Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Kompas turi vesti greiciausiu keliu.. o pvz ir siandien matau toj pat gatvej nr 10 ir nr 12- juk per duris smile.gif o man jue isskirti 3 stopais..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 17, 12:58)
Kompas turi vesti greiciausiu keliu.. o pvz ir siandien matau toj pat gatvej nr 10 ir nr 12- juk per duris smile.gif o man jue isskirti  3 stopais..

nu jo. Čia nei kelio, nei laiko optimizavimas. Nebent užsisakė konkretų laiką? rolleyes.gif O tai negali atiduot, jei šalia, ar kažkur fiksuot reikia? ax.gif
Atsakyti
Ua tai ir reikia zinot raj.. cia tik per muneri, tai sukeiciau dar ryte.. o buvo tokia gatve- i kaire vienas pavadinimas, i desine kitas.. ta i kaire padariau ryte.. o i desine jau po pietu.. emse tame, kad jie abu viens salia kito ir tooookiam uzkampy.. vien del ju vaziuoji ratu..
Nu ryt jau atsiminsiu, bet:)
Atsakyti
nu žodžiu, kiekvienam darbe savi prikolai rolleyes.gif
mano bendradarbė irgi jau krenkši...panašu, kad nuo manęs užsikrėtė. O aš dabar galvoju, kad ir man virusą padovanojo ne kas kitas, o konstruktorius unsure.gif
Nu nieko jau nepaknisi... ax.gif Važiuosiu matuot, paskui į procedūras... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Sveikatos🎈
Kasdien vis lengviau, bet bet smile.gif
Pvz ivaziuoju i tokiu nauju namu rajonuka uzdara.. ok, viena nama jau zinau, jau vakar buvau, kitus navigacine parode ir kaip ir ok. Ir dar vienas namas, kuris pagal kompo sudeta sistema yra paskutinis, o jis realiai buvo pirmesnis, nei ta kur as zinojau 🙂 vel vaziioji per ta pacia vieta, vel sukies..
Ar kitoj vietoj du adresai per kampa, o navigacine i tarpa imete dar 5 stopus.. vel sukinejies.. tuo labiau, kad ten net ner kur gerai sustot.. vnz kol tokiu neisiminsiu, taip ir vazinesiu ratais 🙂
Atsakyti
jo. Tai ta navigacija nelabai gera tada. Jei per namą nemato... rolleyes.gif
Žodž, kompai kompais, bet žmogus gal net geriau susidėtų tuos maršrutus. rolleyes.gif
Kažko šūdinai visgi jaučiuosi. Nėr sveikatos visiškai, širdis kalatojasi. Lyg ir nesergu, bet norisi tik prigult. Gal spaudimas kritęs-niekaip nesusigaudau. unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Sveikatos🎈

Tai jo, juk ir anam raj kasdien vis dedavau marsruta pagal save.. cia dar negaliu, nes nezinau smile.gif

Atsakyti
tai su laiku sužinosi mirksiukas.gif
varysiu procedūrosna. Paskui kolegės gimtadienio šventimas biggrin.gif
Atsakyti
Nezinau ka veiksiu, ryt i darba… nemegstu dirbt savaitgaliais.. nu bet kol ziema, padirbsiu smile.gif
Atsakyti
Ryt bandysiu anytą važiuot aplankyt...tikiuos, neserga moša-nes labai daug sergančių, virusai siaučia.
Dabar laukiam kol administracija atvarys kolegės sveikint ax.gif
Atsakyti
O blyn, as iki siol neuzsibookinau kaledines dovanos smile.gif reik eit ziurrt ka ten darbas padovanojo smile.gif

Atsakyti
O tai ką čia dar bukintis reik? Nieko nesuprantu tongue.gif
Grįžau iš anytos vakar...tašę palikau doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tiek to tos tašės, tik pakrovėjas tašėj liko. biggrin.gif
Atsakyti