Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Kyšio laukia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 26, 21:41)
Kyšio laukia?  biggrin.gif

oi ne. Nepanaši. Tiesiog dabar visa info per kompus, visi tyrimai per kompus. Tikrina juos ten ir birbina, nieko naujo. Ji užsirašė mane "sekimui" ir tarp eilučių pasakė, kaip elgtis per antrą vizitą, kad praeičiau tuos ligonių kasų uždėtus kriterijus. rolleyes.gif
Bet už tai aš jai dėkinga, ir jei praeisiu per antrą patikrinimą, tikrai padovanosiu kokį čekį apsipirkimui ar kažką - nes tikrai kas jau čia vargintųsi informuoti pacientą, dėl ko jis neatitinka palubinių dalykų.

Labs iš ryto.
Galvą skauda-nei sveika , nei serganti, pasimatavau tempą-35,6 bigsmile.gif Nei į tvorą, nei į mietą. Tik atėjau į darbą, o jau namo noriu. Prigult ir knygą paskaityt. rolleyes.gif
Dar turiu porą viedrų žalių pomidorų , reiks savaitgalį užkonservuot. Ir pagaliau susitvarkyt namus po vasarinių gastrolių ax.gif
Atsakyti
Labukas

O man kaip visada- penktadieni, kai mazai darbo, kai jau kokia 13h baigsiu darba, vakarinis deliveris..

Lutut, sekmes praeinant kriterijus.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 27, 09:29)
oi ne. Nepanaši. Tiesiog dabar visa info per kompus, visi tyrimai per kompus. Tikrina juos ten ir birbina, nieko naujo. Ji užsirašė mane "sekimui" ir tarp eilučių pasakė, kaip elgtis per antrą vizitą, kad praeičiau tuos ligonių kasų uždėtus kriterijus.  rolleyes.gif
Bet už tai aš jai dėkinga, ir jei praeisiu per antrą patikrinimą, tikrai padovanosiu kokį čekį apsipirkimui ar kažką - nes tikrai kas jau čia vargintųsi informuoti pacientą, dėl ko jis neatitinka palubinių dalykų.

Labs iš ryto.
Galvą skauda-nei sveika , nei serganti, pasimatavau tempą-35,6  bigsmile.gif  Nei į tvorą, nei į mietą. Tik atėjau į darbą, o jau namo noriu. Prigult ir knygą paskaityt.  rolleyes.gif
Dar turiu porą viedrų žalių pomidorų , reiks savaitgalį užkonservuot. Ir pagaliau susitvarkyt namus po vasarinių gastrolių  ax.gif

Lygtais tu rasei, kad esi pries kyśius? Ar as kazka maišau jau?

Na, kad ir kaip bebutu, bet todel as visada ir rasiau, kad visi dave tuos kysius ir duos, dovanų pavidalu. Ir nieko cia nematau gėdingo.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 27, 11:02)
Labukas

O man kaip visada- penktadieni, kai mazai darbo, kai jau kokia 13h baigsiu darba, vakarinis deliveris..

Lutut, sekmes praeinant kriterijus.

nu tai bent pailsėsi. Aš tai labai laukiu darbo galo, užsiknisau ax.gif
Tai dabar eisiu po 4-6 mėnesių-tipo a lia stebėjimui biggrin.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 27, 11:15)
Lygtais tu rasei, kad esi pries kyśius?  Ar as kazka maišau jau?

Na, kad ir kaip bebutu, bet todel as visada ir rasiau, kad visi dave tuos kysius ir duos, dovanų pavidalu. Ir nieko cia nematau gėdingo.

nei aš už, nei aš prieš-bet paprastai nesimėtau ir neduodu. Kita vertus, jei žmogus padaro daugiau, nei jam priklauso-visai noriu atsidėkot smile.gif
O šiaip-žinoma, kad mes patys, o ne kažkas iš mėnulio daktarus prie kyšių ir pripratina. Kažkodėl man už gerą darbą nieks kyšio neatneša. rolleyes.gif Tai kodėl už tą patį darbą neša kitiems ? smile.gif
Atsakyti
Tai gi tu pati ir neši biggrin.gif

Gerai, nenoriu diskutuoti sis tema,nes jus abi su Giega mane šandinot del tu kyšių, kiek atsimenu biggrin.gif

Diena nusimato idomi. Girdejau, kad viršiausio dešinė ranka nori pakalbeti su manimi, nes atsisakau ruošti parodą po to, kai buvo pakeista viena vieta I kitą, kuri yra visiskai nepritaikyta parodoms. Na jei finansuotu normaliai, tai nesispardyciau, o dabar tegul patys iš šūdo bando išspausti bandutę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 spalio 2023 - 12:13
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 27, 14:11)
Tai gi tu pati ir neši  biggrin.gif

Gerai, nenoriu diskutuoti sis tema,nes jus abi su Giega mane šandinot del tu kyšių, kiek atsimenu  biggrin.gif

Diena nusimato idomi. Girdejau, kad viršiausio dešinė ranka nori pakalbeti su manimi, nes atsisakau ruošti parodą po to, kai buvo pakeista viena vieta I kitą, kuri yra visiskai nepritaikyta parodoms. Na  jei finansuotu normaliai, tai nesispardyciau, o dabar tegul patys iš šūdo bando išspausti bandutę.

na, man rodos, diskutavom tema, kad NE VISI gydytojai puola tų kyšių. O už tiesioginį priklausantį darbą neturėtų būt jokių kyšių. Nešiu galbūt, nes ji padarė, kas jai nepriklauso, kad aš gaučiau tai, kas priklauso. Kapiš ? biggrin.gif Nes kitu atveju reikėtų eit į mokamą, mokama nuo 1000 eur, ko aš net neturiu. Nu žodž, mes skirtingai suprantam tuos pačius dalykus, ir tai visiškai normalu. smile.gif

Tai tu maladiec, nes jei nereikalausi-niekam ir nerūpės. O kad iš š...varškę spaudžia...nu ne pirmas kartas.

Nusipirkau rožę, kurios norėjau-išsiparduoda Ermitažas žiemai. Tik nežinau, kur sodinsiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gydytoju darbas isaiskinti viska nuo A iki Z, o ne nutyleti. As tikrai nematau kazko nezmoniskai wow, kai gyfytojai kazka pataria. As irgi vakar pakeiciau vaistus, nes gydytoja suabejojo kito gydytojo kompetencija, kuris buvo israses kitokius vaistus. Bet tai normalu.
Mane šandinti pradejot, kai as parasiau, jog nunesiau saldaimiu deze gydytojai uz jos patarimus. biggrin.gif Gerai sitai atsimenu biggrin.gif

Bet tiek to gyvenimas pakooreguoja visus nusistatymus prieš ir už. Skaitykime, kad tai buvo visoms pamoka, kaip nebuti kategoriskoms savo isitikinimuose 4u.gif Cia akmuo i mano darza, nes as I senatve darausi ziauriai kategoriska biggrin.gif

Vel rožę? Nu tu duodi biggrin.gif . Nors, jei as jas mėgčiau, tai gal irgi pirkciau daug jų, nes rūšių, tai marios ir vienos uz kitas gražesnės wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 spalio 2023 - 13:47
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 27, 15:43)
Gydytoju darbas isaiskinti viska nuo A iki Z, o ne nutyleti. As tikrai nematau kazko nezmoniskai wow, kai gyfytojai kazka pataria. As irgi vakar pakeiciau vaistus, nes gydytoja suabejojo kito gydytojo kompetencija, kuris buvo israses kitokius vaistus. Bet tai normalu.
Mane šandinti pradejot, kai as parasiau, jog nunesiau saldaimiu deze gydytojai uz jos patarimus.  biggrin.gif  Gerai sitai atsimenu  biggrin.gif

Bet tiek to  gyvenimas pakooreguoja visus nusistatymus prieš ir už. Skaitykime, kad tai buvo visoms pamoka, kaip nebuti kategoriskoms savo isitikinimuose  4u.gif Cia akmuo i mano darza, nes as I senatve darausi ziauriai kategoriska  biggrin.gif

Vel rožę? Nu tu duodi  biggrin.gif . Nors, jei as jas mėgčiau, tai gal irgi pirkciau daug jų, nes rūšių, tai marios ir vienos uz kitas gražesnės  wub.gif  wub.gif

aik tu...dėl saldainių dėžės tikrai nieko negalėjau sakyt, kažką maišai biggrin.gif
kad gydytojo darbas išaiškinti- tai jo, bet ne paaiškinti, kaip apeiti tą ar aną . Tokius dalykus aiškinti vienareikšmiškai draudžiama. biggrin.gif Šiuo atveju būtent tai ji padarė, dėl ko esu dėkinga.

Nu jo, rožę, kažkur pasodinsiu biggrin.gif. Dar į medžiotojų būrelį parašiau, kad pagaliau apsitvarkytų savo medžioklės plotuose, nes elniai ir stirnos visai išnaglėjo, žaloja augalus, o jie kainuoja, ir nemažai.
Dėl tų kategoriškumų aš jau kartą sakiau ax.gif nereik bliuskos plėšytis, nes išeis taip, kad padarysi priešingai savo žodžiams. Kaip pavyzdys, aš : "Jau šuns bute tikrai NIEKADA nelaikyčiau" rolleyes.gif Aga. Tikrai. 7 metus nugyveno pas mane mano draugelis, dar ir dabar širdį skauda, prisiminus. Kaime kapelis, rododendras ant jo auga verysad.gif
Atsakyti
Jooooo...man irgi asara vis nubyra del Rokio...
Atsakyti
As kelis kart sakuau- nuekada niekada smile.gif dar net nevedus buvau,sakiau jau sitam name gyvenime negyvensiu smile.gif ir ka, nuomavom buta ten, o po to ir nupirkom tam oaciam name smile.gif Prie ,, Svajones” tie 3 bendrijai smile.gif viduriniam smile.gif 9a ;)
Paskui sakydavau- mano vaikai 2aukstu lovoj niekad nemiegos smile.gif o ka daryt, kai butas mazas ir nera vietos smile.gif ir miegojo tie vaikai dviaukstej lovoj smile.gif

Kysiai.. as nemoku ju duot smile.gif ir esu biski pries.. nes tikrai patys pripratinam prie kysiu.. Net saldainiu deze nepriklauso.. Jie gauna atlyginima..

Va Burbanti, tu duodi pastininkui, deliveriui tipsu smile.gif aisku malonu smile.gif bet neprivaloma smile.gif ir jei negaunu, as i klienta lygiai taip pat ziuriu smile.gif nu ok, uz tipsus du kar aciu pasakysiu smile.gif
Atsakyti
Duodu pastininkui, deliveriams, nes ju darbas tikrai sunkus fiziškai. Ir moraliskai taip pat.
Atsakyti