Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Joooooo...jau atejo metas spintose keisti růbus rolleyes.gif
Atsakyti
O aš tai šiandien gyman eisiu. Dar liko neužkonservuotų pomidorų, bet tik užkaist ir į paruoštus sloikus sukrėst. Iki gymo spėsiu - visą valandą turiu biggrin.gif
Atsakyti
ryts labs.
Šiandien patrumpinta. Tupėsiu iki 17 val. Paskiau su žvakėm ir vazonikais pielinsiu kaiman. Eisiu kaimynkos su gimse pasveikint, gimtadienis... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Darbo mazai.. pradeda priiminet naujus vairuotojus, bijo biziako, tai sudeliaujam dabar..
Nu man aisku uztenka smile.gif bet vis tiek noris ir uzdirbt biski smile.gif tuo labiau kad dabar ruduo, net namie ner ka veikt..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 31, 11:38)
Labukas

Darbo mazai.. pradeda priiminet naujus vairuotojus, bijo biziako, tai sudeliaujam dabar..
Nu man aisku uztenka smile.gif bet vis tiek noris ir uzdirbt biski smile.gif tuo labiau kad dabar ruduo, net namie ner ka veikt..

gali guostis tuo, kad anksti baigi darbą biggrin.gif Gali namus tvarkyt, gali skaityt ir ką nori daryt...o aš ar noriu ar nenoriu, yra darbo ar nėra - turiu atsėdėt. ax.gif
Atsakyti
Kad nereik atsedet valandas, tai man labai patinka smile.gif
Pinigais, tai koki 100 siandien uzdirbsiu smile.gif ir kokua 14h jau namie busiu smile.gif Bet sakau- ruduo, jau galiu ir po daugiau siuntiniu turet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 31, 13:04)
Kad nereik atsedet valandas, tai man labai patinka smile.gif
Pinigais, tai koki 100 siandien uzdirbsiu smile.gif ir kokua 14h jau namie busiu smile.gif Bet sakau- ruduo, jau galiu ir po daugiau siuntiniu turet smile.gif

nu tai jo, noris ir uždirbt. Bet kitąkart uždirbsi daugiau mirksiukas.gif
Bet 100 irgi neblogai. Plius laisvas laikas. Aš kai darbų namie ir kaime turiu, tai man labai praverstų toks grafikutis. Kaime tai dar liko nenupurkštos/nenukarpytos rožės, dar durpių užpilt reik, keletą gėlių persodint, pasodint kelias naujas. Dar šilauoges ne visas persodinau...kažin, ar viską spėsiu ryt.
O namie, tai kadangi rūsy susirinkau lentynas, tai reik prasivalyt rūsį, nes dulkių bbž kiek ir pradėt nešt mažai naudojamus daiktus rūsin. Jau iš anksto džiaugiuos, kaip namie viskas atsilaisvins ir pagražės biggrin.gif Bet čia didelis darbas, nes ir sandėliuką teks liuobt...
Labai norėčiau virtuvę susitvarkyt, bet ne mano nosiai. Galbūt bent išeitų darbo kambarį po truputėlį išsiremontuot ir pasidaryt biblioteką. Bet kai senus baldus išmesiu-nei kur kompo statyt, nei kur drabužių vasarinių kišt- ir vėl bardakas. O žinant, kad reikalai užtruks, nes pinigų nėra - nu jau taip nesinori... unsure.gif
Atsakyti
Išvada kokia? O tokia, kad reikia mažinri rūbų kieki biggrin.gif


As irgi psichologiškqi jau pradėjau ruoštis generaliniqm rbų išmetimui. Visus, kuriu nė karto neuzsidejau per metus lqiko, rubus pašolvon8nsiu iš spent. Pilnos spintos lūžta dar sveciu kambaryje po lova du didziausi stalciai ir visi pilnai prigrusti mano nenesiojamais skudurais....o apsirengti nera kuo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kad ne rūbus ten nešiu...rūbus arba metu, arba atixuofu.Nešiu sloikus, visokius turistinius reikmenis, auto reikmenųs biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
pareikit namon, trobą atidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 11 03, 07:06)
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
pareikit namon, trobą atidarė  biggrin.gif

Labukas

Aga, jau mesengery parasiau, kad veikia smile.gif teisybe sakei, kad po svenciu pataisys smile.gif

Na ka, penktadienis smile.gif Po darbo reiks iki urmines nuvaryt, kad savaitgalio negadint smile.gif o tai jau ir mesos baiginejas, ir vanduo..
kaciukai volreje nebebuna ;) reik ardyt ;) keli graziai myza i dezute, bet kazkuris belekur pamyza.. tai palom visi kampai nutiesti smile.gif
Atsakyti
aš tai galvoju-varyt ryt kaiman darbų dasibaigt ar rūsį tvarkyt...o gal piešt varyt...Ir linkstu prie pasivažinėjimo į kaimą, jei tik oras bus gražus. Pasiknaisiosiu gėlyne, pakvėpuosiu grynu oru. Gal dar miškan nulėksiu eglišakių augalam dengt. Gal grybą rasiu smile.gif Nu žoodž.
Bedarbei kaimynkai nupirkau kopūstų maišą, lai raugiasi. Turės ką veikt biggrin.gif
Atsakyti