Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu kaip bitė darbininkė?
vakar su vaiku pasibuvau, šiandien buvau piešt, apėjau IKEA. Vis mąstau apie savo darbo kambariuko sutvarkymą. Nu po trupinuką susitvarkysiu. Reik tik pradėt.

tapyt tai labai patinka, kai dabar kažką gražaus darau wub.gif
ryt sportuot, šaudyt...ką aš žinau, fainai gyvenu biggrin.gif
Atsakyti
Nepykit, mergaiciukes, kad neateinu. Treciadieni parodos atidarymas, tai uzsiknisus organizaciniame šūde. biggrin.gif
Atsakyti
ko mum pykt, atnešk biškį vaizdų iš parodos mirksiukas.gif
Pirmadienis. Sportklubin neprisiregistravau-neįmanoma. Per 10 min visos vietos būna užimtos blink.gif Kaip užknisa, kai šitaip medžiot reik... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
labas rytas, varnencijos 4u.gif
Kaip išsilaikę? Lt vėl snygis, pliurzė. Toks atodrėkio oras, bet man nemaišo. Gaila, kad vakar mašinuką nusiploviau, tai apkakos.
Vėl išsileidau bbž kiek-nu išgyvensiu, ne šeštas kartas. Bet užknisa kartais, nes va-pasidariau akinius, nusipirkau nupigintus aulinukus ir dantys jau ant lentynos...o išlaidų dar turėsiu-burnos higiena, kirpykla...žoodž. Nu kaip nors... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Vis dar reik laiko susidet marsruta.. ryte neturiu laiko i sm.. o dar mazoji atvaziavus, tai po darbo su ja uzsiimt smile.gif

Ir dabar einu valgyt daryt ir i jacuze maudytis smile.gif
Atsakyti
O aaaaaaaš biggrin.gif . Ka aš...po penktadienio atsikvepsiu, jau galesiu normaliai paplepėti.
Atsakyti
žodž, merginos užsikasę rolleyes.gif
aš irgi truputuką biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Pirma cia parasau, tada eisiu ziuretis kelio smile.gif oras vel sudinas- lyja..
Atsakyti
lyja ir LT, dar pranešė bala žino, kokius orus pranešė -tipo pūga, pereinanti į lietų. Neaišku, kaip čia gali būt, nes pliusinė temperatūra rolleyes.gif
šiandien einu sportuot dar į kitą sportklubį, nes mūsiškį remotuos iki kovo vidurio...kažkokia beryšybė-registraciją, jei pražiopsojai laiką, po 3 min nebelieka vietų blink.gif
Atsakyti
As ejau i toki gyma, kur labai greit vietos baigdavos, o ateini i klase ir puse nesusirinko.. tai paskui pradejo imt bauda 5£, jei uzsibookinai ir neatejai.

Varysim su mazaja i toki burbulu pasauli. Turejo per gimke eit, tai tempos 40 bubo.. tai atkele dabar .
Atsakyti
Čia kaip soft play'? Plastmasiniai burbulai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 vasario 2024 - 20:55
tai pas mus irgi yr drausminimo priemonė-jei negali ateiti ir atšauki-turi atšaukt 3 valandas prieš prasidedant treniruotei. Jei neatšauki ir susidaro 2 kartai neatėjimų piktybiškai iš eilės-tave blokuoja išvis. Kažkiek negali eit- nesidomėjau, kiek.
Nu ką-ketvirtadienis. Savaitė skrieja, kaip pasiutus. Ryt penktadienis. Bet savaitgalis vėl intensyvus - šeštadienį visa diena forumas, grįšiu tik vakare... ax.gif
Atsakyti