Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2024 01 29, 15:37)
o tai ir už pinigus į valdišką nepriima? Nesupratau...  ax.gif

Ne. Valdiska beveik is vis nemokama, bet jei negauni jokiu benefitu, nepriima.. o mes nuekas negaunam.. net draugu neturiu, kurie gautu kokuas pasalpas..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 29, 19:46)
Ne. Valdiska beveik is vis nemokama, bet jei negauni jokiu benefitu, nepriima.. o mes nuekas negaunam.. net draugu neturiu, kurie gautu kokuas pasalpas..

oi, kaip įdomiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2024 01 29, 15:49)
oi, kaip įdomiai  rolleyes.gif

Teip teip.. salis didele..
Atsakyti
Labukas

Siandien turiu labai daug darbo.. dar susigalboja visokiu paskaitu, tai va turiu anksciau i darba eit,25 min klausyt..

Dar eisiu pas menedzeri sneket ko man ta laisva penktad imete.. ir kad tiek daug stopu as nenoriu..
Atsakyti
nu smegenis visur plauna.
Aš irgi šiandien varysiu į kitą pastatą projektuot, nes jau baigia uždusint popieriai, o šitas darbas stovi... tongue.gif Prigriebs mane, bus blogai tongue.gif
Atsakyti
Kas svarbiausia tik paziuret video.. nu tai gi galiu namie paziuret.. Cia saugumas, kaip kelt dezes ir pan..
Suprantu kai keite skanerius, nauja sistema..
Atsakyti
tai žinai, užsidėjo pliusiuką ir tiek. Tipo atlikta biggrin.gif
Bliam, kaip negaliu pakęst žmonių, kurie vėluoja... blink.gif nu negaliu nieko planuot. O jei išeisiu-atsivilks vėl, sakys nu tai kur, juk sakiau, ateisiu blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas 4u.gif
šiandien anksčiau darbe, eisiu piešt vakare ax.gif
Atsakyti
Labukas
O as kaip tik veliau eisiu smile.gif ner ten ko trintis smile.gif as sudiskanuoju greit, o paskui lauki..

Darbo vel nemazai..
Atsakyti
galvą skauda unsure.gif bijau, kad koks gripas nepristotų prie visko, nes nosis upeliais teka rolleyes.gif
persivalgiau tongue.gif atsinešiau sriubos ir dar turšintų kopūstų su mėsa...galėsiu ridentis... tongue.gif
Atsakyti
Beveik po darbu 🙂 varysim draugu sveikint su anglisku pasu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 31, 19:33)
Beveik po darbu 🙂 varysim draugu sveikint su anglisku pasu smile.gif

Pilietybę gavo ? rolleyes.gif
Pradėjau naują darbelį, bus jau paveiksliukas -gamta. Nu fainai piešt, kai patinka.Šeštadienį eisiu irgiIr dar į šaudyklą. ax.gif
Atsakyti