Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

oi, kaip tau gerai. Baisiai tingiu šiandien dirbt, vakar dar trenerė nuvaikė, šeštadienio kaip ir nebuvo... tongue.gif
tai pas tave katukai dulkes kelia. Nors dulkės veisiasi pačios. Galėtų pinigai taip veistis tongue.gif
Atsakyti
Du klausimai- iskur stsiranda dulkes ir kur dingsta pinigai? Ogi pinigai pavirsta i dulkes smile.gif

Perejau virtuvej per spinteles, vidokiu arbatu likuciu ismecuau.. kruopasi dezutes supyliau smile.gif
Liko tik antras aukstas netvarkytas smile.gif kalnas rubu.. vonia chemija ispurskisu, bet dar iki galo nesutvarkiau smile.gif aptingau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 02 26, 18:29)
Du klausimai- iskur stsiranda dulkes ir kur dingsta pinigai? Ogi pinigai pavirsta i dulkes smile.gif

Perejau virtuvej per spinteles, vidokiu arbatu likuciu ismecuau.. kruopasi dezutes supyliau smile.gif
Liko tik antras aukstas netvarkytas smile.gif kalnas rubu.. vonia chemija ispurskisu, bet dar iki galo nesutvarkiau smile.gif aptingau smile.gif

ot, čia geras biggrin.gif
aš įdėjau skelbimą, kad vaiko kambario baldus dovanoju. Susidomėjusių daug, bet rimtų-nėr...matai, sąlyga-pasiimt visą. Nes prasidėsi tampyt po vieną spintą-galo nebus. rolleyes.gif Nu bet tik savaitė skelbimui, manau, vistiek atsiras.
Tai kai atlaisvins man kambarį-išsidažysiu lubas, susiklijuosiu tapetus, pašveisiu parketą rankiniu būdu...jei nesigaus pašveist-nupirksiu kilimuką ir pasisiunta. Noriu susitvarkyt, turiu daug knygų, baigiu miegamąjį užverst...o čia nusipirkčiau iš IKEA lentynų ir vualia biggrin.gif
Atsakyti
Cia per skelbiu.lt dejai, uz dyką?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2024 02 26, 22:45)
Cia per skelbiu.lt dejai, uz dyką?

jo, negi dar pinigus mokėsiu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas,
pabudome ir kelkimės biggrin.gif
Atsakyti
Jau net ir dirbam smile.gif
Bijau is abksto dziaugtis, truksta tik 5 ;) bet ju gali valanda uzsiieskot smile.gif
Atsakyti
jo, aš irgi varau kai bėris biggrin.gif
labai šiandien jaučiuosi pavargusi-gal kad oras toks - rūkas, lynoja...o gal vakar per trevkę nusikasiau tongue.gif joga buvo, bet kažkaip sunkiai šįkart.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2024 02 26, 23:11)
jo, negi dar pinigus mokėsiu  biggrin.gif

Nu jo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2024 02 27, 12:28)
Jau net ir dirbam smile.gif
Bijau is abksto dziaugtis, truksta tik 5 ;) bet ju gali valanda uzsiieskot smile.gif

Kiek tu per diena turi ne stopu, o parcelių?
Nes mano vienas pazystamas tik 2 men prqdirbo su Amazon. Ne tik po 300 - 400 parceliu turesavo ismetyti per diena, bet dar karta per savqite jam puse dienos nuimdavo pinigu uz tai,kad kartais kazkas turedavo padeti, kaijam uzkraudavo virs 400 parceliu.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2024 02 27, 13:26)
jo, aš irgi varau kai bėris  biggrin.gif
labai šiandien jaučiuosi pavargusi-gal kad oras toks - rūkas, lynoja...o gal vakar per trevkę nusikasiau  tongue.gif joga buvo, bet kažkaip sunkiai šįkart.

Mes tai su draugute uz geros valandzikes vaziuosime I augalų ūkı, cia vadinamą 'nursery'. Pasizadejqu sau tik apsiziureti, nieko nepirkti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 vasario 2024 - 12:32
jo jo, patikėjau. Taigi prisipirksi tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Burbanti, as turiu kokia 2-15siuntiniu daugiau, nei stopu.. pvz siandie 122 stopai ir 126 siuntiniai.
Amazone zinau, kad daug turi. Bet ju ir raj mazesni.. ar i viena adresa iskart keli vnt..

Beje, man moka uz stopus, tai visai neapsimoka turet kelis vnt i viena adr..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 27 vasario 2024 - 17:06
bet juk pasirinkt negali-jei tavo rajonas, vistiek veži, kad ir po kelis siuntinius į vieną adresą rolleyes.gif
Atsakyti