Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Nieko nėr namie ? Giegutė nusišventus, burbanti kažkur trasioja biggrin.gif
Oras tai nerauk rūtų-lyja, niūru, šalta...vakar po mokymų parsivilkau gal 10 val, dar pakėpsojau prie teliko, atsiguliau-neužmigau. Šiandien aišku mielai pamiegočiau, bet dirbt reik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 11 14, 12:23)
Nusprendžiau, kad gal reik protarpiniu badavimu užsiimt, nes rinkė ant pilvo vis didėja  tongue.gif Tai va antrą dieną pavyks pasidaryti pertrauką tarp ėdimo apie 14 valandų  ax.gif

Kad tai būtų didžiausia problema gyvenime - svoris. tongue.gif


Bet tai, kaip paziurejau, savivaldybės dirba vienodai visame pasaulyje biggrin.gif Po dvieju mėnesiu, musu apygardos atsakingas uz visas bibliotekas, teikesi susisiekti su manimi del mano projekto. Sako - davai, susitinkam kur senamiestyje, pakalbesim. As jam...inteligenriška maniera, bet turedama onenyje, kad pašol tu nx senas triperi tu, neturiu as ka veikti, tik su senais pirdylomis po kavines trintis, pasakiau, kad penktadieni trecia valanda susiskambinsime, nes as bizeke.
Nomenklatūra, bl. Susinervinau. Jam reikia tik vienos minutes pasakyti 'duodu leidimą' tai ne.. bl...susitinkam senamiestyje, aptarsim.

Tfu...vemt vercia tokie darbinykai.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 11 15, 14:07)
Nieko nėr namie ? Giegutė nusišventus, burbanti kažkur trasioja  biggrin.gif
Oras tai nerauk rūtų-lyja, niūru, šalta...vakar po mokymų parsivilkau gal 10 val, dar pakėpsojau prie teliko, atsiguliau-neužmigau. Šiandien aišku mielai pamiegočiau, bet dirbt reik  ax.gif

Netrasioju. Dziaugiuosi, kad priklausomybe mamkoms praeidineja. Kiek nebuvau, bet net ir nereikejo. Atejau tik tam, kad nepagalvotumet, jog iskeiciau jus I kazka kitką biggrin.gif

Ir seip, bizekas rimtai. Parodos ruošimas, su pagaliais ratuose, ko nesitikejau...ko noreti - nomenklatura. Lietuvisku knygu rajono bibliotekoms mano projektas irgi iriasi per nomenklatūros vandenis, kur niekas neskuba daryti savo darbo, pradejau ruosti vietą workshope floating river stalui lieti - reikia formą pasidaryti tiesiog preciziskai, nuo to priklausys kiek darbo bus po to, kai stala isimsiu is formas.. visdelto 3 metrai i ilgį. Užsikasus darbuose, vienu žodžiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 15 lapkričio 2023 - 13:22
nu jo, aš irgi tik spėju suktis. rolleyes.gif O su visokiom savivaldybėm tai atskira šneka, ten jie visi labai "reikšmingi"...va parašiau praeitą savaitę tokiam veikėjui dėl betvarkės-tyku ramu. Žodžiu px, lietuviškai kalbant rolleyes.gif
Svoris jokia problema, problema drabužiuose, nebetinka tongue.gif

Bet kaip įdomu tokius dalykus daryt, kaip tas stalas wub.gif , būtinai pasirodyk paskiau ax.gif
Atsakyti
Liesiu stalą tik vasarą, nes tenperatura ngali nukristi zemiau 15°C , kad derva sustengtų per savaitę.
Atsakyti
Labukas

Mane vakar taip sulijo, paskui perpute, kad vakar taip prastai jauciaus, kad nei i jokius restoranus nenuejom.. grynai pramiegojau.. prieriau vsistu ur vel i lova.. siandien biski geriau, galva sunki, bet rempos nera.

Atsakyti
oi, sveik , giegut 4u.gif
bjauru sirgt. Varau piešt, viskas bėgte, bl...nusibodo blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, mergužėlės 4u.gif
ketvirtadienis. Lekia dienos kaip bele kas. Šiandien reik išsikept biskvitus tortui, užsimerkt į šnapsą vyšnias, ryt tortą makliavot. Darysiu Juodą mišką. ax.gif
Palikau mašiniuką servise, paprašiau pažiūrėt kas ten šlampa bagažinė. Sako, tokių darbūų nedarom, bet pažiūrėsim ax.gif
Atsakyti
Labukas

Kokia proga tortas?

Mano masinos niekaip negrazina.. jau trecia sav baiginejas.. vienas menesi lauke,, bet kitam per 10 d sutvarke..
siandien kazkaip atkreipiau demesi, kiek darbiniu masinu buvo apvogta.. 10 suskaiciavau, net labai neapziurint.. kai uslupa tas spynekes, metalsi uzdeti buna..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 16, 14:13)
Labukas

Kokia proga tortas?

Mano masinos niekaip negrazina.. jau trecia sav baiginejas.. vienas menesi lauke,, bet kitam per 10 d sutvarke..
siandien kazkaip atkreipiau demesi, kiek darbiniu masinu buvo apvogta.. 10 suskaiciavau, net labai neapziurint.. kai uslupa tas spynekes, metalsi uzdeti buna..

70-metis čia vienos biggrin.gif
O tai kaip čia dabar, ar variklį blyn keičia, kad čia taip ilgai rolleyes.gif
Nu bet žiaurus nusikalstamumas, jei taip...baisu ir važinėt... unsure.gif
Nusipirkau čiandien krevečių, buvo akcija, skaniai valgysiu vakare. Ant keptuvės, sviestuko, citrinos-niam smile.gif
Atsakyti
Net nezinau ko taip ilgai tampos.. Gal detaliu neturi…

Man su cesnaku krevetes skanu smile.gif

As kotletus iskepiau, burokeliu misraines padariau smile.gif
Siandien turi dvieju kaciuku atvaziuot paziuret.. vieni nori pasiimt iskart.. nu bet.. dar 2 men tik, biski maziukai dar..
Atsakyti
jo jo, česnaką pamiršau paminėti biggrin.gif Jau surijau...biskvitus iškepiau, vištos pasitroškinau rytdienai, paskaitą išklausiau... biggrin.gif
mašinuką buvau pas diedus servisan išvežus -šlampa bagažniko kilimukas...sakė gerą bliūdą vandens iš po atsarginio rato ošpylė -pasirodo mano mašinukas gavęs kažkada gerai šiknon ir blogai sutvarkytas...užlipdė kažkaip, sakė pastebėt, ar šlaps.Dabar kilimuką džiovinu vonioj, kitą savaitę reiks tikrint... ax.gif
Atsakyti
Kaip giegut tavo sveikata?
Nusipirkau bilietus į Milaną biggrin.gif Varom gruodžio 2 su drauge rolleyes.gif pasitūsinsim ir parvarysim biggrin.gif
Atsakyti