Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Tai ten jos klause - ko tu norejai? Sako- meino meskeno smile.gif
- na tai atidaryk deze smile.gif

Mes vakar nuvarem pas dukra i ledo arena paciuozinet;) paskui nuvarem pavalgyt i turkiska ;)
Siandien skalbiu patalus, ranksluoscius.. dar kalnas rubu smile.gif
Paskui iki maistiniu reik nulekt.. Dovanos kaip ir supirktos, reik tik supakuot smile.gif i lt jau issiusta ;)

Del darbo, nu eisiu dar ;) nu man tikrai patinka sitas darbas.. Darbe sake sumokes visus tuos fee.. Nu tai sakau iki sekancio karto smile.gif
Atsakyti
mano viena siunčiama dovana užstrigo- telefonas kažkokiu būdu su daug nulių, tik nežinau, ar sistema sukvailiojo, ar aš ten taip suvedžiau. rolleyes.gif
Aš šiandien kai ragana pralėkiua ant šluotos pro namus, kriaukles prasišveičiau - čiut darban nepavėlavau, nes bais sninga, slidu, o dar mašiną nugrandyt reikėjo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 11, 11:57)
Del darbo, nu eisiu dar ;) nu man tikrai patinka sitas darbas.. Darbe sake sumokes visus tuos fee.. Nu tai sakau iki sekancio karto smile.gif

Jei sumoka, tai aisku eik, jei darbas patinka.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 12 11, 11:05)
Aš užvakar supirkau visas dovanas, labai patenkinta  biggrin.gif  Vakar dar susitikau su beveik 30metų nematyta grupioke, nuvariau sportklubin.

Cia kiba toks mėnesis? blink.gif
Mane buvusi klasiokė susirado. Nesimatėm lygiai 46 metus. . Paskui grupiokas paskambino, su juo gyvai nekalbejqu gal 30 metų, nors karts nuo karto retai, bet vis parasydavo I messengerį. Jis Lietuvoje, vis rasydavo "busi Lietuvoje - susitinkam" Draugas buvo, labai geras, bet gyvenimas -idomus dalykas. Apsizenyjeo jis pirmas ir isisuko I seimynini gyvenima. Nepykau, nes dziaugiausi, kad draugas laimingas ir supratau. Dar karts nuo karto susitikdavom su jais, paskui kazkaip viskas nutruko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 gruodžio 2023 - 13:43
reik tik džiaugtis, kad žmonės atsiranda rolleyes.gif Ne vertybė ne daiktai , vertybė - bendravimas rolleyes.gif
Draugelka batais patenkinta-sakė patogūs biggrin.gif
Atsakyti
Tai be abejo, kad draugystė svarbiau uz pinigus.
Atsakyti
Pora mano klasiokiu gyvena cia londone, visai netoli smile.gif su biena dar buvom pora kart susitikusios, dabar vis laiko neistaikom.. jei as laisva, ji dirba ir atvirksciai..
lt esu drauge susitikus, su kuria irgi nuo mokyklis laiku nesimatem ;) Snekos, atrodo net nebuvom issiskyre smile.gif bet as isvaziavai ir viskas smile.gif tik su gimtadieniais fb pasveikinam smile.gif
Atsakyti
mūsų klasiokų bernų daug nebėra-kas žuvo, ką nužudė, kas pats nusižudė...daug kas užsieniuose, pirmas ir paskutinis klasės susitikimas buvo gal po 5 metų... rolleyes.gif
Grupiokės irgi išsibarstė, su kai kuriom susitinku, viena iš paralelinės grupės-draugė, su kuria pastoviai bendrauju. Kiti dingę ax.gif
Atsakyti
Mano viena kladioke 50m nuo vezio mire ir viens klasiokas mire nuo alchoholio.. lygtai skrandis truko..
klases susitikimu oficialiu buvo 3 smile.gif po 5metu, po 10 ir po 30 ;) dar pora suditikimu siaip tokiu, bet susitinko nemazai klasioku smile.gif
As dalyvavai 5 ir 10m ;) i 30 nepavyko atvaziiot smile.gif uz tai kai pernai buvau , musu susirinko 10 ;) trecdalis klases ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 11 gruodžio 2023 - 17:59
10 irgi visai neblogai, atsižvelgiant į metų skaičių biggrin.gif
Mano ATA tėvukas irgi varinėdavo, beveik metai iki mirties dar buvo pedagaškės susitikime...tai jau nepasakysiu, kiek ten tų metų buvo-gal 50 ar 60 po baigimo, bet senukai aktyviai rinkdavosi, būdavo baliai su nakvynėm biggrin.gif
Dabar jau tikriausiai beveik visų nebėr, nes tėvukas mirė 84, tai jau kokie 7 metai praėjo-retas tokį amžių aktyvus , o kad ir gyvas bebūna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 11, 18:24)
mūsų klasiokų bernų daug nebėra-kas žuvo, ką nužudė, kas pats nusižudė...daug kas užsieniuose, pirmas ir paskutinis klasės susitikimas buvo gal po 5 metų...  rolleyes.gif
Grupiokės irgi išsibarstė, su kai kuriom susitinku, viena iš paralelinės grupės-draugė, su kuria pastoviai bendrauju. Kiti dingę  ax.gif

Oi, nygovori. Grupiokqs sako nan, "klausyk, burbanti, davai organizuojame grupės susitikimą, nes kas daugiau tai padarys,j jei ne mes" biggrin.gif
Nezinau, nezinau... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 12 11, 18:45)
Mano viena kladioke 50m nuo vezio mire ir viens klasiokas mire nuo alchoholio.. lygtai skrandis truko..
klases susitikimu oficialiu buvo 3 smile.gif po 5metu, po 10 ir po 30 ;) dar pora suditikimu siaip tokiu, bet susitinko nemazai klasioku smile.gif
As dalyvavai 5 ir 10m ;) i 30 nepavyko atvaziiot smile.gif uz tai kai pernai buvau , musu susirinko 10 ;) trecdalis klases ;)

Kaip fainai wub.gif
Atsakyti
o ko ne ? Nebent klasė nebuvo vieninga.Tai jei gyvenot kai katės ir šunys-gal ir ne.Bet tikriausiai normaliai rolleyes.gif
Aš tai norėčiau pamatyt visus...tik kad pagrindūnis organizatorius miręs... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 11, 23:14)
o ko ne ? Nebent klasė nebuvo vieninga.Tai jei gyvenot kai katės ir šunys-gal ir ne.Bet tikriausiai normaliai  rolleyes.gif
Aš tai norėčiau pamatyt visus...tik kad pagrindūnis organizatorius miręs... unsure.gif

biggrin.gif tais laikais jaunimas graziai sutiko, tai ne dabar.

Nenoriu organizuoti, nes tikrai daeda. Visi 'nu davai, davai, organizuokit' laukia subines padėję, zino, kad nera lengva organizaciniai dalykai, todel iesko durnelių, kurie tą vežimą veš. Dar, dar buna, kai viskas gerai einasi, bet, kai pradeda kokios durnes savo trigrasius kisti, savo norus reiksti, tai norisi tokias nx siusti ir nieko nedaryti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 gruodžio 2023 - 00:00