Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

ryts labs.
Čiut atvažiavau darban. Keliai... blink.gif blink.gif blink.gif Reik persirikiuot-sniegas pilvą braukia. Reik pasukt-tango ant posūkio su slydimu šonan.
Ir vėl sninga blink.gif
Mano fliansai šįvakar parskrenda...bijau ir pagalvot, kaip jie grįžinės naktį iš Vilniaus... blink.gif
Atsakyti
Labukas

Burbanti🎈

Lutut, o kaip tavo sveikata?
Bet senai tiek sniego lt nebuvo..
pas mus Telefas rodo -2.. jutimine -5..paspaudziau mygtuka, kad masina sildytus , o net nemaciau ar apsale langai 🙂 nieko, viduj irgi maloniau, nei i visai ledine sest.
Na ka, siandien pradedu nauja rajona 🙂 Galvoju ar pasilikt savo laika ar biski pasididint.. vis tik nauja raj, kol susirasiu namus, kur parkuot… Nors stopu nedaug..
Atsakyti
mano sveikata nekokia vis dar. Tikrai sveikstu, bet neturiu jėgų. O ir nosį nakčiai užgula-vidinė sloga, tai kol užmiegu...Šiąnakt porą kartų kėliausi atsigert, nes burna baisiai džiūna, dar apie 1 nakties telefą varčiau, nes užmigt neišėjo... unsure.gif Tai tokia nepasiilsėjus.
Gera žinia, kad lėktuvas iš Kubos jau nusileido Turkijoj. Tai liko tikriausiai mažesnė kelionės dalis. rolleyes.gif
Atsakyti
As kazkaip ir nelabai issimiegojus.. Atrodo snaudime tik..grizus pamiegociau pietu, bet tada vel bus budejime..

Kazkas pasieme visa mano konteineri, nusiveze i kita gala depo( nu ok, ten tas pats raj, bet mums atrusiuoja pagal numerius, kur kieno) ir viska ismiksavo .. tai kol atsirinkau savo.. paskundzisu visiems menedzeriams.
Atsakyti
teisingai padarei. Nėr ko lįst prie svetimo... rolleyes.gif
Buvau poliklinikoj procedūrų, tai pagrindiniai keliai dar dar, o šoniniai tai varge vargeli-čiut pravažiuot blink.gif
Atsakyti
Na ka, jau po darbu 🙂 Rajonas neblogas, tik labai daug akligatviu.. davaziuoji, apsisuki, i sekancia gatvele, apsisuki.. Dar daug panasaus pavadinimo- Sutton line, Sutton Crescent, Sutton Road.. nezinau kada isiminsiu 🙂
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 16, 18:45)
Na ka, jau po darbu 🙂 Rajonas neblogas, tik labai daug akligatviu.. davaziuoji, apsisuki, i sekancia gatvele, apsisuki.. Dar daug panasaus pavadinimo- Sutton line, Sutton Crescent, Sutton Road.. nezinau kada isiminsiu 🙂

ir visi taip pat prasideda...nu naaa tongue.gif
bliam, jau noriu namo...bet dar turi atvažiuot klientė, po darbo dar lekiu su savo ALFA, skaitysiu paskaitą šiandien. Žodž, namie būsiu gal 9... tongue.gif
Atsakyti
Ir ne viena tokia gatve, kur labsi panasus pavadinimas.. Su laiku isiminsiu, bet tikrai laiko reiks smile.gif
Ana rajona tai visus uzkampius zinojsu smile.gif net daugelio vardus smile.gif
Bet sitas arciau smile.gif Grazus namai, mazai spalvotu . Pora mano drsugiu gyvena tam raj smile.gif

O paskaitsi pati rasai ar jau tik perskaitai?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 16, 20:36)

O paskaitsi pati rasai ar jau tik perskaitai?

Nu perskaityt tai jokia paskaita.Ruošiuosi, medžiagą rankioju, ieškau, kuom žmones sudomint. Šiaip manau pavyko viskas gerai. Bent jau komandai buvo įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas 4u.gif
šiandien LT -18 panašiai. Bet kur kas smagiau, nei kai žemė su dangum maišosi ax.gif
Atsakyti
Labukas

Pas mus 0 ;) Bet ryt poryt naktik -5 rodo.. Bus salta..

Siandien biski daugiau stopu 102. Jau zinau kurios centrines gatves smile.gif tas pirmiau noreciau padaryt smile.gif bet nezinau dar kur perkelt smile.gif Nes galiu tokia makalyne padaryt smile.gif Tai vaziuosiu, kaip kompas sudejo.. o jis irgi neypatingai gerai sudeda smile.gif
Atsakyti
tai kompas optimizuoja, bet visko numatyt negali...
varysiu vėl reabilitacijon, tingiu. Bet nors diena graži, saulėta. Tas šaltis man nemaišo. Kojom tik kažko šalta, žinai, neprišildo kondiškė. ax.gif
Svarbu savaitgalį nepustytų, nes susiruošus anytos aplankyt... ax.gif
Atsakyti