Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2024 01 11, 18:52)

Del darbo, tai jau kita sav bus kitas adresas.. kaip ir neblogas, tik ismokt is naujo reiks smile.gif

Lutut, o tsi ne tu matuoji?

tai priprasi... ax.gif
matuot matuoju, bet klientas padarė pakeitimus ir padarė ne pirmą kartą. Tipo viršų daryk vienaip, apačią-kitaip. Parašyti dveji matmenys, tai čia gali kibt į atlapu ir aiškintis...bet eilinį kartą pabūsiu durna blink.gif
Atsakyti
Tai aisku priprasiu ;) Tuo labiau ten gana neblogas rajonas smile.gif

O kam visada nusileist, jei zinai, kad tu teisi?

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 11, 21:53)
Tai aisku priprasiu ;) Tuo labiau ten gana neblogas rajonas smile.gif

O kam visada nusileist, jei zinai, kad tu teisi?

tame ir esmė, kad nežinau. Jei žinočiau 100%- būtų kitaip.Dabar nesu tvirtai įsitikinusi.Plius pati kalta -reikėjo duot pasirašyt. Dar ir tai, kad pešiotis dėl niekų -kam.Mano sugadinta nuotaika yra niekis prieš sugadintą įmonės vardą. rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Bliam, jaučiuosi beveik serganti...o dar prižadėjau draugei vakare lydėt ją į kavinę koncerto klausyt blink.gif
Atsakyti
Labukas

Man ir trecia diena galva skauda.. Sirgt ner kada smile.gif ryt i ta kruizini laiva pramogaut.. cia kur turejom gruodi varyt, bet laivas sugedo..

Siandien darbo nemazai..
Atsakyti
Kas cia do per sirg8mai uzpuolė. Mes irgi sergam.
Atsakyti
tiesiog lazaretas tongue.gif
O sninga blink.gif kažin, kaip čia vakare bus su ta kavine blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
kur visos? Tebesergat?
Aš-jo. Ir atsivilkau darban. Draugės sako -imk biuletenį. Aha, imčiau, jei stalčiuj būtų padėtas. Bet tam reik patekt pas daktarę, nes išrašo tik akis į akį. O ką aš jai pasakysiu? Tempos nėr, kosėt nekosėju. Kas kad snarglys ir kaip plentvoliu pervažiuota... blink.gif
Penktadienį mano kavinė baigėsi lovoj. Pragulėjau visą savaitgalį leistgyvė... unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Lutut, sveikatos🎈

Cia gi savaitgaliais nieko nebuna smile.gif
Sestad vardm i ta laiva smile.gif as telefa buvau kajutej palikus, tai jokiu foto neturiu smile.gif
Labai skaniai pavalgem, show gana neblogas, kazko wow ir nesitikejau smile.gif Biski pasokom ;) Gerimai liejos laisvai smile.gif pernakvojom ir namo.. kadandi muegot ejom kokia 1:30, o laiva 10 jau reikejo palikt, tai biski miego mazoka buvo, nes dar pusryciu norejos ;) tai grizom ir pratinginiavom visa diena ;)

Siandien variau depiluaciju. Dabar cerdu plova smile.gif ir kol kas daugiau jokiu planu ;)
Atsakyti
tai kur dingsi, nori nenori pasveiksi. Tik jau susilaikau ir nuo sportklubių ir nuo bereikalingų veiksmų.Nėr jėgų.
Man dėl vidinės slogos užmigt sunku, keliuos keletą kartų per naktį, paryčiais įmingu, o jau keltis reik...nepailsiu labai. Bet tikiuosi, jau pradės viskas tvarkytis, šiandien kiek lengviau rolleyes.gif
Vaikai jau Havanos oro uoste, skris namo rolleyes.gif
Fliansiukas pasigyrė, kad atgal varys verslo klase, nes skirtumas kainoj nebuvo labai didelis ax.gif tai normalios lovos, aptarnavimas kaip viešbuty-žodž, turėtų grįžt patogiai rolleyes.gif
Atsakyti
Girdejau toki ganda, kad jei buvai Kuboj, bus dideliu problemu, jei i America nores vaziuot…

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 01 15, 19:06)
Girdejau toki ganda, kad jei buvai Kuboj, bus dideliu problemu, jei i America nores vaziuot…

tai Amerikoj jau buvo, ko ten dar... ax.gif
nebent bėgt reikėtų, nes vis visokių negerų gandų apie karą ateina. Kol ruskio nesutvarkys-tai visai tikėtina.
Atsakyti