Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2023 12 04, 22:56)
bandėm, pataikėm į neturistinį restoranėlį.Labai skanu.Dar salotos fantastiškos  biggrin.gif

Jo, skaniausias maistas ne turistinėse užeigose vietiniams.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 12 05, 00:08)
Jo, skaniausias maistas ne turistinėse užeigose vietiniams.

bet šiandien taip labai nepasisekė.Picos.Diavolo buvo bulka su ir tiek, jokio aštrumo.Nu tik kad sjani bulka bigsmile.gif
Bet vynas buvo labai nieko.Priputom, eisim gult rolleyes.gif
Atsakyti
Kad ir bulka, bet tikra itališka biggrin.gif
Atsakyti
ryts labs.
Darbe. Oj, kaip nėr darbinės nuotaikos-tai jau tkrai tongue.gif Bijau ir pagalvot apie visas priedurnes pilnatines bobas , nors pilnatis ir baigėsi unsure.gif
Atsakyti
Pasakok kaip kelione ;)

O as isejau is darbo..Vakar vel isgreze masina.. per akis.. as dar pradejau filmuot, tie pamate, nustume mane, kritau, sikna dabar skauda 🙂
Per daug streso.. nors darbas man tikrai patiko.. Vakar as 6 buvau is musu depo, kuriai apvoge masina
As duodu zmogui jo siuntini, masina priparkuita grynai pries duris. Ir girdziu kaip grezia.. jie grynai sustojo salia mano masinos- viens uz vairo, viens grezia, kits duris greit atidaro ir ka pasiekua ta griebia..
as begu rekdama- kvuesk policija.. dar bandau kazka fotkint, bet net nelabai sugraibiau telefa..Policija atvare gan greit, bet tie jau nuvaziave buvo.. vanas be numeriu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 06, 11:40)
Pasakok kaip kelione ;)

O as isejau is darbo..Vakar vel isgreze masina.. per akis.. as dar pradejau filmuot, tie pamate, nustume mane, kritau, sikna dabar skauda 🙂
Per daug streso.. nors darbas man tikrai patiko.. Vakar as 6 buvau is musu depo, kuriai apvoge masina
As duodu zmogui jo siuntini, masina priparkuita grynai pries duris. Ir girdziu kaip grezia.. jie grynai sustojo salia mano masinos- viens uz vairo, viens grezia, kits duris greit atidaro ir ka pasiekua ta griebia..
as begu rekdama- kvuesk policija.. dar bandau kazka fotkint, bet net nelabai sugraibiau telefa..Policija atvare gan greit, bet tie jau nuvaziave buvo.. vanas be numeriu..

kelionė neblogai. Aplankėm ką norėjom-Duomo, Duomo muziejų,Benedikto baziliką su auksiniu altorium, kaulų koplyčią, La scala, Sempione parką, Sforzų pilį, Biblioteca Ambrosiana. Kai kur nepapuolėm (monumentaliosios kapinės, nedirbo, paveikslo "Paskutinė vakarienė" nematėm-bilietų nema). Skanus maistas, gražus miestas rolleyes.gif Dar prie kanalų vakare buvom išgert Spritz-gražu wub.gif
Nu bet jetau, koks vogimas-per akis. Ir kaip bjauru-net minutei nusisukt negali blink.gif Bet bjaurybės išeina, kad seka. Ir kol tos gaujos nesusems-tol jie ir siaus... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 06, 10:40)
Pasakok kaip kelione ;)

O as isejau is darbo..Vakar vel isgreze masina.. per akis.. as dar pradejau filmuot, tie pamate, nustume mane, kritau, sikna dabar skauda 🙂
Per daug streso.. nors darbas man tikrai patiko.. Vakar as 6 buvau is musu depo, kuriai apvoge masina
As duodu zmogui jo siuntini, masina priparkuita grynai pries duris. Ir girdziu kaip grezia.. jie grynai sustojo salia mano masinos- viens uz vairo, viens grezia, kits duris greit atidaro ir ka pasiekua ta griebia..
as begu rekdama- kvuesk policija.. dar bandau kazka fotkint, bet net nelabai sugraibiau telefa..Policija atvare gan greit, bet tie jau nuvaziave buvo.. vanas be numeriu..

Nu bl bl...kas do per issigimeliu karta uzaugo. Vieni vagys.
As tai zodziu neturiu, benefitiniai bledės.
Atsakyti
Nieks nebebaudžia kaip reikiant...visi nori staigiai gaut pinigų ir nedirbt blink.gif Vagys ir iškrypėliai daugiau teisių turi, nei dirbantys normalūs žmonės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 06, 14:56)
Nieks nebebaudžia kaip reikiant...visi nori staigiai gaut pinigų ir nedirbt  blink.gif Vagys ir iškrypėliai daugiau teisių turi, nei dirbantys normalūs žmonės  blink.gif

Tas tai teisybe. Taip reikia, reiskiasi, nes mes gi visi sekami esam. Tiems Olimpe gi zinomas kiekv8enas zmogaus zingsnis.

Mane nubaudavo, kad as keliais kilometres per valanda greiciau pavaziavau metrą, o tipo nemato per kameras, kad masinos be numeriu vazineja biggrin.gif Taip nebūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2023 - 14:07
Tas ir yra smile.gif tave nubaude, nes nr yra, o ka ten ueskot be numeriu smile.gif arba uszsideda kokius vogtus.. paskui ir numeta juos..
Dukrsi buvo klinave jos numerius.. pareina baudos uz greicius, uz parkavimus, nors ten net nebuvo.. Issiaiskino, anulua o visas baudas. Bet ir nervai ir tt.. irodinek, kad ten nebuvai..
Atsakyti
Jo, pikčiausia kai reik įrodinėt kažką, ko nereikėtų. Aš tai nesuprantu, kaip gali pareit bauda už parkavimą, kai ten net nestovėjo? Ar čia planus reik vykdyt? Akį primerkei, numerį sugalvojai ir psio? Nu žodž, stebuklai.
O aš matyt durnius traukiu... blink.gif šiandien prisip***so viena nesugadinto protelio ančiasnapė, kodėl aš jai nenumačiau gartraukio rozetės. Ir brūžino bent 15 minučių blink.gif Nu žooodž... blink.gif
Atsakyti
Padaro lievus numerius, uzdeda ant tokios pat firmos spalvos masinos ur vazineja.. pastato belekur. Tai ur ateina baudos.. su nuotraukom.. tai oaskui irodineji, kad va pas tave yra/nera kazkokio isskirtinio ibrezim, lipduko.. arba siunti, kad dirbai ten ir ren.. vnz, uztrunka.. dukra tada ar 4 baudas gavo.
Atsakyti