Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

aš alaus nusipirkau. Tiek išnervino perdien, kad pradėjo pykint...vyšnia ant torto buvo moteris, kuri atėjus paprašė "paprojektuot" . Sakau neprojektuojam šiaip, o jei projektuojam- tai už pinigus. Bet paskaičiuot galiu. Tai kai šoko į akis-kaip jūs drįstat taip su klientais bendraut, išvis, tada aš einu pas kitą...kolegė sako-aš išvis tokių klausimų nesprendžiu. Sakau, na, gal tokia man diena šiandien. Ta vėl bliuskon- tai ir praeitą savaitę taip sakėt. Nu žodž, bloga likau be galo be krašto blink.gif Ir nesuprantu-lyg mandagiai pasakiau. Nesuprantu, kas ne taip... unsure.gif Žodž galvą skauda, pykina, ausyse spengia...tikriausiai spaudimas sukilęs blink.gif
Atsakyti
Greiciausia kokia karalievna, namie siedas po padu ir daro viska, ko ji nori.Tai ir tau smegenine lesė Nekreipk denesio.
As einu isipilti kazkokio naujametinio amaretto, gavau dovanu . biggrin.gif
Atsakyti
amaretas man gerokai per saldus ir per kvapnus...nebent į kokteiliukus ax.gif

ai, va palakstysiu po Milaną ir praeis. Ir pilnatis, ir visokios psichinės. Bent taip tikiuosi. rolleyes.gif Nusipirkau bilietus į Duomo, online, kad nereiktų eilėj trypt rolleyes.gif Kitus vietoj prigriebsiu. Atrodo, poryt sforcų rūmai bus nemokami- pirmas mėnesio sekmadienis ax.gif
Atsakyti
Lutut, turi ismokt atsiribot.. Passkei, paklausei, kaip burbuliuoja ir vsio.

As Beilio nupirkau smile.gif 1l 10£ ;) bet nezinau ko drauge nores? Gal vyno, gal karsto vyno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 12 01, 22:46)
Lutut, turi ismokt atsiribot.. Passkei, paklausei, kaip burbuliuoja ir vsio.

As Beilio nupirkau smile.gif 1l 10£ ;) bet nezinau ko drauge nores? Gal vyno, gal karsto vyno smile.gif

nu matai...negaliu atsiribot, kada grasina kokybės inspekcija, visais įmanomais įmonės dergimais ir pan.Ir taip nuo ryto, jau antrą dieną. Ta paskutinė prieš darbo galą buvo tik paskutinis lašas.
Jaučiu, kad reik keist darbą...nes sveikata brangiau ... rolleyes.gif
Atsakyti
Bet kuriuo atveju, tu atsakei mandagiai.. ne tu issigalvoji taisykles.. tegu grasina kuom nori. Uzsaldai veideli, mandagiai sypsaisi ir mintyse siunti nx ;)
As ir dirbu aptarnavimo srity., as irgi esu tarpininke tarp kliento ir pardavejo.. ir man visiskai px kitu darbas. As savo padarau laiku, su sypsena, mandagiai. O jei irkam bloga nuotaika ir as mat per garsiai pabaladojau ar per tyliai paskambinau i skambuti, visiskai px.. apsisukau, nuejau.. Buvo kad rekia- o kas surinks/ pajungs ta iranga smile.gif bet juk as tik deliveris smile.gif buvo- uznesk man i antra auksta.. o mano darbo nuostatai net neleidzia i namus ieit smile.gif
Vnz nekreip demesio ir viskas. O darba keist irgi gali, i pelningesni!!
Atsakyti
tai žinai...kapsi kapsi ir prikapsi. Kai dvi dienas ištisai skambučiai po 6-7 kartus su rėkimais ir grasinimais, tai jau sunku atlaikyt. Dar šiandien jaučiuosi prastai, dar neatleido. Nu bet vakare į lėktuvą ir plasnoju į Italiją-kad ir trumpai, bet atsijungsiu kiek. Juolab, ryt žada gražų orą. Tik biškį be ryšio-batai su kailiuku. Bet man labai patogūs-nu ir ausiuos biggrin.gif
Susikroviau kuprinę, įsimečiau maisto taip nemažokai, nu kad nebadautų mergaitės biggrin.gif Vakar galutinai sutariau, kaip įeit į apartamentus, nes nusigausim labai vėlai ...tikiuos pataikysim biggrin.gif
Atsakyti
Geros keliones, lutut 4u.gif wub.gif
Galvojau sunkiai kelsiuos po vakarykscio 'tarp musu mergaiciu' pasibuvimo londone. Kaip isvaziavom is namu 10 ryte, taip 10 vakare tik gryzom i namus. Labai smagiai pasibuvom, tradiciškai šampaną prie pagrindines Londono eglutės iššovėm biggrin.gif, bet jau žmonių žmonių rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 03 gruodžio 2023 - 11:46
Labukas

As vakar labai i centra norejau, bet isvarem i shopinga smile.gif Kitam savaitgaliui mb marskiniu reik, tai per visas pardes, visus ussimatavo.. kai buvo storas, per pilva nesueidavo, dabar uzsikachalino- per pecius nuekur neitelpa.. o jei didesni dydi ima, tai kaip maisas..Vienintelej Zaroj buvo tokue tampomi, bet neturejo dydzio.. reik intiku uzsisakyt, sake 3-4dd gal spes ateit.. dar Hugo Boss nysipirko, tokius juodus turi, dabar baltus pasieme, bet tie Zaros kazkaip puosnesni..


Oi centra vis tiek nusimalsiu iki kaledu smile.gif
Atsakyti
Milane toks dar ruduo...diena išvis buvo pasakiška, saulėta.Aplakstėm visus objektus, liko La Scala, pasažas, dar sugalvosim kur eit gal.Labai skaniai pavalgėm, paskui prie kanalo tradicinį Spritz suvartojom rolleyes.gif
Faina pilna Įspūdžių diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 03 gruodžio 2023 - 22:18
Bandet lazaniją?
As dar dabar atsimenu italiskos tikros lazanijos skoni
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 12 04, 14:58)
Bandet lazaniją?
As dar dabar atsimenu italiskos tikros lazanijos skoni

bandėm, pataikėm į neturistinį restoranėlį.Labai skanu.Dar salotos fantastiškos biggrin.gif
Atsakyti