Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2023 10 17, 13:54)
salotų su jautiena  biggrin.gif nu gal persirijau, bet po vakarienės variau sportuot, tai turėjo būt susikratę  ax.gif
Jau šiandien buvo stiproka šalna, ėjau pirkt langų skysčio žieminio mašinukui...  ax.gif

Tie mašiniukai biggrin.gif As beraliuodama prakirtau išmetamuju dujų vamzdį biggrin.gif biggrin.gif . Nauja pakeisti iki £500 biggrin.gif . Eikit nakum, aš pasakiau, suvirinkit ir bus gerai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 spalio 2023 - 13:00
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 17, 14:59)
Tie mašiniukai  biggrin.gif  As beraliuodama prakirtau išmetamuju dujų vamzdį  biggrin.gif  biggrin.gif . Nauja pakeisti iki £500  biggrin.gif . Eikit nakum, aš pasakiau, suvirinkit ir bus gerai  biggrin.gif  biggrin.gif

tai jo. Nori važiuot-tai ir arklį šerk biggrin.gif
Atsakyti
Bl, apvoge mano masina..isgrrze spynele ir kokia 30 siuntiniu isnese.. per minute, kol nunesiau siuntini i nama, kas svarbiausia ten labai greit duris atidare..

O kai grizau, jokiu itarimu nieks nesukele.. tik juodis su vanu sako- apvoge tavo masina, va pamete numerous.. as aisku to juodzio labiau issigandau, gal prigaut nori, kad atidaryciau duris patikrint ir tada jis mane apvogtu.. sedau i masina, uzsirakinau.. biski pavaziavau i sona, tada ejau tikrint. Akurat- spynele isgrrzta, siuntiniu nera..


Ispanijoj dabar net policija duoda vyshybalu numerius.. kainuoja 2-3000, bet ismeta.. ir ta registracija nelabai ka reiskia, ir vaikai nesvarbu..
Bet taip, kad nesivelt i visokius tokius reikalus, geriau nuomuosiu per ainbnb ar bookinga.. nors ir ten garantijos jokios.. pagyvens sav ir nebeiseis.. ir procedura ta pati..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 17, 17:02)
Bl, apvoge mano masina..isgrrze spynele ir kokia 30 siuntiniu isnese..  per minute, kol nunesiau siuntini i nama, kas svarbiausia ten labai greit duris atidare..

O kai grizau, jokiu itarimu nieks nesukele.. tik juodis su vanu sako- apvoge tavo masina, va pamete numerous.. as aisku to juodzio labiau issigandau, gal prigaut nori, kad atidaryciau duris patikrint ir tada jis mane apvogtu.. sedau i masina, uzsirakinau.. biski pavaziavau i sona, tada ejau tikrint.  Akurat- spynele isgrrzta, siuntiniu nera..


blink.gif o tu siaube...ir kas dabar? Tau - nieko? Nu nx, parazitų privisę visur... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 17, 16:02)
Bl, apvoge mano masina..isgrrze spynele ir kokia 30 siuntiniu isnese..  per minute, kol nunesiau siuntini i nama, kas svarbiausia ten labai greit duris atidare..

O kai grizau, jokiu itarimu nieks nesukele.. tik juodis su vanu sako- apvoge tavo masina, va pamete numerous.. as aisku to juodzio labiau issigandau, gal prigaut nori, kad atidaryciau duris patikrint ir tada jis mane apvogtu.. sedau i masina, uzsirakinau.. biski pavaziavau i sona, tada ejau tikrint.  Akurat- spynele isgrrzta, siuntiniu nera..
Ispanijoj dabar net policija duoda vyshybalu numerius.. kainuoja 2-3000, bet ismeta.. ir ta registracija nelabai ka reiskia, ir vaikai nesvarbu..
Bet taip, kad nesivelt i visokius tokius reikalus, geriau nuomuosiu per ainbnb ar bookinga.. nors ir ten garantijos jokios.. pagyvens sav ir nebeiseis.. ir procedura ta pati..

Nu siaubas blink.gif blink.gif blink.gif

Atsakyti
gyvos?
Kaip tu, giega, laikais? rolleyes.gif
Pas mane nuo ryto noras žudyt... blink.gif tongue.gif užpypino juodai...
Atsakyti
O man tai šalta. Nemegstu to pereinamojo rudens laikotarpio is silumos i šalti. Jau snarglys iki kelių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 10 18, 10:49)
gyvos?
Kaip tu, giega, laikais?  rolleyes.gif
Pas mane nuo ryto noras žudyt... blink.gif  tongue.gif užpypino juodai...

As irgi norejau klausti Giegos kaip viskas baigsit jai su ta vagyste.
Giega, kaip tu?

O tau kas dabar lutut? Del ko žudyti, o ne buciuoti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 spalio 2023 - 10:58
ai. Pas mane darbiniai nervai, kaipvisada. Su žmogum sunku dirbti, o kai dar darai papildomus darbus, nes dyrekui taip reikia, tai gaunasi nei šis, nei tas. Nu ir kai bendradarbiai kiekvienas už save, ypač žemesnis personalas, nepraleidžiantis progos pasišaipyt. rolleyes.gif Tai ir galvoju, kad pamažu prieinu tašką, kuris man nebepatinka. ax.gif
Atsakyti
Labukas

As gerai, ruosiuos i pliaza smile.gif
Del siuntiniu viskas ok- tam yra draudimai.. va del masinos biski daugiau vargo.. nes kol dabar ja sutvarkys.. duos kokia begine, o as jau atpratus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 18, 12:59)
Labukas

As gerai, ruosiuos i pliaza smile.gif
Del siuntiniu viskas ok- tam yra draudimai.. va del masinos biski daugiau vargo.. nes kol dabar ja sutvarkys.. duos kokia begine, o as jau atpratus smile.gif

Aćiū Die, kad yra draudimas rolleyes.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 10 18, 12:43)
ai. Pas mane darbiniai nervai, kaipvisada. Su žmogum sunku dirbti, o kai dar darai papildomus darbus, nes dyrekui taip reikia, tai gaunasi nei šis, nei tas. Nu ir kai bendradarbiai kiekvienas už save, ypač žemesnis personalas, nepraleidžiantis progos pasišaipyt.  rolleyes.gif  Tai ir galvoju, kad pamažu prieinu tašką, kuris man nebepatinka.  ax.gif

Kažkada viskam ateina pabaiga. Ypač kantrybei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu tai gerai, kad giega atsipūtus smile.gif
tai jo. Kai jau pradeda erzint, tada po truputį pradedi mąstyt, kad gal reik kažką keist ax.gif
Atsakyti
Kainuos man buski ta vagyste.. vien uz tai jad kreipiuos i draudima kazkiek tutiu sumoket, lygtai 200.. nu ir tikiuos kad kitais metais nepabrangs jis..

Karsta ;) laukiu picos, nusinesim i pluaza ir ten pavalgysim smile.gif o vakare kur nors nueisim i restorana.
Mazoji is vandens neislipa smile.gif gerai kad tiesiai palei jutos linija sedim smile.gif
Atsakyti