Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2024 02 12, 17:25)
Imkim is kitos puses.. mes dabar 55 m getiau atrodom, nei kad musu tevai budami tokiu metu smile.gif

Man idealu dirbt 4 d smile.gif dabar liepua dirbt 5.. jau sutariau, kad kas antra sav dirbsiu 5 ir kas antra 4d smile.gif iki vasaros smile.gif

Man isvaizda visiskai neturi nieko bendro su 30 metu atidirbusiu kūnu. Anksciau kaip tu beatrodytum, o organizmo nusidevejimas buvo gerai paskaiciuotas ir niekas nereikalavo dirbti iki smerciaus.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2024 02 12, 17:58)
nu dabar kas pensijoj dirba-gauna ir algą, ir pensiją. Bet kažin, ar 65 metų dar norėsis dirbt...  rolleyes.gif

Kol mums ateis pensija, tai bus jau 67. rolleyes.gif
Atsakyti
tai kad lyg nežadėjo būt daugiau už 65...žodžiu, uždarei darbovietės duris, paršliaužei namo, atsigulei graban ir viso gero lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif viskas dėl to, kad turtingi veltėdžiai dar labiau tuktų, nes yra paskaičiuota, kad žmogui užtektų dirbti tik 3 dienas per savaitę, kad užtektų socialinei sferai ir bendrajam gėriui išlaikyti.
Žodž, nuotaika šiandien nekokia, labai nemiegojau šiąnakt, akys dar 3 valandą buvo stačios, tai širdelė daužosi, darbinio nusiteikimo nėr... unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Ziema ziema, bek is kiemo smile.gif

Blynai ir sekmad buvo ir vakar bulviniu labai uzsimaniau 🙂 o kadangi siandien dirbu, tai apseisim ir be blynu 🙂

Lutut, kas pazadino?
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2024 02 13, 10:34)
tai kad lyg nežadėjo būt daugiau už 65...žodžiu, uždarei darbovietės duris, paršliaužei namo, atsigulei graban ir viso gero  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif viskas dėl to, kad turtingi veltėdžiai dar labiau tuktų, nes yra paskaičiuota, kad žmogui užtektų dirbti tik 3 dienas per savaitę, kad užtektų socialinei sferai ir bendrajam gėriui išlaikyti.
Žodž, nuotaika šiandien nekokia, labai nemiegojau šiąnakt, akys dar 3 valandą buvo stačios, tai širdelė daužosi, darbinio nusiteikimo nėr...  unsure.gif

Zada. Buvau Sodroje, tai ant informacinio teliko aiskiai buvo uzrasyta, kad vyrams 2 dienas per metus, moterims - 8 dienos per metus dasideda kas met. Bet tik nesupratau kodel vyrams 2 dienos, o moterims - 8

Mes vakar parsivezem anyta I namus laikinai. Kol savo dukterims augino vaikus, tol buvo reikalinga. Vaikai uzaugo ir sukrove tases. Paeme vyras vos ne nuo gatves. Viena duktė ismete, kita nepanorejo pasiimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 vasario 2024 - 11:12
Bijau passkyt, kad mano vaikai taip niekada nepasielgtu.. Nes prisisneket greit gali.. bet siuo metu tikrai nesuprantu, kodel taip kiti elgias..
drauges marcia TEVAI ismete i gatve su ka tik gimusiu vaikiuku..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 02 13, 11:46)
Labukas

Ziema ziema, bek is kiemo smile.gif

Blynai ir sekmad buvo ir vakar bulviniu labai uzsimaniau 🙂 o kadangi siandien dirbu, tai apseisim ir be blynu 🙂

Lutut, kas pazadino?


Tiksliai gi, reik blynus šiandien kept biggrin.gif Visai mielinių norėčiau, bet neturiu mielių. Reiks gal pardėn nušliaužt per pietus ax.gif
QUOTE(-burbanti- @ 2024 02 13, 13:08)
Zada. Buvau Sodroje, tai ant informacinio teliko aiskiai buvo uzrasyta, kad vyrams 2 dienas per metus, moterims - 8 dienos per metus dasideda kas met. Bet tik nesupratau kodel vyrams 2 dienos, o moterims - 8

Mes vakar parsivezem anyta I namus laikinai. Kol savo dukterims augino vaikus, tol buvo reikalinga. Vaikai uzaugo ir sukrove tases. Paeme vyras vos ne nuo gatves. Viena duktė ismete, kita nepanorejo pasiimti.

Nu taip, bet IKI 65 metų. Dabar dar nesiekia, tai kasmet prideda.Vyrams 2 dienos todėl, kad jų pensijinis amžius ir anksčiau buvo nustatytas ilgesnis, todėl dabar reikia mažiau pridėt.

Ojej...kaip graudu unsure.gif nu suprantu, seni žmonės būna įkyrūs, paranojiški, kartais nelabai sugyvenami. Bet šitaip... unsure.gif Ar dukros nepagalvoja, kad jos irgi pasens?... unsure.gif

QUOTE(giega @ 2024 02 13, 13:19)
Bijau passkyt, kad mano vaikai taip niekada nepasielgtu.. Nes prisisneket greit gali.. bet siuo metu tikrai nesuprantu, kodel taip kiti elgias..
drauges marcia TEVAI ismete i gatve su ka tik gimusiu vaikiuku..

Viešpatie, dar taip būna? savo vaiką, su kūdikiu? Nu žvėrys, ir tie taip nesielgia. Košmaras kažkoks.

Aš pavyzdžiui niekaip nesupratau, kaip uošvienės vyriausia dukra susiriejo su motina ir 3 metus net akių nerodė, nekalbant jau apie atsiprašymą. Tik per jaunesnės dukters bėdą (sakiau, kad vyras staigiai mirė), kai jau motinos nebeliko kas vežioja pas daktarus, nuperka maisto-atsirado gražuolė. Nu bet ji amžina auka, visad jautėsi, kad skriaudžiama ir visaip kaip. Nors giliai abejoju, kad taip buvo. Suprantama tik, kad vyriausiai dukrai daugiausia teko darbų ir visko-nu bet jomajo, o kas padės tada? Anyta gi tada liko viena su keturiais vaikais- ir dirbt, ir savo ūkį apeit. Kaime gi visi dirbdavo, nieko naujo. rolleyes.gif
Mano tėvukas irgi kiek buvo ir prinervinęs, ir nesąmonių prišnekėjęs - nu bet žinai, kad žmogus senas, kad jis kaip ne kaip - tėvas. Būtume jau jį į miestą pasiėmę žiemai, koks jis ten bebuvo, bet po Velykų staigi mirtis... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas iš ryto, pabudome ir kelkimės ax.gif
Noriu atostogų, nusibodo viskas. Na, bus ilgasis savaitgalis. Bet penktadienį ateis fliansas, šeštadienį eisiu piešt, sekmadienį-sportuot ir šaudyt ax.gif Šiaip gal ir gerai, nebus nuobodu, bet vėl generalinės tvarkos nepasidarysiu tongue.gif
Nors iš principo-koks skirtumas - mano tvarka, mano betvarkė biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Su meiles diena💗

Pabudome, atsikeleme smile.gif Ruosiuos i darba smile.gif
Siandien turiu tik 1 stopa iki 12, ir jis praktiskai marsruto pradzioj, tai nereik lakstyt is vieno galo i kita, kad spet padaryt.. Ko pasekoj su 122 stopais as vaziuosiu tik 30 myliu, kai vakar 119 buvo, o myliu 36.. vadinas ir darba baigt tureciau anksciau smile.gif na cia dar ir nuo isvaziavimo priklauso smile.gif

Savaitgaliui planu kol kas jokiu.. galvoju net gal oadirbt..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 02 14, 12:19)
Labukas

Su meiles diena💗

Pabudome, atsikeleme smile.gif Ruosiuos i darba smile.gif
Siandien turiu tik 1 stopa iki 12, ir jis praktiskai marsruto pradzioj, tai nereik lakstyt is vieno galo i kita, kad spet padaryt.. Ko pasekoj su 122 stopais as vaziuosiu tik 30 myliu, kai vakar 119 buvo, o myliu 36.. vadinas ir darba baigt tureciau anksciau smile.gif na cia dar ir nuo isvaziavimo priklauso smile.gif

Savaitgaliui planu kol kas jokiu.. galvoju net gal oadirbt..

niu dėkui, bet nešvenčiu biggrin.gif
Čia daugiau jūsų šventė, tai smagiai atšvęsti 4u.gif

O aš svečių vakare turėsiu, atvaro Forget biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Tai uzbaliavojai, kad nei vienos cia nera smile.gif

Ryte labai deliojau marsruta.. ir vistiek suknisau smile.gif kelis isejo pakeliui pataisyt, nu bet du buvsu 100% isitikinus, kad jie kitur smile.gif nu ir gavos, kad grizt teko.. nu bet bet, kasfien vis geriau smile.gif
Atsakyti
tai kad vakar dabojau - bet nei viena neatėjo rolleyes.gif
laukiu šiandien dukriuko, tušinu triušį biggrin.gif
Su valstybės atkūrimo diena, mielosios ! lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
Labukas

Ryte labai delioju marsruta.. Jau jau vis geriau ir geriau smile.gif bet nelieka laiko i sm ilyst smile.gif Ir darbe pora dienu anksti pabaigia iskraut, vel ner laiko.. tai tik grizus belieka laiko ;)

Ir dar ryt dirbsiu smile.gif

Oras grazus.. kaimynai ruosias tvora keist.. pribure jiems anciuku, kad ir stulpus keist reikia.. o jie geri, normaliai ibetonuoti.. nu jie moka, tik israus ir pas mane.. o ten rozes.. nu gal nepazeis labai..
Atsakyti