Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Nuo visu augintiniu specifinis kvapas namuose, bet tu teisi - nuo katinų ypač aštri myžalų smarvė.Ad pas drsugę kai einu, tai visada nusiteikiu sitam kvapui biggrin.gif o ji nejaucia jo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 08 gruodžio 2023 - 15:55
Pats neklusniausias buvo tas Kitis, kur suvezino.. va tas tai lipo visur, maisto jokio palikt negalima buvo, iskaitant net duona. Lindo i lekste, kai valgai..
vazonai apsaugoti, kad neptimyztu smile.gif uzuolaidom nelipa, eglute nesusidomejo net maziukai smile.gif
O ir sunys myza namie smile.gif
Molly is vis ideali kate smile.gif apsoliuciai nieko nera padarius.. Cinza biski arklys smile.gif kai pradunda 7kg, zeme dreba smile.gif bet gerietis gerietis smile.gif visus myli, nori kad ji istisai glostytu.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2023 12 08, 13:55)
Nuo visu augintiniu specifinis kvapas namuose, bet tu teisi - nuo katinų ypač aštri myžalų smarvė.Ad pas drsugę kai einu, tai visada nusiteikiu sitam kvapui  biggrin.gif o ji nejaucia jo

Pas mane atrina drauge, kuri labai jautri kvapams.. sake nera pas mus jokio kvapo ;) va ji gaus viena dovanu smile.gif pati issirinko kuria smile.gif

O ta ziuret taip ir nestvaziavo.. nei jokios sms, nieko.. nemegstu tokiu zmoniu.. nu persigalvojai, tai parasyk.
Atsakyti
Jo, biesina pazadukai biggrin.gif
Bet koks jokio takto neturejimas, tai siaubas. Negali, persigalbojai - parašyk, rankos gi nenukris.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 08, 18:04)

O ir sunys  myza namie smile.gif
Molly is vis ideali kate smile.gif apsoliuciai nieko nera padarius.. Cinza biski arklys smile.gif kai pradunda 7kg, zeme dreba smile.gif bet gerietis gerietis smile.gif visus myli, nori kad ji istisai glostytu.

Pas mane atrina drauge, kuri labai jautri kvapams.. sake nera pas mus jokio kvapo ;) va ji gaus viena dovanu smile.gif pati issirinko kuria smile.gif

O ta ziuret taip ir nestvaziavo.. nei jokios sms, nieko.. nemegstu tokiu zmoniu.. nu persigalvojai, tai parasyk.

nemyža, ne mirksiukas.gif Nebent serga. Tai tada visko atsitinka.

Tai sakau, pas tave šuniški katinai smile.gif užtat ir vargo nėr.

Bet kaip nemėgstu tokių žmonių-absoliuti nepagarba žmogui ir jo laikui. Pati žiauriai nemėgstu vėluot, jau nekalbu apie tokius fintus. Nenoriu, kad ir kiti vėluotų ar kažką panašaus iškrėtinėtų-nes turėčiau ką veikt vietoj to, kad kažko laukiu rolleyes.gif
Jei, kaip gerai- diena į pabaigą. Nelabai darbinga šiandien-kažką padariau, bet be didelio entuziazmo rolleyes.gif
Atsakyti
Myza myza smile.gif drauge du jorkus turi, nors jom jau po 13-14m, bet jaskart apsimyza is dziaugsmo, kad seimininkai grizo ;) ir nesskyk, kad jorkai ne sunys smile.gif
Sese turi toy terjera smile.gif nu irgi suo gi smile.gif nakyies neismiega.. bega i tulika ant palutes pamyzt, bet nevisada pataiko ant tos palutes smile.gif buna salia smile.gif

Mano kates nera nuekur nevietoj oamyzusios. Neskaitant maziuku kaciuku.. ir tai tik 1.. Cinza net teritorijos nezymejo ;)
Gele, kuri ant zemes stovi prideta kriaukliu, bet ir ne del kaciu smile.gif kazkada as fretka turejau smile.gif ta i vazona nemyzo, bet pasikapstyt zemej labai norejo ;) tai taip ir liko..
Atsakyti
nu visoki toyterjerai ir žiurkiukai tai tikrai ne šunys... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ten šuns parodija... rolleyes.gif
nors...tokių "šunų" gi praktiškai nedresuoja. Tai ir turi ką turi. Palutės yra blogis-jos duoda šuniui suprast, kad jei nori-myžk namie. Tai kam vargintis?
Nors...pažįstama savo žiurkiuką išdresavus kaip normalų šunį. Nėr ten jokių cypimų, myžimų ir anarchijos. Šuo kaip šuo. Sėsk-sėdi, gulk-guli. Vaikšto normaliai, žodž, nors žiurkė-bet išdresuota tongue.gif
O vat draugė žiemą net laukan savo žiurkės neveda. Nes šaaaaalta doh.gif tai ir myža ir šika namie. Fui... wacko.gif
Atsakyti
Dukra haski turi smile.gif nu namie nemyza smile.gif bet pakludnumo irgi 0 smile.gif nors ir vede dresiruot.. Komandas zino- gult stot, sest.. bet be pavadzio lauke geriau nepaleist, nes nebeprisisauksi smile.gif
Ir toks nenuorsma smile.gif eina, kalba, eina, zaislus nesa smile.gif ne ne smile.gif man geriau kate, kuri ca salia guli ir i skus nelenda smile.gif ypac sunu nepernesu kai laizyt pradeda smile.gif

Einu rengtis, varau i centra smile.gif mb darbiniam kalediniam vakarely, bet ten 2-3h ir visjas. Oras neblogas, o savaitgaliui lietu rodo, tai va, atvarysiu as ir eisim po miesta pasivaikscit, noriu paziuret, kaip papuosta smile.gif
Atsakyti
haskis darbinis šuo, jam išsikraut reik rolleyes.gif Ir ne kiekvienam. Dabar pasidarė šunų mados- ateina žiurkiukų mada, paskui žaislinių, paskui haskių, pomeranų ir t.t . Ir žmonės, įsigydami šunį, nesidomi veislės bruožais, charakteriu, px-bile madoj.
Tiek šunų, tiek kačių pusdurnių yra, nes ir gyvūnai turi psichikos sutrikimų. O kad yr žmonės katistai ir šunistai- irgi faktas mirksiukas.gif
aš nepernešu kačių išsidirbinėjimo (nu taviškiai kaip suprantu-normalūs bičai biggrin.gif ) , tu neperneši laižymosi. Tu nelaikytum šuns-aš-katino. Nors niekada nereik sakyt niekada-labaai galima prisišnekėt laugh.gif
Nuotraukas įkeldinėju iš kelionės. Dabar žiūriu, kad poros objektų nepamatėm-bet sekmadienį jau buvom aplakstę bile kiek, nebesinorėjo, o pirmadienį-nedirbo - tai nepasisekė ax.gif
Atsakyti
Va va- niekada nesakyk niekada smile.gif
Mano teta nepernese jokiu gyvunu smile.gif dabar ir suo ir kate smile.gif a.a. Uosviene kaciu nemego-11m laike is gatves parnesta smile.gif

Jau traukiny smile.gif mb sako- per anksti isvaziavau smile.gif jie dar net nevalge smile.gif nu bet man ir vaziuot dar beveik valanda.
Atsakyti
Mačiau paošėt vakar biggrin.gif Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Nupirko paskutine katyte.. angliokas atvare su paprasta deze, drauge liko masinoj- sako cia bus siurprizas 🙂 ejom ziuret kaip atsidarys deze 🙂 cia man? Cia tikrai man ? 🙂

Atsakyti
nu fainai, jei norėjo katuko wub.gif
kaip tau darbo reikalai? Apsisprendei ? rolleyes.gif
Aš užvakar supirkau visas dovanas, labai patenkinta biggrin.gif Vakar dar susitikau su beveik 30metų nematyta grupioke, nuvariau sportklubin. Žodžiu, užimtas savaitgalis buvo biggrin.gif
Nusipirkau batus, šviesūs, būsiu kai snieguolė bigsmile.gif tuos kur nepatogūs-atidaviau draugelkai, nes visiškai nauji, odiniai su vilna. Tai sakė už tai gausiu veido procedūrą ir masažą biggrin.gif Neblogas sandėris irgi, nu ką aš ten juos pardavinėsiu rolleyes.gif
Atsakyti