Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Baisu, kai taip staigiai.. Dar kai serga, kazkaip labiau susitaikai su ta mintim..O kai netiketai, tai .. Uzuojauta 🎈

O kada laidotuves?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 23, 12:07)
Labukas

Baisu, kai taip staigiai.. Dar kai serga, kazkaip labiau susitaikai su ta mintim..O kai netiketai, tai .. Uzuojauta 🎈

O kada laidotuves?

tai vat nežinau, pati laukiu žinių...nu žinai, sekmadienį skrodimo turbūt niekas nedarė, tai manau, pašarvos anksčiausiai rytoj...bus matyt
šiaip tai be reikalo neužprotestavo to skrodimo-nafig bereik ten pjaustyt. Gi numirė tai prie greitosios. Bet žinai, stresas, šokas-nebesugalvojo...
šalta darbe man kažko šiandien. rolleyes.gif
Atsakyti
Oi kiek skausmo...🙏🙏😥
Atsakyti
tai kiekviena netektis savas skausmas. Skambino moša, susakė kas ir kaip. Ryt apie 14 val pašarvos. Laikys kūną beveik pernakt, kad visi spėtų atsisveikint. Draugų pažįstamų turėjo bele kiek. Paryčiais išveš degint. Ryt važiuojam abi su fliansiuku apie 16 val, tai grįšim vėlai naktį...
Exas bus. Šiaip tai px, bet nelabai trokštu jo matyt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, saulytės 4u.gif
Matomai pats bjauriausias periodas prasidėjo-nuolatinė nei diena, nei naktis. Niūruma... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 24 spalio 2023 - 07:23
sveikos,
pas mane SM veikia apynormaliai. Vakar sulakstėm su fliansiuku pagraban, užtrikom trumpiau, nes jos auto galinga, tai sulakstėm ne per 4 valandas į abi puses, o per 3.
Skrodimo išvada-paspringo. Bet žmonai vistiek galai nesueina, nes kelias dienas prieš mirtį blogai jautėsi, o ir tą pačią naktį dar ir spaudimas buvo užkilęs ir dar vaistus gėrė...nu žodž, ne daktaras aš, bet matyt ir tas paspringimas ne šiaip sau, o kad širdelei chana buvo unsure.gif
tingiu dirbt.
Mašiniuką palikau servisiuke prie darbo, kad padangas pakeistų, važinėsiuos su žieminėm jau, paskutinės minutės pasiūlymo nelauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

I vakara ir man jau atsigavo sm, va ir siandien kol kas veikua smile.gif
Bet kad daznokai pastringa, tai faktas.. po kelis kart uzkraut reikia..

Uosvienei kepenu ceroze irasyta, nors gyvenime nesiskunde…

Na ka, varau dirbt.. vakar isejo be lietaus atidirbt, gal ir siandien pavyks, nes rodo, kad nuo 9 nebelis..
Darbo nedaug.. tiksliau darbo normaliai, bet prieme nauju vairuotoju, ruosias Kaledom, tai dabar po nedaug siuntiniu buna..
Atsakyti
Oras toks, kad nesuprasi-rytas ar vakaras. Apniukę, gan žvarbu.
Vakar išgėriau žento lauktuves-parvežė iš Varšuvos alaus festivalio alaus per kavos filtrus perleisto... nu ir pusę nakties prasivarčiau biggrin.gif Ne dėl filtrų, bet bais tirštas rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas karkušos.
Atvariau su žiemine striuke. Šaaaalta... fear.gif
Atsakyti
Labukas

Jau kelinta diena is ryto lyja, bet paskui visai geras oras buna ;) siandien net 17 buvo smile.gif

Po darbu jau smile.gif buvo like 3 stopai ir sedau paskui siuksliaveze.. Nei apsisukt, nei aplenkt.. kokua 15 min riedejau paskui..
Atsakyti
Diena grazi, su draugute pasibasteme po miesteliu centriukus. Dabar kuopiuosi muose bigsmile.gif
Atsakyti
aš tai turbūt vakar pašalau...šiandien tokia galva sunki ir gerklė "krebžda" unsure.gif Pas jus ten vos ne vasara, o LT labaai žvarbu. Buvau klinikose dėl nukarusių vokų, tai daktarė sako-reikia operuoti, bet ligonių kasos uždėjusios tokius ribojimus, kad negaliu. Nu bet pasidarė aišku, kaip kitąkart tuos kriterijus atitikti, nes kaip ir pasakė tarp eilučių ax.gif
reik gal medaus įkalt, nes panašu, kad nelabai čia man gerai... unsure.gif
Atsakyti