Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

man tik virusų ir betrūko... rolleyes.gif dar gerklę kutena kosulys...

jo, trikdžiai užknisa... rolleyes.gif
O šiandien oras LT-nu tai nerauk tu rūtų...šlapdriba, vėjas, pliurzė... blink.gif važiavau reabilitacijon, tai teškia sniegai, plius dar slidi ta pliūrė unsure.gif Sunku tau būtų susisukt LT per tą patį laiką rolleyes.gif
Atsakyti
Kitaip laika susidetum ;) pvz mano stopo laikas 1,20 min.. kitas analogiskam rajone stopa daro 2-2,5 min.. o as noriu greit suktis smile.gif kiti dar ir pietu pertrauka pasidaro..
tai ziuretum pagsl situacija.. tik taip.. Kaune pagrinde butai.. o i jios ieit- kodai.. uz tai ir skambineja ten pas jus kurjeriai smile.gif
Mano raj nelabsi daug butiniu namu.. pagrinde privatus namai ;) bet jau tiek akligatviu, tai vaje vaje.. Ir sistema kartais taip durnai sumeta stopus.. o ksi dar nestsimenu gatviu, nieko nekeiciu, tai gaunas, kad vos ne i ta pacia vieta vaziuoji po kelis kart..
Atsakyti
nu namų, ypač naujų kvartalai yr su šlagbaumais, taip paprastai neįvažiuosi.Irgi nekažką. rolleyes.gif
baigiau piešinį, įmesiu pažiūrėt ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labukas,
diena nusimato tokia pat be ryšio, kaip vakar. Šeštadienį irgi nepailsėsiu, nes bus užsiėmimas... ax.gif
kaži, kur burbanti, ar visai jau liga surietė, kad tylu... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Pas mane ir tokia pati diena- ratai kvadratai.. dar nebutu tu laikiniu, kitaip susidetu, dabar per juos taip sukiojies.. sestad irgi dirbsiu, o jau dabar oervargus.. Ta itampa daro savo..

Atsakyti
jo, dar įterpė susirinkimą-knis protą dabar. NOrėtųsi juos išsiuntinėt visus gražiai į vieną Peru vietovę, bet manau, kad jau buvo... rolleyes.gif
Šiandien užsirašiau į jogą, nežinau, kaip man ten eisis, nes jėgų minimumas.
Nusipirkau juodųjų serbentų alaus vakarui. Skanus šiaip palaižyt. Vyšnių dar yra, bet serbentų tai kažkas tokio wub.gif
Atsakyti
Neisii ir as i jokius sportus.. kazkaip kabai daug vaikstau .. nu bendrai ansm raj budavo iki 100 stopu, cia pastoviai 130.. o tsi +1h darbo ir daugiau vaiksciojimo..

Namie bardakas smile.gif laiptai tuoj bus pilki nuo kaciu plauku smile.gif bet tingiu siurbt.. o robotas nemoka laiptais lipt smile.gif
Atsakyti
O tu jau visųs katukus atidavei ? rolleyes.gif
Pas mane irgi bardakėlųs, pereitą savaitgalį sirgau, šį neturėsiu kada tvarkytis, nes ko gero, 4 ryto teks lėkt su kuprine ir uniforma tongue.gif
Šiandirn jogoj vėl buvo bele kiek "šunų"-nusibodo, riešai paskaudo... blink.gif
Atsakyti
Per Kaledas issiveze paskutini kaciuka, liko tik tevai smile.gif bet jie irgi pukiojas smile.gif
Atsakyti
Labukas

O as keliuos i darba, skaneris neijungtas, rasau sms , atraso - sorry nereik.. Siandien ner mano menedzerio ir nesuplanavo man.. o ryt reiks.. eisiu kita sav aiskint, kad as dirbu nuo sntrad iki penktad ir sestad pas mane laisvi 🙂

Na bet laisva nepamaisys.. pavargus tikrai.. namie bardakas..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 26, 11:33)
Labukas

O as keliuos i darba, skaneris neijungtas, rasau sms , atraso - sorry nereik.. Siandien ner mano menedzerio ir nesuplanavo man.. o ryt reiks.. eisiu kita sav aiskint, kad as dirbu nuo sntrad iki penktad ir sestad pas mane laisvi 🙂

Na bet laisva nepamaisys.. pavargus tikrai.. namie bardakas..

kaip mane nervintų tokie dalykai...nes planuojuos viską iš anksto. Bet tau juk pirmadieniai laisvi, tai viskas gerai gausis. Pailsėsi thumbup.gif
bardakas pas mane irgi, nieko nepadariau, ką suplanavau. O reik pabaigt sandėliuką tvarkyt, rūsį...dar planuoju išmėžt vaiko kambario baldus, persiklijuot tapetus, pasidaryt lentynas-net nežinau , kada. Arba sergu, arba pavargus, arba kažką reik daryt. unsure.gif
Pirmadienį dar planuojuos nuvaryt kraujo tyrimą nuo laimo pasidaryt, pažiūrėt, ar užmušė tuos sukėlėjus, ar dar reik gydymo papildomai... unsure.gif
Atsakyti
Kad sestad dirbsiu, tai zinojau, nenustrbau.. kad siandien laisva irgi labai nepykstu smile.gif Aisku tik buciau zinojus, tai buciau ilgiau miegojus.
Bet ir namus sutvarkiau, patalus pakeiciau, sampunu likucius sutvarkiau.. ir maistinej buvau, ir vyno pas pazistama uzpirkau ;) Jis dirba tokioj vyninej, galima pigiau nupirkt, nei rinkos kaina 🙂
Atsakyti