Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Seneliai melagiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vaikam gi taip visko norisi...ir taip greit viskas nusibosta biggrin.gif
Nu po kirpyklos, vis padoriau atrodysiu ax.gif
Atsakyti
Butent- taip greit viskas nusibosta smile.gif
Dar tokiu negeru laiku gimus.. tik kaledom kalnas dovanu, iskart gimke.. ir realiai puse dovanu iskart ismest galima smile.gif Kiti dovanoja tik kad padovanot..Gavo toki serviravimo stalouka su indukais.. deze didziausia.. o zais gal koki 1x.. dar gabo toki zaisla, kur pats procesas issiimt ta zaisla idomiau, nei paskui su juom zaist smile.gif
Atsakyti
Na ką..kalėdos baiges. Dar gerai vakar su vyru spejom prasivaikscioti po parką, nes neblogas oras buvo, o siandien tai tragedija su oru. Ryt varysim per šopingus, nieko nereikia is akudurų, bet gal ka rasiu tikrai gera kaina, o ne keliu svaru nuleidimo, apsimetant, kad tai 70% nuolaida biggrin.gif
Atsakyti
Kalėdinis laikotarpis jei ką-iki sausio 6 mirksiukas.gif
Bet čia taip, smulkmena. Mane vakar taip darbu užvertė, kad šakės. O iš tikro-tas pats veikėjas, tik viską pervertė aukštyn kojom, tai darbas dėl darbo. Nu bet niekas neklausia, padaryt tai reikia...
Ryt paskutinė darbo diena prieš naujaką, kuo ir džiaugiuosi. Šeštadienį pailsėsiu, gal tik baltą mišrainę susipjaustysiu, daugiau nieko. Seskė sakė atsiveš antį kažkaip mandrai pamarinuotą, tai kepsim. Ir viskas. Vyno, šampės ir naujakas. Dar vakare 19 val į koncą eisim.
Nu gal dar šeštadienį palėksiu iki Megos, pažiūrėt kokio megztuko. Juk a lia nuolaidos... bigsmile.gif tos nuolaidos tai ir arkliui aišku, kad nuo beprotiškai užkeltų kainų padaro normalias. Nu jei megztukas tysalas kainavo 40 eur, tai dabar kainuos kokius 22-25... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Jau taip nieko nereik, kad net i jokius shopingus neinu smile.gif

Pas mus ir Oras tai fui fui.. tai lyja, tai vaivorykste, tai vejas is nagu dureles isplesia.. Vaziuoju su mb, kol as nunesu, jis apsisuka, tai vis i langa isoku.. vis palaukt reikia 😉 tai kai stipriai lyja, sedziu masinoj 🙂 pralaukiu 🙂
o siaip 144 stopai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 28, 16:58)
Labukas

Jau taip nieko nereik, kad net i jokius shopingus neinu smile.gif

Pas mus ir Oras tai fui fui.. tai lyja, tai vaivorykste, tai vejas is nagu dureles isplesia.. Vaziuoju su mb, kol as nunesu, jis apsisuka, tai vis i langa isoku.. vis palaukt reikia 😉 tai kai stipriai lyja, sedziu masinoj 🙂 pralaukiu 🙂
o siaip 144 stopai smile.gif

144 neblogai tikriausiai biggrin.gif
pamario krašte pas mus potvynis...girdėjau per radijušką, vienas gudročius sugalvojo važiuot, kur draudžiama-tai mašinuką srovė pagavo, nunešė...normaliai huh.gif
Įdomu, kas bus per Naujaką-ar fejerverkus matysim ar figuški rolleyes.gif Nes jau 2 metus iš eilės toki rūkai ir lietūs, kad nieko nesimato, tik triukšmo daug rolleyes.gif
Atsakyti
Manchestery tornadas namu pagriove…

Fejerverku del manes gali ir nebut smile.gif

Jau varau namo ;)
Atsakyti
vo, čia jau rimčiau. Gerai, kad LT tokių nėra perdaug. Paplėšo stogus kartais, bet ne taisyklė.
Fejerverkai man irgi nebūtini, bet jei jau kažkas šaudo-nu galėtų matytis. Nes vien tik daug triukšmo ir dūmų, tai tada išvis kam...
Noriu vieno megztuko, bet neapsisprendžiu, ar pirkt. Nu kaip ir pilna šikna visko, bet keli jau apsitrynę, gal reiktų išmest ir atsinaujint... ax.gif
Atsakyti
Na iruk nedaznai buna tie tornadai..

https://www.bbc.co.u...hester-67832935

Na tu su zmonem dirbi, tau reik drabuziu ;) as nors ir su zmonem dirbu, bet as turiu uniforma ;) taip kad mano rubai nesittina taip, kaip kad parduotuve turejom ;) Dabar grizau namo, i naminius treningus isokau ir jei nuekur neisiu, taip ir prabusiu smile.gif

Gi nesensi pirkau suknele, ta juoda kur rodziau smile.gif dar su kaina kabo smile.gif vesiuos i Ispanijs smile.gif
Atsakyti
Netiketai paskambino, kad mano masina jau gatava 🙂 tikrai nesitikejau gaut siais metais 🙂 ana karta birs men tvarke, dabar greiciau susisuko 🙂 tai ir mes greit nulekem bienos pasiimt, kitos priduot 🙂
Kaifaz su automatine vaziuot 🙂
Atsakyti
Ooo, šventė, sutvarkė mašinuką thumbup.gif
Šiaip jo, man drabužių reik, nors jų ir turiu. Bet dėvisi, megztiniai ypač prasti šiais laikais 1-2 sezonai ir ne kažką jau iš jo. O megzt tingisi, o ir nėr kada.
Kelnių dar norėčiau, bet nerandu patinkančių-arba fasono nėr, arba dydžio, arba kaina užvoliota blink.gif
Mano stabdžių kaladės kažkurio rato cypt pradėjo, tai nežinau, ar čia rūpintis, ar čia ranka numot. Rudenį gi keistos, kada ten visą apačią tvarkė. rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Na siandien jau ir be lietaus ir vejas aprimes

Stopu keliais daugiau nei vakar ir i darba tik sausio 5 🙂
Atsakyti