Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukaa

Mes siemet ir tokias padoresnes dovanas is darbo gavom ;) pasirinktinai- ar masazai, ar su lenktyni em masinom pavazinet, ar restoranas, ar tripas kazkoks.. dar labai nestudijavau smile.gif reiks kazka issirinkt smile.gif

Mb siandien nedirba, tai su manim vazineja ;)
Atsakyti
tai čia dar gimtadienio, nuo sesės. rolleyes.gif
Iš darbo tikrai nebus nei dovanų, nei sveikinimų, nei premijų rolleyes.gif Tik ne nuo skrudžo.Man tai labai keista - net taupant galima bent šampės bonką nupirkt ir įteikt šventėm. O čia- jokio gero žodžio, jokio dėmesio . rolleyes.gif
Buvau nulėkus iki Laisvės su reikalais-nu nafig, kokia grūstynė blink.gif reiks nejudėt iš namų niekur savaitgalį. Nusipirkt tik turguj silkės, užbėgt duonos ir viskas. Vyno pirmadienį prisigriebsiu per pietus.
Durdomas visur konkretus blink.gif
Atsakyti
Nu jo, nors pasveikinimo atvirute padovanotu..
dovanu atzvilgiu sitas darbas gana dosnus smile.gif bet kokua proga ka nors padovanoja smile.gif Va ir siandien buvo desertu masina- ledai, pyrageliai ;) menesio prsdzioj gavom advento kalendorius. Kaledom va ta dovsna kur sakiau ;) praeita penktad ir kazkokie maistsi buvo su paditodymu, nes foto daug prikabinta smile.gif bet manes nebuvo ana sav ;)


Reiktu i maistine, bet dar tingiu smile.gif
Atsakyti
O aš alaus noriu...reiks nutopint pardėn gal grįžus...arba grįžtant stabtelt prie IKI...išvis pereit gatvę ir viskas biggrin.gif
renkuosi rožes...susitarėm su kaimo kaimynka kartu iš lenkų parsisiųst-pats laikas biggrin.gif
Atsakyti
Siandien butu uosvienes gimtadienis.. Mb uzsake misias.. dar pries tai prase draugelio kad geliu ant kapu nuveztu, bet paskui kazkas sake, kad atseit negalima svest gimtadieniu, tik paminet murties metines, tai atsaukem, kad neveztu..
Uzdegsim zvakute, isipilsim vyno..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 15, 20:47)
Siandien butu uosvienes gimtadienis.. Mb uzsake misias.. dar pries tai prase draugelio kad geliu ant kapu nuveztu, bet paskui kazkas sake, kad atseit negalima svest gimtadieniu, tik paminet murties metines, tai atsaukem, kad neveztu..
Uzdegsim zvakute, isipilsim vyno..

O kodėl negalima? Paminėt galima, gražu. Ir gėlės gražu. Prigalvoja žmonės visokių prietarų rolleyes.gif
Alaus nenusipirkau. Ai, ryt puošiu eglutę, geriau karšto vyno išsivirsiu. Šiandien tingiu jau terlintis ax.gif
Išsiunčiau vakar dar vieną CV. Ai, iš kuklumo nemirsiu. O gal pasiseks ax.gif
Atsakyti
Na mintyse paminesim.. Butume lt, gal ir nuveztume geles.. dabar vis tiek prasyt ko nors reik.. yzteks misiu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 15, 21:24)
Na mintyse paminesim.. Butume lt, gal ir nuveztume geles.. dabar vis tiek prasyt ko nors reik.. yzteks misiu..

mišios yra pagrindinis dalykas, reikalingas mirusiems. Gėlės, žvakės-mums mirksiukas.gif
Prisisakiau rožių iš PL ...septynias blink.gif glušė, bet toookios gražios wub.gif
Atsakyti
Ryts labs,
ošėt savaitgalį, ane ? rolleyes.gif Aš tai ir sportavau, ir SPA buvau, ir šližikus išsikepiau, ir egliukę pasipuošiau. Ir aišku-nu kaip be nemalonumų - viryklė nudvėsė. Tai žinant mano finansines galimybes- nebuvo smagu. Vėl fliansas pinigų pervedė, užsisakiau, atveš. Jaučiuosi kaip bomžė kokia, nes amžiais kažko negaliu blink.gif
Atsakyti
Labukas

Cia savaitgaliais nieko nebuna smile.gif

Bet juk kazkada tu jai daug davei.. gali juk padet.. o ir padeda ;) gi nepriekaistauja , kad pasiskolini su visam smile.gif

Kas pas mus smile.gif sestad atvaziavo mazoji smile.gif Pavakarojom kieme, lygtai ir sildymas ijungtas, bet kazko visiem gerkle kabina .. tai vakar nelabai ka ir nuveikem.. Mazoji ejo ratais- nori i dzakuze, vanduo tai karstas, bet vejas, perpus.. tai neleido nieks..
Siandien reik apsitvarkyt. Valgyt padaryt.. ryt poryt zada biziakus.. Treciad dar mb brolis atskrenda is Airijos.. 24d anksti ryte isvarys.. bet uzimt tai reiks.. plius Kuciom lieka draugai nakvot, tai tik spek patalus keist smile.gif
Atsakyti
Ligų oras, mane irgi prigriebė. Vakar su vyru buvom išėję pasižmonėti, tai tas bjaurybė vejas perpūtė.

Lutut, esi lqiminga turedama gerą ir mylinčią dukrą, invertink tai. wub.gif wub.gif
Atsakyti
tai čia ji neskolina. Ji DUODA. Ne kažką galėjau savo laiku, kai ji augo. Ir tas yra apmaudžiausia unsure.gif Man šiaip labiau patiktų, kad ji dažniau apsilankytų, bet ką dabar...

NU žodž, nuotaika šiandien neypatinga. Ir savijauta panaši, lyg galva skauda, lyg pykina. Varysiu per pertraukėlę išsiųsiu sveikinimus tetulėms ir anytai, kaimynkai mažą dovanėlę. Dar reik nusipirkt raktą dujinės pajungimui, nes ne šventieji puodus lipdo, nemokėsiu bbž kiek neaišku kam... unsure.gif

Kūčiom pas mus didelė sueiga būna rolleyes.gif
Dar bajeris- vietoj vieno puodo gavau du...siuntinys atėjo. Paskambinau siuntėjams-tai nežinau, kaip dabar jį žada pasiimt ax.gif
Atsakyti