Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Aš taip banko korteles gavau - dvi biggrin.gif . Varysiu I banką aiśkintis kurią dieną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 gruodžio 2023 - 14:39
nu man pažadėjo atsidėkot už sąžiningumą. Mergos žvengia, kad bus -5 proc sekančiam pirkiniui biggrin.gif nu bet svetimo man nereikia, nors gal ir faina būtų turėt tokį puoduką. Bet ai... gal kam nuo algos atskaičiuos paskui... tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Man Nindzei yra atsiunte du puodus.. niekam nueko neaiskinau smile.gif o mb tepalus masinai tra du jart atsiunte. Tai anie patys susisieke, kad per klaida ir atvaziuis pasiimt.. tai mb dar karta sumokejo, nes nu vus tiek reiks smile.gif

Biziakas biziakas ir tik 108 stopai.. tik keliaus ankscisu bereikalo.. et ir gerai, nes lyja siandien, visai nesinori dirbt smile.gif
Vakar namus bandziau tvarkyt.. paskui atejo drauge su vaiku, isvarem i kiba, puse liko netvarkyta.. grizom po kino namo, vaikai suverte ir ra, kas jau buvo sutvarkyta smile.gif)

Sunui 39 tempos vakar byvo.. paralus keiciau 3x.. net pacias kaldras.. gerai kai turiu ju.. ir kambariu ne vienas.. gal beuzsikresim nuo jo.. jautes vskar rsi labai blogai.. sianfien dar miega..
Atsakyti
oras ir LT nekažkoks. Ne lyja, o purškia į akis taip šlykščiai blink.gif
Atvežė viryklę. Seną irgi turi atvažiuot pasiimt...meistrelis naujos ateis pajungt ryt. Neišeis prasisukt pačiai...vėl 45 eur iš kišeniaus, nu kai trumpa , tai ir trūksta blink.gif
Bet nieko, ne šeštas kartas, kaip nors biggrin.gif
Man irgi kažkas ne taip su sveikata. Lengvas pykinimas antrą dieną...labai tikiuos nesusirgti iki tyrimo ir per šventes... rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Pas mus ir merkia.. dvejos striukes kiaurai slapios .. dabar laukiu depe, tai net saltis purto.. masinoj tai silta smile.gif gtisiu, kaldiu vaistu profilaktiskai..
Atsakyti
kažkokios epidemijos peršalimo ligų blink.gif
nu paėmė ir seną viryklę, atlėkė ir lyšną puodą prigriebė. rolleyes.gif Dabar liko meistro sulaukt. Tik sakė sąskaitą atsiųs iš anksto, bet kažkodėl nėra...tikiuos, kad meistras atvarys, nes jei ne - nu tai ragai ragučiai man unsure.gif
Nežinia kodėl nusipirkau kalakutą Kalėdoms...lyg nebūtų ką valgyt tongue.gif Jei fliansas ateis-ok. O jei kartu su seske būsim - nu tai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes nugi pigiau buvo... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir nuo sunaus galejau uzsikrest.. o ir persalt.. nes pralijo visa diena.. Kiaurai dvejos striukes ir batai.. viskas dziuna dabar.. sunus tai koseja vos ne iki vemimo, man tik galva pamazu skaudet pradeda..
noreciau pasnaust, bet mazoji ant galvos lipa smile.gif

Kalakuta esu tik karta kepus smile.gif ir tsi musu buvo gal 12 smile.gif ir puse liko nesuvslgyyo smile.gif dauhiau nebeuzsiimu smile.gif mb keps dyyydrli jautienos gabala- tomahouka steika smile.gif ryt poryt vaziuos pirkt smile.gif

Siaip taip prisiskambinom i virna restorsna Ispanijoj ;) Nezinau ar jus buvom jame- toks uz kampo, kolonos salia.. didrlis restoranas ;) Nes kiek skambinam, tiek atdiliepia ispaniskai kalbantis, oazada kad perskaambins anglakalbis, taip ir nesulaukiam.. buvom rezervacija online padare, bet irgi jokio ats.. Ir dabar dar nesu 100% isitikinus, kad sudisnekejom smile.gif
Atsakyti
nebuvom su kolonom biggrin.gif tikriausiai į kitą pusę nuo jūros., ten praktiškai neidavom.Kalakutas kažkur 4kg, nedickas.Kaimiškas viščiukas apie 3kg būna.Nu bus proga išbandyt naują orkaitę, tikiuosi biggrin.gif Šiaip ne taip sukišau jį kameron, reiks ketvirtadienį ištraukt vakare, kad atšiltų, paskiau gi 12 valandų jį reik mirkyt , o tik tada prieskoniais ištrint rolleyes.gif
Atsakyti
tai ką, panos, sergat? . Aš laikausi kažkaip ax.gif reiks lėkt popiet namo, meistras atvaro dujinės pajungt ax.gif
Atsakyti
As vis karsto vyno ikalu ir irgi laikaus ;)
Sunui jau irgi geriau ..

Atvarem iki tos urmines, reik viska apsipirkt
Atsakyti
o aš šiandien su tuo meistriuku taip susimaliau...pasakė ateis 12, perkėlė į 15 val, pamiršau, kad klientė turi ateit unsure.gif bet dujinė jau stovi, tai viena bėda nuo galvos... ax.gif
Atsakyti
Negavom to jautienos kepsbio, atseit ryt atves.. nu reiks dar karta vaziuot..
Atsakyti