Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu va...pasirodo, ir UK per šventes viską išperka.Man dar reik sugalvot, kuo kalakutą iškimšt biggrin.gif
Pažiūrėsiu, kaip nauja orkaitė kepa.Sakė prieš kepant valandą kaitint tuščią, kad išdegtų visi tepalai ir dažai rolleyes.gif
Atsakyti
Jo jo, isperka ir pas mus smile.gif is vis galvoja normuot darzoves, nes daug kur sausros buvo, maziau uzaugo ir maziau inportuoja..

Tu ta orkaite siaip kokia diena pakaitink ;)

Man vos laikrodzio nenupirko smile.gif Priverte uzsidet.. nu grazus smile.gif gal ir noreciau smile.gif bet 5000£ smile.gif ir kad dezutej gules smile.gif i darba tokio nenesiosiu smile.gif
Atsakyti
ojezus...5000 blink.gif bijočiau ir nešiot tokį tongue.gif o jei kur sudaužysi...mano mašinuks tiek kainavo... tongue.gif
Jo, reiks ryt įjungt.Nors insyrukcijoj niekur nerašo, bet meistrelis sakė, tai reik taip ir padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
Labukaa

Man irgi gaila nesiot i darba toki laikrodi smile.gif o pirkt uz tokia suma ir laikyt dezutej nu irgi smile.gif Uz tsi ir neperku smile.gif cia tik mb mane ikalbineja smile.gif

Kazkaip itartinai greit viska susikroviau.. tikiuos viskas ok gatvej bus ;) Dabar turim tokius panikos mygtukus. Paspaudi ir policija jau vaziuoja oas tave. Nieko net sakyt nereik..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 21, 12:34)

Kazkaip itartinai greit viska susikroviau.. tikiuos viskas ok gatvej bus ;) Dabar turim tokius panikos mygtukus. Paspaudi ir policija jau vaziuoja oas tave. Nieko net sakyt nereik..

O, tai vis šis tas.O tai pirma buvot visai palikti ant ledo.
Aš nuo ryto šen ten, paskui pas gydytoją biuletenio, dabar geriu skysčius, vaistus ir lakstau tūlikan.Ne pats maloniausias užziėmimas.O už grąžintą puodą atsiuntė prieskonių rinkinį. rolleyes.gif
Atsakyti
Na ką, varnįnas, su ateinančiom šventėm ! Būkit laimingos, sėkmingos, mylimos 4u.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif
Atsakyti
labas rytas tinginės smile.gif
Ką Kalėdų senelis atnešė ? biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Na- laikrodis, dar pries tai ziedas smile.gif cia viskas buvo kaledom, tik as neislaukiu smile.gif mb treninga gavo, kuri irgi pats issirinko smile.gif
Kitos dovanos valgomos buvo.. tai saldainiu visi kampai smile.gif

Mazojai per Kaledas tampa iki 40 uzkilo.. o vakar jos gimke.. tai is 6 vaiku buvo tik 2.. vieni i kelione ruosias, pabijojo uzsikrest.. Kita drauge po vezio, tai irgi imunitetas silpnas.. kitu leliukas maziukas.. na, bet dovanu vis tirk kalnai smile.gif kaip viska parsives smile.gif)
Atsakyti
oj, kaip nesmagu, kai serga.
Pas mane darbe durnynas nuo pat ryto. Čiut spėjau paėst ...išėjo dabar, bet turiu pasiūlymą paruošt, čiuju iki darbo galo nespėsiu blink.gif
Aš tai gavau bilietus naujakui į koncą, paskui į "Angelų takais", knygą, grožio priemonių dafiga, kuponą į šaudyklą, nes pati prašiau ax.gif
Atsakyti
Didziuma susipokavo, bet dar deze liks smile.gif o mazajai gi visko reik cia ir dabar smile.gif tai palieja rubus, kuriu dabar nereiks.. visokiu kalediniu bliusku, sukneliu.. gavo 4 dezes lego.. tsi emem is deziu, vis maziau vietos uzima.. Jau po pietu isvaziuos..
man tik ryt i darba ;) ir poryt smile.gif Sakiau, kad galiu ir sestad, bet nezinau ar dirbsiu smile.gif po to jau tik kitu metu sausio 5 ;)

Atsakyti
tai anūkytė jau išvaro Lenkijon pas diedukus ? rolleyes.gif Ar tik namo?
Eisiu kirpyklon...mane kirpėja biškį pavedė, vakarėlis sausio 6, žadėjo lyg sušukuot, paskiau sugalvojo su diedu Birštonan varyt. Tai bent nudažys šiandien, kokią garbaną susisuksiu pati... ax.gif
Atsakyti
Namo i Mancesteri smile.gif i Lenkija dabar nesiruosia..
kiek rekimo buvo, kad balionu neleido pasiimt.. 5 jos dydzio princeses smile.gif nu kur i traukini tilps smile.gif) ikalbejom, kad atseit pastu atsiusim smile.gif
Atsakyti