Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 12 29, 12:57)
Labukas

Na siandien jau ir be lietaus ir vejas aprimes

Stopu keliais daugiau nei vakar ir i darba tik sausio 5 🙂

neįsivaizduoji, kaip šiandien nesinori dirbt blink.gif
oras aišku irgi toks, kad prie žemės lenkia, bet jau svajoju kojas ištiest ir nieko nedaryt ax.gif

man į darbą sausio 2, ir pagaliau priėjo eilė pas reabilitologą, tai išsirašysiu masažų rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip ir mums 2 i darba, bet gi as Ispanijoj busiu smile.gif

Susimazinau laika, bet reikejo dar labiau sumazint smile.gif o tai va vis palaukt turiu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 29, 16:06)
Siaip ir mums 2 i darba, bet gi as Ispanijoj busiu smile.gif

Susimazinau laika, bet reikejo dar labiau sumazint smile.gif o tai va vis palaukt turiu..

a, kada išvarai?
pas mus darbe tuščia, kas galėjo-pasiėmė tarpušventį laisvą rolleyes.gif tai dabar išleidau vieną klientę, kavą geriu. Tikriausiai nieko doro nebedarysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 28, 10:12)
Kalėdinis laikotarpis jei ką-iki sausio 6  mirksiukas.gif


Kalėdinis laikotarpis man baigesi su antra kaledu diena, dabar laukiam nauju biggrin.gif

Siandien ziurejom I koki filma visi nueiti, nu bet jau repertuaras, tai nei juokts, nei verkti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 12 29, 11:57)
Labukas

Na siandien jau ir be lietaus ir vejas aprimes

Stopu keliais daugiau nei vakar ir i darba tik sausio 5 🙂

Jo, oras tikrai geras wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 gruodžio 2023 - 15:05
QUOTE(lututė @ 2023 12 29, 12:11)
a, kada išvarai?
pas mus darbe tuščia,

31d anksti ryte ;) griztam 4,ir5d i darba ;)

Pas mus gatves tuscios ;) beveik visi namie ;) tai greit dsrbas ir einaz smile.gif Atostogos prasidejo !!!
Vakare i boulinga eisim smile.gif nezaidxiau koki 15m smile.gif
Atsakyti
aš tik noriu namo ir kuo greičiau atsijungti nuo darbinių reikalų. Jau nuo ryto norėjau. rolleyes.gif
A, giegutė naujaką Ispanijoj sutiks biggrin.gif maž šilčiau ten ?
Boulingo aš irgi nežaidžiau labai seniai...smagu šiaip. ax.gif
Nusipirkau alaus. Bus padrybsojimas prie teliko su bonkele biggrin.gif
Atsakyti
Nu negi nesakiau? Negali but smile.gif visalaik norejau sutikt naujus kur karsta ;) Aisku galetu but ir karsciau, bet diena 20, nakti apie 10..
mes ryte atskrendam, viska nuperkam, o mb brolis atskris is Airijos apie kokia 19h.. Planuose nueit kur pavalgyt, jei rasim kur smile.gif nes dabar i kelias vietas skambinom, visur naujametiniai vakareliai.. O mes norim tik pavalgyt ir 00:00 sutikt pliaze prie juros smile.gif mb su broliu net maudyyis planuoja smile.gif
Tai va, jei nerasim kokios paprastos vietrles, kur iki 23h pasedet, valgysim namie ir varysim i pliaza su uzkandukais ;)

Lutut, tau irgi reikia paprasciausiai pailset ;)
Mes va irgi posmeli nusnaudem, einu plaut galva ir pamazu ruostis i boulinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 29, 21:03)
Nu negi nesakiau? Negali but smile.gif visalaik norejau sutikt naujus kur karsta ;) Aisku galetu but ir karsciau, bet diena 20, nakti apie 10..
mes ryte atskrendam, viska nuperkam, o mb brolis atskris is Airijos apie kokia 19h.. Planuose nueit kur pavalgyt, jei rasim kur smile.gif nes dabar i kelias vietas skambinom, visur naujametiniai vakareliai.. O mes norim tik pavalgyt ir 00:00 sutikt pliaze prie juros smile.gif mb su broliu net maudyyis planuoja smile.gif
Tai va, jei nerasim kokios paprastos vietrles, kur iki 23h pasedet, valgysim namie ir varysim i pliaza su uzkandukais ;)

Lutut, tau irgi reikia paprasciausiai pailset ;)
Mes va irgi posmeli nusnaudem, einu plaut galva ir pamazu ruostis i boulinga smile.gif

žinok gal ir sakei, bet galva tarakonų pilna, tai neatsiminiau tongue.gif
Bet fainas planelis. Nu nerasit restorano tai nerasit - galima pajūry pasiaust, šilta rolleyes.gif
Pasvajoju kartais, kad visai norėčiau taip atsijungt kur su knyga, kad niekas neknistų proto. Nesakau, kad labai jau čia kažkaip nuvargus, bet ramybės norisi. Užknisa mane kartais šventės tongue.gif
Šiandien nuo ryto dar atėjo, nuotaiką darbe sugadino, tai manau, kad gal man jau norisi kito darbo. Žiūrinėju po biškiuką skelbimus. Būtų ir čia gerai, bet maža alga, nesikaupia pensija. Juodais kartais uždirbi, kartais ne-kaip pasiseks. O irgi pastovumo norisi. Plius tas draskymasis per dvi vietas - kaip sako, devyni amatai, dešimtas badas. Nei ten padarau gerai, nei kitur iki galo...vis per skrudžumą šefo.
Atsisėdus skaičiuojuosi, kaip man darbo kambarį atsinaujint...sunkiai, net nežinau, ar verta pradėt. Bet gal verta...per kokį pusmetį po truputį ir susitvarkyčiau. Ne apie remontą kalba eina, apie apstatymą. Remontą tai pati pasidaryčiau-kas čia yra lubas pasidažyt ir tapetus persiklijuot... ax.gif
Psio, einu alaus įkalt ir padrybsot biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Na ar pailsejai kiek?

Mes vakar boulinge pazaidem smile.gif pirma partija tai ir mb nugrybavo, nors jis kazkada labai zaisdavo, net savo kamuoli turi smile.gif bet paskui isivaziavo ir 1-2vietas uzeme smile.gif as taip per viduri( musu viso 15zmoniu buvo) buvo ir straiku, buvo ir 0 smile.gif bet visai fainai pasibuvom smile.gif juokemes, kad reik atnaujint zaidimus smile.gif

Siandien reik varyt pasikeist pinigu i eurus. Daryt chekinus, detis tases smile.gif galvoju vaziuosiu su odine striuke- bus dienai, jei prireiks ir pasiimsiu kailine liemene- bus is cia gerai ir ten vakare bus pats tas smile.gif

Saldytuvas tuscias smile.gif tik mazosios torto gabaliukas likes.. jei mb nesuvalgys, mesim.. o siandien reiks prasisukt kokiais koldunais ;)
Atsakyti
boulingas fainai. rolleyes.gif
Aš tai prasibėgau per pardes, nusipirkau kelnes, kurias teks trumpint , džinsus ir bliuskę.Kelnes su džinsais jau taip papigiai, kad net juokingai. Megztiniai šiais laikais išvis nesąmonė-rankovės per plačios ir per ilgos.Nu kaip klounam padaryta... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Miegota 3h 🙂 nu tie ankstyvi skrydziai .. isgeriam po pora tauriu sampo, lektuve pasnausim 🙂 nuvarius irgi eisiu pamiegot, nes paskui 12 nesulauksiu 🙂

Atsakyti
pratempėm vakar iki 1.20 panašiai, kėlėm 9 ryte. Pyškino fejerverkus galvisą pusvalandį Kaune, ot žmonės babkių turi biggrin.gif
Atsakyti