Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labas rytas, prapuolencijos 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vakar buvau kaime. Persodinau žieminius jurginus, rugiagėles, šilauoges. Miškan nuvariau šakų, aprišau obelaites nuo visokių raguočių ir ausuočių, uždengiau silpnesnes rožes. Taip ir praskrido diena. Apskritai laikas ne bėga, o skrenda. Nebesuspėju gaudyt... ax.gif
Atsakyti
Labukas

O as nieko doro savaitgali nenuveikuau smile.gif Penktad pas vienus draugus pavakarojom, sestad kiti pas mus smile.gif vakar dar kiti atvare trumpam, o usvare 12 nakties smile.gif Perka nama, tai atvare parodyt foto. Ir issirinko kaciuka smile.gif mb sake padovanos ikurtuviu proga ;)

Siandien laisva, nu bet smile.gif eisiu namu tvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 06, 13:08)
Labukas

O as nieko doro savaitgali nenuveikuau smile.gif Penktad pas vienus draugus pavakarojom, sestad kiti pas mus smile.gif vakar dar kiti atvare trumpam, o usvare 12 nakties smile.gif Perka nama, tai atvare parodyt foto. Ir issirinko kaciuka smile.gif mb sake padovanos ikurtuviu proga ;)

Siandien laisva, nu bet smile.gif eisiu namu tvarkyt.

Kad palyginus ir aš mažai ką padariau. Dar šeštadienį buvau piešt...nu sandėliuką susitvarkiau, bet šiaip namai kaip po karo- gerai, kad viena gyvenu. Visas holas užverstas dėžėm, sloikais-ką į rūsį reik nešt. Nes nebeturėjau sveikatos, reik kažkada ir pailsėt. Šįryt dar kai ragana ant šepečio prajojau-nes gi reik nors dulkes prasivalyt... tongue.gif
Atsakyti
Susitvarkiau ;)
Kazkuris vienas kaciukas myza i savo lova.. nu atrodo visi graziai i dezute eina, bet amziais primyzta guoly..

Reik iki maistines nulekt. Ir skalbinius sutvarkyti.

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 06, 17:12)
Susitvarkiau ;)
Kazkuris vienas kaciukas myza i savo lova.. nu atrodo visi graziai i dezute eina, bet amziais primyzta guoly..

Reik iki maistines nulekt. Ir skalbinius sutvarkyti.

aš savaitgalį apsipirkau. Blyn, koks oras-išvis į depresoną suvarys. Lyja, niūru blink.gif
Tai gal bernas tas žymėtojas? smile.gif Savo ribas įvedinėja, nesvarbu, kad guoly biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 11 06, 14:03)
aš savaitgalį apsipirkau. Blyn, koks oras-išvis į depresoną suvarys. Lyja, niūru  blink.gif
Tai gal bernas tas žymėtojas? smile.gif Savo ribas įvedinėja, nesvarbu, kad guoly  biggrin.gif

Biski per mazi, kad zymet teritorija smile.gif 6 sav tik;)
Du guolius turiu ir abu sumyzti.. isskslbiau, dziusta lauke, dar karta parnesiu ;) jei dar karta primys, mesiu lauk smile.gif
Nors siaip niekur nera primyze, graziai i dezute eina.. Matyt uzuodzia kvapa, nors ur skalbta nekarta tue guoliai.. Naujo irgi nepirksiu, nes didieji katinai neguli juose smile.gif o kaciukus greit parduosim ;)

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 06, 19:17)
Biski per mazi, kad zymet teritorija smile.gif 6 sav tik;)
Du guolius turiu ir abu sumyzti.. isskslbiau, dziusta lauke, dar karta parnesiu ;) jei dar karta primys, mesiu lauk smile.gif
Nors siaip niekur nera primyze, graziai i dezute eina.. Matyt uzuodzia kvapa, nors ur skalbta nekarta tue guoliai.. Naujo irgi nepirksiu, nes didieji katinai neguli juose smile.gif o kaciukus greit parduosim ;)

aš kai apie katinus nenusimanau, tai atrodo, kad žymisi smile.gif

Oi, kokį vakar vaizdą mačiau biggrin.gif Ruošiuos kaiman varyt ir langai mašinos aprasoję- valausi, žiūriu, eina šaligatvio viduriu katinas- ne siamo, bet atrodo tibeto, gražus toks. Nu galvoju, gal paklydo, bet per pievą varo vyriškis su šuniu. Paeina, palaukia, paskiau žiūriu, katiną pasišaukia. Nu tu blyn, pasirodo pasivaikščiot visi trys išėję-šuva ant pavadžio, katinas palaidas bigsmile.gif

Tai jei 6 savaitės, tai jau greit į kitas šeimas rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labs iš ryto 4u.gif
nėra meilės darbui...visai tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Man toks jausmas, kad ivisa nakti ant vieno sono pramiegojau 🙂

Kaciukus noriu iki kokiu 2,5-3 men paaugint ;) bet kasdien jie protingeja smile.gif Siandien niekur neprimyzta, tik i dezutes, o jos 3, bet visos vienoj vietoj, kad nesibkaskytu.. guoliu neparnesiau is lauko, nedadziuvo, tai i kuos ir neprimyzo smile.gif jauciu tikrai naudojo, kaip dar viena tulika..


Darbo nedaug. Tai kokia 14h jau namue tureciau but. Nu visada pastringu, kai taip prisiplanuoju smile.gif nu bet pagal siuntiniu kieki darbo 3h ;)
Atsakyti
matomai ant guolio myžt buvo minkščiau biggrin.gif
jetus, kaip valgyt noriu...šiandien reiks nutopint nusipirkt dvi dėžes, nuolaida yra.Vieną bulbom, kitą svogūnam.Susitvarkiau gražiai sandėliuką, tai statysiu ant lentynos dabar biggrin.gif
miegojau šiandien keistai kažkaip.Tai pagalvė spaudė, tai nepatogu, tai myžt noriu...bet taip ir nenuėjau biggrin.gif

nusprendžiau, kad nieko aš čia neišgalvosiu. reik grūst senus baldus iš vaiko kambario, apsitapetuot ir nusipirkt knygų lentynas...nelabai piniginė tempia, bet pasispausiu...tik nervina -bus baisinis bardakas.Dabar jau strošnai, o tada tai bus ragaišis išvis. . unsure.gif
Atsakyti
O tai labai baisus tie baldaiar kokie labai vaikiski? Siaip man rodos spintos patogiau, nei lentynis knygom .. net tom paciom knygom.. maziau dulka.. O ir siaip dar kiek susidet galima..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 07, 18:52)
O tai labai baisus tie baldaiar kokie labai vaikiski? Siaip man rodos spintos patogiau, nei lentynis knygom .. net tom paciom knygom.. maziau dulka.. O ir siaip dar kiek susidet galima..

nu jau jie seni, kita vertus, man netinkami. Reik seną lovą išmest, baisinio dydžio stalą. Noriu pasidaryt darbo kambarį sau-a lia biblioteką, susidėčiau knygas, dar ten visokio gėrio yra. Sienos kaimynų užpiltos-tapetai nusilupę, noriu viską susitvarkyt. Laikui einant kokį miegamą foteliuką dar nusipirkčiau, jei netikėtas svečias. Ten tos lentynos su stiklinėm durim, kaip ir spintos. Bet tik nežinau, kiek dar kainuotų surinkimas/atvežimas...aš tikrai nenoriu tampytis.
O senus baldelius parašysiu, kad atiduodu-turėtų paimt gal kas, nors jie ir pobaisiai. Bet sako, kad visišką šlamštą pasiima... ax.gif
Atsakyti