Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Gyvų yr? bigsmile.gif
Atsakyti
Yra yra smile.gif
Ryte delioju marsruta smile.gif paskui ieskau siuntiniu smile.gif Paskui dirbau smile.gif va jau ir namie smile.gif oras lietingas, ant miego tik traukia..

Atsakyti
labukas.
Nu kaip suvažinėta. Vakar vedžiau tokius mokymus kartu su kitais, tai grįžau 22.30, alkana. Prikirtau riešutų-nu jomajo, kad reikėtų užmigt...akys stačios, ausys plačios-ant kurio šono atsigulu-ant to nepatogu blink.gif
Reik savaitgalį numint kaiman ir apšiltint vamzdžius, nes jei sutrūktų-šakės, kokios investicijos perniek...systra dirba... rolleyes.gif bet aišku, reik prognozes pažiūrėt, koki orai, nes norėsis dar ir lauke kažką padaryt. Avietės dar nepersodintos... ax.gif , drugelių medžiai nenukarpyti ir neapdengti...
Toliau tik šakelių genėjimas-bet čia jau kai pilnai lapai nukris. ax.gif
Atsakyti
Labukas

Jetus, kiek darbu pas jus tam kaimuky.. Gal ir malonus, bet as tokia tingine, kad pas mane pieva tik butu, kad atvaziuoji ir drybsai, ilsiesi, o ne po darbu dar dirbi ..

Su riesutais rai jo.. mb kazkada ir ant nakties pririjo, skrandis sustojo.. vos ne i ligonine vaziavo..

Darbo vel mazai.. o ryt kaip visada bus daug arba kokue vakariniai.. tfu tfu tfu, kad neprisisneket smile.gif

Kate vel morciuoja.. mur mur mur mur.. katinas nebereaguoja, nes kuausu nebeturi smile.gif o ja tik uz dar 2-3 men bus galima sterelizuot..
kaciukus pirmad vesiu pas vet skiepam.5x 30 skuepai ir + dar uz kazka.. nu tai susimokesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 09, 11:50)
Labukas

Jetus, kiek darbu pas jus tam kaimuky.. Gal ir malonus, bet as tokia tingine, kad pas mane pieva tik butu, kad atvaziuoji ir drybsai, ilsiesi, o ne po darbu dar dirbi ..


Darbo vel mazai.. o ryt kaip visada bus daug arba kokue vakariniai.. tfu tfu tfu, kad neprisisneket smile.gif

Kate vel morciuoja.. mur mur mur mur.. katinas nebereaguoja, nes kuausu nebeturi smile.gif o ja tik uz dar 2-3 men bus galima sterelizuot..
kaciukus pirmad vesiu pas vet skiepam.5x 30 skuepai ir + dar uz kazka.. nu tai susimokesiu smile.gif

Tai žinai...būtų mažiau, bet sugalvojau tą aną pertvarkyt-o tam reik pastangų. Be to, jei būtų galima nakvot-ėmei ir pasidarei. Dabar gi nulekiu kelioms valandoms, kol šviesu ir nespėju. Nemokėčiau vien gulėt ant pievos-gi ir tą pievą reik nusipjaut ax.gif
tai gal žmonių perdaug, o ne darbo mažai? Bet tuoj Kalėdos, tai nespėsi suktis smile.gif

O kodėl už 3 mėn, taip ilgai? Pasibaigs morčius ir ką-negerai? Ar čia dėl kačiukų maitinimo? rolleyes.gif Bet ir skiepukai toki nepigūs sakyčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Is savo praktikis, kai lt soda turejom smile.gif kol mociute viska ravejo, skyne, nueks nieko ir nesake smile.gif kai sodas perejom mums su sese darzus iskart panaikinom smile.gif liko tik braskiu kelios vagos smile.gif
Pieva nupjauni pora kart i savaite ir ramu smile.gif o ka veikt? Matai, pas mus prudas buvo, tai atsikeli ir varai maudytis smile.gif namo tik pavalgyt pareini smile.gif Vakare kokiu draugu uzvaziuoja ;) taip ur sukomes smile.gif Aisku tada jaunos buvom smile.gif bet kazi ar ur dabar koki darza uzsiveisciau smile.gif sodas pas mane butu grynai poilsiui, max kelios nelepios geles smile.gif

Kate sterilizuot galima po 2 men kai baigs maitint.. jau nelabai maitina, bet dar biski duoda.
Atsakyti
tai daržas jau seniai ir sukastas ir pamirštas. Aš čia su kitais augalais knisuos. Su gėlėm daugiau reikalų, nei su daržu. Bet čia mano hobis, tiesa, pakankamai brangus biggrin.gif
Man smagu savo pomidorą nusiskint, savo agurką, morką išsiraut. Ir skonis skiriasi , labai stipriai rolleyes.gif
Maudytis pas mane nebent už 8 km, o ant saulės drybsot, kai nėra vandens-neee, reik atsivėsint biggrin.gif
O gėlės nelepios, lepių neauginu. Pas mane paprastai- nenori augt- dvėsk, tavo bėda tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas,
penktadienis atskrido netikėtai rolleyes.gif jaučiasi savaitės nuovargis ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nu kaip ir sakiau, kad penktad dsrbo daugiau nei siokia diena smile.gif Dadejo dar viena postcoda.. tai tik myliu daug gaunas del keliu stopu..

Na nieko, vis tiek kol kas rodo, kad 14h baigsiu smile.gif

Reiks i parde uzsukt, dazu plaukam..
Atsakyti
man penktadienis sunki būna diena, ne išimtis ir šis. Buvau pas klientą, nespėjau grįžt - kitas prisistatė... unsure.gif Sėdžiu dabar, galva kai kibiras. Biškį prasivaikščiojau, bet vistiek pavargus. ax.gif
Atsakyti
Labukas

Pabudau kaip i darba.. lygiai 7.. kad ir kaip bandziau uzmigt, niekaip..
Pamirksiu vonioj ir eisiu blynu kept smile.gif
Siandien mazoji atvarys, tik nezinau kelinta smile.gif
Atsakyti
aš tai šiandien svečių turėjau -dukrą su žentu.Kugelį kepiau biggrin.gif
Atsakyti