Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labas rytelis 4u.gif
koks ten rytelis, varau kaip bėris toliau. Kažkoks labai įtemptas laikotarpis. rolleyes.gif Buvau sportuot vakar, sportklubis užsidaro mėnesiui remontui-tai nesugalvoju, ką daryt-ar imtis atostogas, ar važinėtis kitan miesto galan, į filialus... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Jau jau pamazu atrandu gatves smile.gif
Kolooju juoduli. Kai reik pompos, tai pirmas atlekia.. kai grazint, pati turiu lakstyt po depa..
Atsakyti
Gyvenimas pas jus eina sava vaga, kaip matau.

Man tai širdagrauzis po vakar pasidare. Per laidotuves nekeliau jokiu telefono skambuciu su nezinomu numeriu. Uzvakar patikrinau balso paštą. Skambino is apygardos teismo. Buvau kazkada ant durniaus issiuntos savo CV ušeriui. Cia,kaip teismo receptionistei. Paklausiau ka sako ir vos nenusikandau pirstu. Kviete I face to face darbo susitikimą, nes issirinko mane. Paprase perskambinti. O ka as galiu skambinti po 2 sav? Paskambibau - sori, kur jus buvote anksciau?
biggrin.gif Reiškiasi nie sudba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 02 07, 12:54)
Labukas

Jau jau pamazu atrandu gatves smile.gif
Kolooju juoduli. Kai reik pompos, tai pirmas atlekia.. kai grazint, pati turiu lakstyt po depa..


biggrin.gif parazas
QUOTE(-burbanti- @ 2024 02 07, 14:23)
Gyvenimas pas jus eina sava vaga, kaip matau.

Man tai širdagrauzis po vakar pasidare. Per laidotuves nekeliau jokiu telefono skambuciu su nezinomu numeriu. Uzvakar patikrinau balso paštą. Skambino is apygardos teismo. Buvau kazkada ant durniaus  issiuntos savo CV ušeriui. Cia,kaip teismo receptionistei. Paklausiau ka sako ir vos nenusikandau pirstu. Kviete I face to face darbo susitikimą, nes issirinko mane. Paprase perskambinti. O ka as galiu skambinti po 2 sav? Paskambibau  - sori, kur jus buvote anksciau?
biggrin.gif  Reiškiasi nie sudba  biggrin.gif

Nu tai pamėgint verta. Paskambini ir sakai-laidojau mamą, telefonas buvo išjungtas, gedėjau. Taškas. O kaip pasiseks-taip ir pasiseks.

Uf, nebejaučiu meilės darbui unsure.gif
Atsakyti
Dukrai irgi paskambino is kito darbo, sako atsilaisvina vieta, siusk cv. O siuncia ir gauna ats- jau nebereikia .. irgi gailis, darbas toks pat, o pinigai didesni.
Atsakyti
nu bet bandyt reikia. Jei nebandysi-tada tikrai niekas nepavyks ax.gif
Atsakyti
Patys siulo, o paskui net cv nepriima..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 02 07, 18:35)
Patys siulo, o paskui net cv nepriima..

tai gal tuo tarpu atsirado kažkas savas...
Atsakyti
As visada sakau tokiu atveju - Значит не судьба biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi vis permetu akimis skelbimus, bet nieko, ko norėčiau nėra. O jei ir yra, per mažai kompetencijų pas mane, neverta vargt. rolleyes.gif

Čia kur siunčiau, spėju, netiko amžius, o galbūt atsirado kietesnių, nesuprasi. Gal būčiau ir norėjus, nervai spakainesni būtų buvę. ax.gif
Atsakyti
As skaitau, kad jau musu amzius koja pakiša. Sakykit ką norit, o darbdaviui geriau pasamdyti jauną zmogų, kuri galima palenkti po savimi, nei mus - jqu turincius savo nuomonę senius biggrin.gif
Atsakyti
na , jei būtum super duper visų galų meistras-gal ir imtų. Bet negali mokėt visko. Žodžiu, liūdesėlis. ax.gif
darbe tikra zavarūcha, net nežinau, ko tikėtis...klientai baisiai nedrausmingi-tiksliau visiškai negerbia nei mano laiko, nei darbo. Anksčiau mažiau tokių būdavo, bet dabar jaunoji karta mano, kad šokiai apie juos turi būt, nes jie pirštuku mostelėjo. Nu žodž...savi niuansai rolleyes.gif
Atsakyti