Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Mokykloj mano klase tarpusavy buvo gana nedraugiski, susiskirste atskirom kompanijom.. bet jei reikdavo ka daryt klases labui, kokios sventes, konkursai, tai tada susivienydsvo smile.gif

Organizuot susitikima lt bunant uzsieny.. nu ner taip paprasta smile.gif)) As is vis is tokiu, kur geriau sumesiu pinigus ir ateisiu ant gatavo smile.gif

Fui kaip lyja.. einu i darba smile.gif
Atsakyti
tai toks šiais laikais organizavimas...užsakei sodybą, maisto, pinigus pervedė ir viskas...dar su mokykla susitart, kad įleistų klasėj pasėdėt. Nereikia gi scenarijaus rašyt rolleyes.gif Su maistu išvis gerai šiais laikais - kavinės suorganizuoja, atveža į vietą-nei indais rūpintis, nei paskui jų plovimu rolleyes.gif O butelką atsiveža kas kokią nori ax.gif
Oras tai ir LT ne kažką. Pliurzė, šlapdriba... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 12, 10:28)
tai toks šiais laikais organizavimas...užsakei sodybą, maisto, pinigus pervedė ir viskas...dar su mokykla susitart, kad įleistų klasėj pasėdėt. Nereikia gi scenarijaus rašyt  rolleyes.gif Su maistu išvis gerai  šiais laikais - kavinės suorganizuoja, atveža į vietą-nei indais rūpintis, nei paskui jų plovimu  rolleyes.gif  O butelką atsiveža kas kokią nori  ax.gif
Oras tai ir LT ne kažką. Pliurzė, šlapdriba... unsure.gif

biggrin.gif pabandyk kada suorganizuoti grupes ar klases susitikimą nuo nulio. Pamatysi kaip tai 'lengva'.
Nera tai lengvas dalykas, nes visada atsiranda idiotų, kurie butinai kažką sušiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 gruodžio 2023 - 13:24
Aga aga smile.gif tai vienam per pigu restorana isrinko, tai kitam per brangu ;) tai per toli.. o pinigus surinkt is vis misija..
pas mus giminej laiks nuo laiko daro suditikimus.. kadangi puse gimines Kaune ir aplink ir puse Zemaitijoj, tai viena karta vienoj pusej, kita kitoj smile.gif tai va, pernai organizavo kaunieciai, pagrinde mano sese( cia irgi buna perrinamas hm - prizas smile.gif tas organizavimas) tai va, kai Zemaitijoj organizuojs ir susimest po 100 eu, tsi cia norma smile.gif o kai Kaune po yiek reikejo susimest- puse reke, kad per brangu, mat jiems dar kelione dadideda( o kaunieciai tai uz dyka Zemaitijoj atsiranda smile.gif )
Visi reke, kad reikia pasiimt koki muzikanta, bet uz ta muzikanta vel gi moket reikia.. Vel negerai. O mane is vis vos is gimines neisbrauke, nes as neatvaziavau smile.gif Is Silales i Kauna jiems per brangu, o man is lonfono atsrit papigiai smile.gif tada ar 500£ man bilietai buvo smile.gif

Taip kad su tais organizavimsis..
Atsakyti
nu jo...kai prasideda matavimasis by***s, skaičiavimai ir dejavimai-nu tada bėda. Bet kam nepatinka-gali neit lotuliukas.gif arba lai susiorganizuoja /pigiau/arčiau/smagiau/patys padainuoja biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas,
va tokio norėčiau dabar vaizdo pro langą rolleyes.gif ir baisiai tingiu dirbt.
Eisiu piešt šiandien, tai smagu, laukiu. Nors tiek nuvagiu laiko nuo visų reikalų rolleyes.gif

blyn, panašu, kad dar vienai mano pažįstamai krūties vėžys unsure.gif dar neaišku, bet pagal visus požymius...jos marčiai tai jau tiksliai, o jai dar neaišku... unsure.gif
ryt ir pati varau pas daktarę, artėja mano kolonoskopija, tikriausiai prašysiu biuletenio... ax.gif nu nelakstysiu gi darbe kas 15 min su vaistais, o po narkozės ar išvis ką ten sugebėsui dirbt... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Mano ta drauge pasveiko. Aisku vezys tokia liga, kad bet kam bet kada, bet siuo metu ji sveika. Ko ir tavo draugem linkiu!!

Tai aisku nesiplesyk🎈Pinigai svarbu, bet sveikata pati zinai..

Va man jau antea diena ner meiles darbui ;) Dar tas oras toks niurus..
Atsakyti
tai pasisekė. Bet tai pažįstamai jau 70 metų, tai jėgos nebe tos. Be to- jau sirgus vėžiu, tai gal čia atkrytis po 15 metų... unsure.gif Bus matyt.
Marti apyjaunė, vaikai dar pradinukai...tai dabar bus chemija-tipo kad auglys susitrauktų, paskui-operacija, paskui vėl arba chemija arba spinduliavimas...žodžiu daug daug vargo, kantrybės ir jėgų...nes chemija panašiai 9 mėn trunka, paskui tikriausiai dar tiek pat unsure.gif
aš siuntinio laukiu...tipo užrašiau ne tokį telefoną (rašiau lyg ir tokį, bet iš kažkur vietoj tarpukų nuliukai atsirado) - tai neatvežė, paskui nepaskambino prieš atvežant, o man dar grįžt reik 15 min, vėl pravalas. Tai padiktavau darbo adresą-gal jau sulauksiu kaip nors tongue.gif
Atsakyti
O as nepasitikslinau laiko, tai dabar letai vaziuosiu..
Mano stopo laikas yra 1:20 min, o kai kurie stopai 2:10.. man tirk nereik.. niekaip negali sistemos iki galo sutvarkyt.. nervina, nes darba velai baigsiu..

Jei pradeciai skambinet kiekvienam, darbo nebaigciau smile.gif skambinu tik tokiu atveju, jei koks adr netrisingai uzrasytas buna.
O prisisakai visko- sedek namie smile.gif nieko ner, yra variantas palikt kaimynams arba i kokia nors parduotuve, kurios priima tokias siuntas..


Ta drauge turejo 6x chemijas kas 6 sav.. nupliko po antros.. bet antakiai blakstienos liko.. po chemiju ji gan visai neblogai laikes. Pati tikejos baisiau.. tik po paskutines labai bloga buvo, bet tada ji kaii ir su korona buvo..

Vnz bet kuriuo atveju sveikatos abiems!!

Atsakyti
Liūdną temą palietėt...
As kita menesi turiu momografiją, dar laukiu siuntinio su inatrukc8jomis paimti tepeneli is gimdos kaklelio. Kaip keista, dabar tepenelis imamas namie ir siunciamas I laboratorija. As skaityciau, kad sesutes tai turetu daryti, o dabar paciai reikes ten krapstinetis. Kazkokia nesamonė visai
Atsakyti
pirmą kartą girdžiu tokį fintą, kad tepinėlį pati turi imtis... blink.gif nu visai nesąmonė kažkokia. O jei ne taip ką padarysi... blink.gif
Mamograma tai čia planinis dalykas, tik kiek nemalonu, bet išgyvenama. Man prieš 2 mėn padarė.

Šiaip kažkokia vėžių epidemija aplink...dar ir aš eilėj, tikiuosi, kad nepataikysiu ax.gif

Nu bet be skambučio siuntinys biškį negerai-gal kažkas atsitiko ir išlėkiau 5 minutėm, o tu atvažiuoji... rolleyes.gif Turėtų būt bent prieš 15 min skambutis iki atvykimo-tada tobula...kai kurios siuntų bendrovės taip ir daro, bet čia Venipak-tai paskambina kai prie durų būna lotuliukas.gif
Šiaip geriausia man yra paštomatas-kada nori-tada pasiimi, tik ne visos pardės siunčia-va tas yra blogai. Tada arba turi sėdėt namie, arba siųstis darban arba vaikytis po visą miestą. rolleyes.gif
Atsakyti
Ryte visi gauna sms su laiku kada busiu. Intervalas 1h.. derink ir buk namie . Labai nekenciu tokiu.. ypac su visokiais telefais, kuriu negali niekam palikt..

Liko 2: stopai.. nu cia realiai gero pusvalandzio darbas.. o del to nepakeisto laiko as virs valandos dar dirbsiu..
Pavargau tai sliauzt suletintai.. as viska darau greit ir labia pavargstu vaidindama dirbancia, nei is tikro dirbant smile.gif
Atsakyti