Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

jo, norėčiau šiandien išeiginės ax.gif
ilgai tavo anūkytė pabus ? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai treciadieni varom i Ispanija ;) po to pabus kelias d, kol atostogos;)

Varau iki Lidlo, reik kazka valgyt padaryt smile.gif
Atsakyti
taigi buvot ką tik biggrin.gif
Aš šiandien barščius su grybukais virsiu biggrin.gif nusipirkau šonkaulių biggrin.gif
nepamiršt grįžtant maksėn užsukt, nusipirkt kopūstų raugimui. Akcija biggrin.gif
Atsakyti
Mes i Ispanija kaip i soda ;)

As balandeliu isviriau ;) atvariau lazeriu dabar.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 16, 17:57)
Mes i Ispanija kaip i soda ;)

As balandeliu isviriau ;) atvariau lazeriu dabar.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai čia pasakei...
Balandėlių turiu zagatovkę pasidarius, kameroj. Dar nenoriu kol kas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 16, 16:57)
Mes i Ispanija kaip i soda ;)

As balandeliu isviriau ;) atvariau lazeriu dabar.

Keista butu, jei butu kitaip, turint savo NT Ispanijoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 16, 18:19)
Keista butu, jei butu kitaip, turint savo NT Ispanijoje  biggrin.gif

Buvo minciu ilgalaikei nuomai atiduot, net ir klienta buvom rade, bet kazkaip pabijojom..ileist ileisim, o kaip paskui iskrapstyt, jei nemokes.. Aisku gal ir tvarkoj viskas butu.. Gruzine.. bet kai paprase leist prisiregistruot, tai ir suabejojom..
+ galvojam naujus varyf ten sutikinet smile.gif
Atsakyti
prisiregisrtuot tai no no no... per didelė rizika rolleyes.gif
Labs iš ryto, miegojau kai zuikis, prisapnavau visokių briedų, nepailsėjau rolleyes.gif
Vakar trevkėj buvau-nu gal ir nieko buvo prasitampyt ax.gif
Atsakyti
Oho...nedurnai čia - prirašyti. Ieško durnelių. Jei tai jusu draugai - meskit per borta tokius, jie ne draugai.
Manes ne viena karta irgi yra prase peirasyri ir tapti garantoru. Fyguški, gqlvą ant pečių turėjau net jauna budama biggrin.gif Norinci7 buvo daug, gslvojo, kad jauna ir durna. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 10 17, 10:24)
prisiregisrtuot tai no no no... per didelė rizika  rolleyes.gif
Labs iš ryto, miegojau kai zuikis, prisapnavau visokių briedų, nepailsėjau  rolleyes.gif
Vakar trevkėj buvau-nu gal ir nieko buvo prasitampyt  ax.gif

Ko valgei ant nakties, kad šok8nėjai? biggrin.gif Man taip buna kai prisiarbatinam su vyru pries miegą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 spalio 2023 - 10:29
Labukas

Vakar nejau i gyma, nes po lazeriu negalima stipriai prakaituot, maudytis karstoj vonioj smile.gif siandien dar galvoju ar eisiu i sokius, nes baigias pries 9, kol dar grizti namo.. jau kaip ir miegot laikas, nes keltis 3 smile.gif vnz, dar sugalvosiu smile.gif

Papildyta:
Nedraugai, is skelbimu.. pasirodo Ispanijoj gan populuari praktika.. jie trn prisiraso, bet ir israsyt juis lengvai gali.. prisiraso, kad gaut kokuas oasalpas, nes ziemos metu daug parduotuviu, restoranu uzsisaro.. tai uz tuos krlus men gauna pasalpas..

Bet is kitos puses zinant tuos ispaniskus okupus, del yo pabijojom.. aisku atvarytu mb su draugais, uz karsenes ir ismestu smile.gif nu bet kam tu nervu smile.gif
Atsakyti
Neišmestų už karšienės. Patikek. Jei nenoretu buti teisiamais, As tiek to priaiziurejau, kai dirbau CAB. Istatymiskai nieko negali padaryri, kol nuomin8nkas nepad7os raktu tau I rankas. Pasakys 'neturiu kur iseiti' ir viskas - batai. O jei dar su vaikais...o dar registracija...Man neteko su tuo susidurti asmeniskai, bet esu girdejus, kaip zmones praranda savo NT per savo gerą dūšią.
.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 17, 12:08)
Ko valgei ant nakties, kad šok8nėjai?  biggrin.gif  Man taip buna kai prisiarbatinam su vyru pries miegą  biggrin.gif

salotų su jautiena biggrin.gif nu gal persirijau, bet po vakarienės variau sportuot, tai turėjo būt susikratę ax.gif
Jau šiandien buvo stiproka šalna, ėjau pirkt langų skysčio žieminio mašinukui... ax.gif
Atsakyti