Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 12 06, 17:50)
Padaro lievus numerius, uzdeda ant tokios pat firmos spalvos masinos ur vazineja.. pastato belekur. Tai ur ateina baudos.. su nuotraukom.. tai oaskui irodineji, kad va pas tave yra/nera kazkokio isskirtinio ibrezim, lipduko.. arba siunti, kad dirbai ten ir ren.. vnz, uztrunka.. dukra tada ar 4 baudas gavo.

o tu siaube...nu bauda turbūt nėr maža blink.gif
o pati ką manai daryt, pailsėsi nuo visko kurį laiką gal ? Ar iškart ieškosi darbuko ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 06, 20:16)
o tu siaube...nu bauda turbūt nėr maža  blink.gif
o pati ką manai daryt, pailsėsi nuo visko kurį laiką gal ? Ar iškart ieškosi darbuko ?  rolleyes.gif

Tai anuliavo visas tas baudas.. Nieko nemokejo..

As tiesiog nezinau.. man tikrai patiko tas mano darbas.. ryt vaziuosiu, ziuresiu ka snekes.. jei patys sutvarkys masina, gal dar visai padirbciau.. vnz, ryt nuspresiu smile.gif
Atsakyti
Sėkmės tau, giegut 4u.gif
gal atsiras koks normalesnis sprendimas ir liksi. Nes jei išskaičiuos-tai nu ir nafig, gi ne tavo kaltė. unsure.gif
Kažko noriu miego. Vėl kraują pridaviau, vėl brūžins, kad cholesterolis aukštas. O aš vaistus nusipirkau, info lapuką perskaičiau ir išmečiau į šiukšliadėžę. Nu jei pašaliniai poveikiai kas dešimtam- lai geria pati. Neremsiu farmacijos kompanijų tam, kad mane nuodytų. O nuo infarkto šitas mėšlas neišgelbės. Juo labiau, kad nėra tokios statistikos, kad kas 10 as su aukštesniu cholesteroliu kanopas užverčia. rolleyes.gif
Atsakyti
labs ryts 4u.gif
penktadienis. Namo noriu tongue.gif
Atsakyti
Labukas

As dar lovoj smile.gif siandien biski reikalu, bet daugiau tokiu skambinejimo.. apie 11h atvaziuos kaciuko ziuret. Cia jau oaskutine nergaite.. dar 1 lieka pas mus, bet ji padovanota, per Kaledas pasiims ja ;) vakare mb i firmos kaledini vakareli smile.gif o as namie isgersiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 08, 12:10)
Labukas

As dar lovoj smile.gif siandien biski reikalu, bet daugiau tokiu skambinejimo.. apie 11h atvaziuos kaciuko ziuret. Cia jau oaskutine nergaite.. dar 1 lieka pas mus, bet ji padovanota, per Kaledas pasiims ja ;) vakare mb i firmos kaledini vakareli smile.gif o as namie isgersiu smile.gif

biškį pavydžiu biggrin.gif jau buvau pas klientą, dabar projektuosiu. Tai kačiukai jau atia atia visi iki Kalėdų? rolleyes.gif
Aš nežinau, ar ko nors norėsiu vakare-dar nesugalvojau. Perpiet eisiu nusipirkt eglutę, bet palaikysiu balkone iki kito savaitgalio ax.gif Gal kokio gero balto vyno taurės ir neatsisakyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 08, 08:38)
biškį pavydžiu  biggrin.gif jau buvau pas klientą, dabar projektuosiu. Tai kačiukai jau atia atia visi iki Kalėdų?  rolleyes.gif
Aš nežinau, ar ko nors norėsiu vakare-dar nesugalvojau. Perpiet eisiu nusipirkt eglutę, bet palaikysiu balkone iki kito savaitgalio  ax.gif Gal kokio gero balto vyno taurės ir neatsisakyčiau  ax.gif

3 nupirkti ir net nesiderejo. Vienas buvo pristojes- parduok uz 600( visus po 800£pardavem). Ir dar berniuka, kuriu ir taip paklausa didesne buvo smile.gif
Va sita paskutine galetume uz 600 atiduot.. ji mazesne, biski isterike smile.gif va sita pamyzcioja belekur.. nors gal kirminu turejo ir skaudejo pilviuka.. dabar sudaviau vaistu visiems, tai atsigaudineja ir ji, nebemyza kur nereik..
nu ziuresim ka zmones sakys smile.gif nes kol kas del kainos nirko nesiderejo.
Atsakyti
nepigūs rolleyes.gif
nu katinukai man faini, bet tik kol ne pas mane biggrin.gif O šuniaus norėčiau, bet neturiu laiko su juo užsiimti rolleyes.gif Visai kitas charakteris.
Nu nebent katę su šunišku charakteriu - sfinksą kokį biggrin.gif
Atsakyti
Vat, vat...as irgi tikrai kazka laikyciau, jei nedirbciau. Man Rokio budavo labai gaila, kai jis vienas namie likdavo. Na, dar, kaip vqikas mokykloje mokinosi, tai dad dar, o dabar - ny sviet, ny zaria iseini , palieki vieną, o gryzti jau sutemus. Nu kam kankinti gyvulį. Todel, jau, kai vaikas suauges, namuose beveik nebūna, tai nieko ir nelaikysiu. Nors noras ir yra. biggrin.gif
Pasigavau virusą kazkoki per Kaledinį darbo vakarėlį - abieju ausu uzdegimas.. bl... biggrin.gif Treciadienį paskutinė Kaledinė baliūška turi būti. Tradiciśkai - keptas paršelis, gera programa, geros dovanos, bet su tokia sveikata tikrai neisiu, paleisiu vieną vyrą, gal sūnus vietoj manes eis.
Atsakyti
O as uz kates smile.gif Ju nereik vest pasivaiksciot, jos pabuna vienos namie . Jos nelenda i akis, kad su jom zaist smile.gif jos tiesiog yra smile.gif
Sunisko charakterio dar ir bengalai, meino meskenai smile.gif va visos mano kates kartu su mumis buna.. eini i virsu, butinai ateis is paskos, eini i virtuve- irgi prisistato smile.gif visus pasitinka parejusius..
Atsakyti
Tai su katinais vargo kur kas maziau, nei su šunimis. Šikdinti nereikia vesti I lauką biggrin.gif didelis pliusas biggrin.gif
Atsakyti
nu kas kad vargo mažai? Šuo kai buvo, tai kilogramai neaugo, nes ryte-vakare po 2 km tapu tapu nori ar nenori biggrin.gif
Be to, katės drasko užuolaidas, šika į vazonus, naikina augalus, visur lipa blink.gif dar ir primyža prišika iš keršto...Ne visos, bet imant katę nežinosi, kuri-gera ar pasiutus... O ir kaip šimtą kartų sakiau-šeimininkas namuose aš, kito man nereikia tongue.gif
Mano viena buvus draugė katę laikė...o kai nevala-tai nueini į svečius, o laiptinėj jau smirda blink.gif Dar ir dabar prisiminus tą kvapą, nosį gniaužia, fek wacko.gif
Atsakyti