Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Jo..jo... biggrin.gif biggrin.gif turėjau omenyje fanatizmą, ne apsėdimą biggrin.gif biggrin.gif

Jau aš kartais kaip parasau, tai nei verkti, nei juoktis biggrin.gif

As ta it turejau omenyje 'etatini', nes jis paskiriamas. O zinant, kad Vatikanas ir dabar korupcinis ir pelno siekianti organizacija (nugara pagaugais eina skaitant Vatikavo istoriją) , tai man tokie paskirtieji neskaniai kvepia. As ne į baznycią tikiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 spalio 2023 - 16:28
e, žinok nediskutuosiu šia tema mirksiukas.gif Pasakymas ne į bažnyčią tikiu nėr teisingas, nes bažnyčia tai mes visi, tikintieji.Gal ne į blogus kunigus, tada pritarčiau mirksiukas.gif
Sėdžiu kaimuky, alaus pasistačius.Lauke, tamsoj.Kaimynas už puskilometrio galėtų diskotekos tik nedaryt tongue.gif
Atsakyti
Ne, esi teisi, geriau nediskutuokime biggrin.gif , nes mes abi ne pacankės ir abi turime stiprias savo nuomones apie tai biggrin.gif

Geriau apie gėles pakalbam biggrin.gif

Ežuolę iś sėklų galiu dabar po laukus iššvaistyti ar pavasarį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 spalio 2023 - 19:05
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 13, 21:04)
Ne, esi teisi, geriau nediskutuokime  biggrin.gif , nes mes abi ne pacankės ir abi turime stiprias savo nuomones apie tai  biggrin.gif

Geriau apie gėles pakalbam  biggrin.gif

Ežuolę iś sėklų galiu dabar po laukus iššvaistyti ar pavasarį?

ežiuolę aš sėjau lovelin, paskiau sodinau pavasarį dirvon daigus.Gavos gerai. mirksiukas.gif
O apie gėles...viskas žydi, sakiau nukasiu jurginus, gladioles -ką ten...gaila. Tik kad kapus susitvarkiau, pasodūnau chrizantemą, viržių-ramu, kad ir šalnos užeitų.Dar rasakilą kultūrinę nusipirkau, labai norėjau.
Na ir šilauogėm iškasiau griovį, sodinsiu kitą savaitgalį .. ax.gif
Atsakyti
Aha, man irgi dar gaila jurginus iškasti, dar pumpurų krūvos.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 14, 21:47)
Aha, man irgi dar gaila jurginus iškasti, dar pumpurų krūvos.

tai pas tave dar bus ir bus...gi šilčiau.Aš tai galvoju, gal ryt dar sukasiu daržą, jei nelis. ax.gif
O dar tulpių bbž kiek turiu, reiks sukišt... ax.gif
Atsakyti
Kazi ar cia uk is vis tuos jurginus iskasineja? Juk neisala zeme.. kaip ir kokiu narcizu.. laukai pilni ju..
as iki eukalipto nedaejau smile.gif reiktu irgi i padoresni vazona persodint smile.gif
Uz tai siandien visa shopinga praejau, rudeniui batu ieskojau.. jau tokie gavnostupai visur.. bet nusipirkau vienus tokius , labai patogus

https://www.modainpe...ck-suede-p13450

Dar tapkes is tkmaxx
smile.gif ir viskas smile.gif

Pasiulem broliui vaziuot nauju sutikt i Ispanija, tai labai susidomejo ;) pirmad suzinos kada i darbus reik ir pirksim bilietus smile.gif
Atsakyti
Gavnostupai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Giega, senai taip juokiausi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu jo, kablas tai bbž koks, kai kanopa. Nelabai man toks patinka rolleyes.gif
Šiandien susikasiau daržą...atariau kai arklys, pradėjau apie 8.30, baigiau 14 val, be sustojimo blink.gif privargau kai šuo, tai kol dar rododendrą pasodinau, dar turėjau rasakilą, kol obuolių prisirinkau, tašę susikroviau-beveik keturios... blink.gif
Tulpės liko nesusodintos... tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas, karkušos 4u.gif
Nu šiandien sėdžiu darbe pervažiuota...bet nieko nepaknisi - reik varyt pas klientę, reik dirbt, viskas vėluoja... tongue.gif
Atsakyti
O man reiks varyr mašiną pas meistra, nes per garsiai pradeho dirbri kazko rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

O as lazeriu eisiu 15h. Iki to laiko reik namus susitvarkyt:)
Sildyma ijungiau.. salta..
ryt anuke reik us Manchesterio parsivezt smile.gif Greiciausiai dukra vaziuos, nes ji laisva.. o as neinau kada darba baigsiu.. Su masina 5h i viena puse, su traukiniu-2,5 ;) tai vaika atves tiesiai i stoti ir tuo pat traukiniu atgal gris smile.gif
Atsakyti