Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu nefainai, kaip iš niekur nieko turi mokėt, dėl kažkokių svolačių... unsure.gif
Kiek šilumytės? LT kruša buvo prieš valandžikę tongue.gif
Atsakyti
Lyja, šlykštu. Penktadieni ateina daryti kasmetini boilerio patikrinima prieš žiemą ir tada jau jungsim šilumą
Atsakyti
pas mus jau nuo pirmadienio šildo. Man dar nebūtų blogai, bet kas pirmam aukšte-labai jau nekas. Pigiau šildymas, nei vaistai tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas 4u.gif
jau šiandien grandžiau ledą nuo mašiniuko stiklo tongue.gif bet kadangi vėlavau, tai biškį su ledu važiavau tongue.gif
Atsakyti
Idomu kaip šiemet bus su sniegu? Pasiilgau geros žiemos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 19, 11:36)
Idomu kaip šiemet bus su sniegu? Pasiilgau geros žiemos  biggrin.gif

tai kad pas jus nebūna žiemos smile.gif Šiaip aš irgi norėčiau, kad normaliai pašaltų, pasnigtų. O ne būtų nenusakomas metų laikas rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

O man gali ir nebut to sniego smile.gif man uztektu pavasario ir vasaros smile.gif nu ok- tokio rudens, kaip iki siol ik buvo- be lietaus smile.gif

Isedo dukra su mazaja i pliaza, o as varau iki shopingo siurblio paziuret.. kaip ir turim, nu nieko nesiurbia..
Atsakyti
tai galingumas mažas, jei nesiurbia rolleyes.gif
aš irgi siurbliu nepatenkinta, nors ne kinietiškas, vokiškas. Geriau man drėgna šluoste susišluosto dulkės, nei su tuo siurbliu rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Papiguske tas siurblys buvo, aisku ir galingumo neturi.. Tai nupirkau siandien padoresni, net kilima pakelia smile.gif cia daug smelio.. jo ir is pliazo parsinesi ir siaip pripucia.. tai reikejo gero, kad normaliai siurbtu ;)

Sukilo vejas, tai tik ryte pasimaude, kol as siurblio vazinejau smile.gif dabar galvojom iki ruzavo ezero nuvaziuot ir netilpom i traukinuka.. tai jau ryt tada smile.gif
Dar gal eisim kur pavaikstinet veliau..
Atsakyti
oho, rudenį daugiau norinčių? Mes kai važiavom, dar pustuštis bųvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 19, 18:32)
oho, rudenį daugiau norinčių? Mes kai važiavom, dar pustuštis bųvo  biggrin.gif

Nu smile.gif mes kai buvom ir gal 15 zmoniu us viso vaziavo smile.gif
Dabar atejom paiuret kokiu laiku vaziuoja tas traukinys, nu ok, turim 1h pavalgyt.. gi butume iskart bilietus nusipirke ir butume tilpe 🙂 o ateinam po tos valandos, traukinys pilnas ir dar eile..
Tiek to, ryt pavazinesim smile.gif

Siandien toks vejas sukilo, bangos, pluazo nera-uzpila smile.gif Bet vejas labai siltas ;) tai pavaikstinejom pakrante, kokteiliu isgerem, dabar namo grizom.. mazoji tokia biski serganti.. atvaziavo jsu kosejanti, cia ciaudyt pradejo.. bet tempos neturi. Nupirkau vaistu nuo persalimo, gal neisidirgs labai.. va ka reiskia pameluot mokyklai, kad serga smile.gif
Atsakyti
aga, tipo neužsikalbėk biggrin.gif

Penktadienis...kažkaip nesijaučia, prastai miegojau, prisapnavau visokių nesąmonių-nepailsėjau visiškai.
Vakar neurologė išrašė MRT tyrimą, bet kaip įdomiai - šeštadienį bigsmile.gif
Šiandien varau kaiman, kažin, ar nesustirsim į ragą-juk nešildoma, o oras ne kaži koks nusimato. Bet čia dėl laiko taupymo-reiks jurginai nusikast, tulpes, česnakus susodint, sultis išsispaust...o šeštadienį nulėkus nekažką padarai... rolleyes.gif
Užrašiau mašinuko "batus" perauti- tai tik trečiadienį. Prasidėjo jau padangų keitimas, kai orai subjuro, o tai būdavo sulekia visi vos ne paskutinę dieną rolleyes.gif
Atsakyti