Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

O as vis dar negaliu, leidzia finansai ar ne. Tenka tenkintis trumpomis kelionemis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 11 30, 15:04)
O as vis dar negaliu, leidzia finansai ar ne. Tenka tenkintis trumpomis kelionemis. rolleyes.gif

nieko, ateis ir tavo kieman šventė mirksiukas.gif Juk neamžinai.
Atsakyti
Nieko nera amzino.. .
Siandien turejau vaziuoti I darbą...toks tinginys suėmė biggrin.gif nevaziavau....issitraukiau siuvimo mašiną, bet nieko nesiusiu..tingiu biggrin.gif . Koks tinginys šiandien, tai šakės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 lapkričio 2023 - 15:44
QUOTE(-burbanti- @ 2023 11 30, 17:43)
Nieko nera amzino.. .
Siandien turejau vaziuoti I darbą...toks tinginys suėmė  biggrin.gif  nevaziavau....issitraukiau siuvimo mašiną, bet nieko nesiusiu..tingiu  biggrin.gif . Koks tinginys šiandien, tai šakės

nu tai ir tingėk. Knygą ir į lovą, po apklotu biggrin.gif
Aš tai dar paskaitą šiandien online klausysiu ax.gif
Atsakyti
As tai atidirbau ir praktiskai i lova.. Tempos nera, bet taip negerai jauciuos.. ismiegojau 2h.. Jau pasiprasisu, kad sestad duotu laisva..
Atsakyti
lab ryt 4u.gif
aš darban eidama paracetamolio įkaliau...nekažką. Nu bliam, ant pačios kelionės. Namie kažkas negerai-įtariu šilums siurblys nustipo-miegamam ir vaiko kambary radijatoriai visiškai šalti. Miegojau šiąnakt su dviem kaldrom ir flisine pižama. Nepasakyčiau, kad perkaitau unsure.gif reik skambint namo pirmininkei, nes bus šikna-virtuvėj radijatorius irgi pradėjo vėsti. Dar gali būti kad kažkokie nevispročiai taupytojai prilindo pareguliuot ir pridirbo vėjų... unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Su pirma ziemos diena!!!

Lutute, laikykis🎈Siandien as jau visai neblogai jauciuos 🙂 vakar daug vaistu prigeriau 🙂Net galvoju, kad visai ir sestad padirbciau 😉
Neatsidziaugiu, kad cia uk net butuose kiekvienas turi savo boileri ir siluma reguliuojas tiek kiek pats nori..
Atsakyti
tiksliai...nors žiema LT jau antra savaitė biggrin.gif
dar nuo ryto turiu monstrę klientę, kuri lesa smegenis...nebegaliu jau blink.gif
jaučiuos išsunkta. Visgi, kokių brytkių bobų būna blink.gif
Atsakyti
O maaaaan....o maaaaaaannnn...man bl atostoginiu 10 val nuvogė menedzeris. Sūkelė
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 12 01, 17:01)
O maaaaan....o maaaaaaannnn...man bl atostoginiu 10 val nuvogė menedzeris. Sūkelė
biggrin.gif

nu čia dabar blink.gif ...o tai nešokai į bliuską? Gi tavo pinigai. Kuo jis motyvuoja ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 12 01, 17:25)
nu čia dabar  blink.gif ...o tai nešokai į bliuską? Gi tavo pinigai. Kuo jis motyvuoja ? rolleyes.gif

Šoksiu, kai gausiu payslip'ą. Dabar tik banko saskaitoje pastebejau, kad ne tokie pinigai, kokiu tikejausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 01 gruodžio 2023 - 16:29
Kaip gerai, kai pas mane jokiu atostoginij smile.gif ka atidirbau, ta gavau ;) nors cia irgi oas aukstesnius menedzerius vis vaiksciojau.. po tos vagystes kelis siuntinius man pripaise, kaip pamestus.. vnz as uz juos atsakinga ir viso turiu 540£ sumoket.. bet menedzeris viska isvarte, kaipreik ;) juk tam draudimus ir mokam ;)

Na ka, po darbu, einu namus biski aptvarkyt, nes draugai zadejo i vakara uzlekt ;)
Atsakyti