Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Lauksim paveikslo ;)

Jo, draugai gavo angliskus pasus, tiksliau dar tik sertifikatus. Dave priesaika ir himna giedojo smile.gif
Sunkiai ir ilgai juems ejos..

Vel daug darbo..
Atsakyti
darbo netrūksta, tik alga ta pati tongue.gif
eisiu šiandien sportuot, joga. Nežinau kaip, nes sloga baisinė ir kosulys... tongue.gif
Atsakyti
labs iš ryto, saulelės. 4u.gif
Aš iš gydytojos. Pasiėmiau siuntimą dėl nukarusių vokų, gavau "kelialapį" pas infektologą-atrodo, Laimo liga dar gyva blink.gif
Atsakyti
Labukas

Oho.. o tai ka dabar? Vel antibai? Kazkur skaicius, kad ta laimo liga neissigydo..
o del voku ka? Darys op ar dar spres?

Darbo gal truputi maziau, ne 144 kaip vakar o tik 129 ;) bet pabaigos laika ta pati rodo.. maciau yra kazkokia mokykla,iki jos 7min vaziuot.. paskui tiek pat grizt..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 02 02, 12:21)
Labukas

Oho.. o tai ka dabar? Vel antibai? Kazkur skaicius, kad ta laimo liga neissigydo..
o del voku ka? Darys op ar dar spres?

Darbo gal truputi maziau, ne 144 kaip vakar o tik 129 ;) bet pabaigos laika ta pati rodo.. maciau yra kazkokia mokykla,iki jos 7min vaziuot.. paskui tiek pat grizt..

Nu...istorija biggrin.gif paskambinau registruotis pas infektologą-sako-ar spėsi, 10.50 yra talonas, bet reik atvažiuot prieš pusvalandį, kad užpildyt kortelę registratūroj...nu ką- į batus ir nulėkiau. Tai taip, tyrimo ats. keistas, bet tai gali būt dėl to, kad pvz gerklę skaudėjo. Dėl šventos ramybės vėl paėmė kraują, padarys kažkokiu kitu būdu.
Dėl akių sudėtingiau. Talonų pas tą gydytoją nėra, atsistojau į eilę, kad patekčiau į eilę blink.gif ...numeriu 28. Tai sakė parašys žinutę, kada ateis eilė. Bijau, kad nepataikytų ant kažko, kas man labai svarbu ir negalėsiu atsiprašyt... unsure.gif
Neturiu sveikatos, jau prisipirkau vaistų užsitęsusiom ligom .Daktarė siūlė antibiotikų, bet sakiau, kad nereikia, ir taip vos velkuos unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Lutut🎈bet gal antibai uzmustu visas bacilas greiciau ir oasveiktum greiciau..

Pabudau kaip i darba. Ir jau iskart pavargus smile.gif Kazkaip sitam rajone labiau pavargstu.. nors gal del to, kad stopu daugiau cua turiu.. Anam budavo iki 100, cia pastoviai 130+

Narcizai jau pilnumoj zydi :)noretus eit i kiema oasitvarkyt, bet dar slapia kabai..
Man uraganai biski supyne sulauze.. reik ziuret ar iseis oataisyt.. tvoros dvi dalys isverstos, bet ji kaimynui priklauso.. jau snekejom, sake keis.. va tik idomu kada.. bes dabar bomzynas..
Sianfien biski reikalu turim, tai vel liks smile.gif
Atsakyti
tai...bet antibai ir sveikatos likutį užmuša. Kaip nors. Šiandien lyg geriau po ACC ir sinupreto. BUvau tapyt-nu labai patinka, praėjo laikas vėju. Pavalgiau, varysiu šaudyklon-turiu du kuponus, šiandien vieną panaudosiu ax.gif
nu ir grįžus turbūt drybsosiu gal kokio alaus reik skardą parsinešt ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, saulelės 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

kaip savaitgalis? Man kažkaip pergreit praėjo-labai veiklos daug buvo. Vakar buvau gyme-šiandien užpakalį skauda tongue.gif
Šeštadienį piešiau, šaudyt buvau, vakar irgi uodegą tepadėjau 15 val... tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Sestad biski reikalu buvo, paskui vakare draugu atvare, pasigrilinom mesos, lasisos smile.gif sekmad tik apsitvarkem ir tinginiavom visa diena smile.gif is likusios nekeptos avienos plova isviriau smile.gif labai skanus gavos smile.gif
Siandien noriu plaukus nusidazyt, masina nusiplaut..
Atsakyti
oi, pas jus jau šilta-ko negrilint biggrin.gif O LT pranešė atšalimą, šiandien-šlapdribą, sniegą ir perkūniją blink.gif
Apie plaukų dažymą ir aš turėčiau pagalvot, kažkaip labai greit jie šįkart ataugo tongue.gif
Atsakyti
Realiai istisus metus galim grilint smile.gif

Plaukai jau irgi uzdazyti, tuoj eisiu plaut smile.gif

Nesugalvoju ka toliau veikt smile.gif oras neblogas, jau kaip ir kieme pasikrapstyt noretus, bet dar slapia labai..
Atsakyti
ariu bl kai bėris. Vemt jau verčia blink.gif Nu pažiūrėsim, kas iš to išeis... ax.gif
Atsakyti