesti. Ant vienos hortenzijos 2 nespejo jaunu sukramsnoti, kitoje vienas likes.Kas do per beleberda o vienos hortenzijos, kaxkokios hibeidines, visai nepaliete , ta visa pumpurais aplipus.
Atsakyti
Saukia cia kada mb- ateik i virtuve, tik tyliai.. ziurek, voveryte slepia riesutus.. o ts ku*va vovere vidury pievos ta rieduta slepia smile.gif i ka tik paseta zolyte smile.gif
Velniu gavo sbu smile.gif vovere isvijau, mb gavo, kad pats neisvijo, o mane dar kviete smile.gif

Pas kaimynus augo 3 dideli medxiai, ten visokiu gyviu buvo.. bet nupjove juos ir dabar nei tu voveriu, nei sarku smile.gif balandzius dar kiyi kaimynai issinaikintu ir idealu butu smile.gif
Atsakyti
Rabin??? biggrin.gif Turejo buti 'rožių' biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2024 03 05, 20:20)
Saukia cia kada mb- ateik i virtuve, tik tyliai.. ziurek, voveryte slepia riesutus.. o ts ku*va vovere vidury pievos ta rieduta slepia smile.gif i ka tik paseta zolyte smile.gif
Velniu gavo sbu smile.gif vovere isvijau, mb gavo, kad pats neisvijo, o mane dar kviete smile.gif

Pas kaimynus augo 3 dideli medxiai, ten visokiu gyviu buvo.. bet nupjove juos ir dabar nei tu voveriu, nei sarku smile.gif  balandzius dar kiyi kaimynai issinaikintu ir idealu butu smile.gif

Balandziu, tai kazkokia invazija pas mus. Voverės dar voverės, jos, kad ir pridaro zbitkų,bet malonu paziureti I jas,kai jos laksto ir zaidzia pulkais biggrin.gif Nu bet balandziai, tai viska kapsto ir šika, nieko daugiau biggrin.gif bevertės vištos - nei mėsos, nei kiaušinių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 05 kovo 2024 - 20:01