Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 11, 15:58)
Siaubas  blink.gif  blink.gif
O eukaliptas greitai augantis medis ar lėtai?

Imeciau i mesengeri apie ta gaisra..

Australijoj greit auga smile.gif o kaip cia, neaisku smile.gif
Atsakyti
nu kiekvienam savo...eržkėtis man yr piktžolė, tik dygliuota. Mano vienas išsigimė iš rožės, mečiau nakum. Tie kur su dideliais vaisiais yr invaziniai, tikri lietuviški-mažiuliai ružavais žiedukais ir vaisių ten nebūna tongue.gif ir žydi neilgai.
Varysiu penktadienį kaiman-reiks jurginus iškast, dar bbž kiek darbo...kapines aptvarkyt prieš Vėlines... ax.gif
O šiaip rožės visai nelepios, aš kadangi nesicackinu, lepių neturiu biggrin.gif Aišku, kad reik retkarčiais nupurkšt ir patręšt, bet visom gėlėm to reik, gal išskyrus kokius serenčius, nes jų nieks neėda, nebent tie baisybės šliužai rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
O lyja, o lyja blink.gif siaubas kažkoks, diena su naktim maišosi blink.gif

Labs ryts 4u.gif
tikiuos, pas jus ne tokia pekla unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Linoja ir pas mus, nors nestipriai..savaitgaliui jau tik 11 zada.. staigokas toks suolis smile.gif
Katinai ( didieji)kaip kudikiai- kiek kartu paede, tiek ir pasiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 12, 10:57)
Labukas

Linoja ir pas mus, nors nestipriai..savaitgaliui jau tik 11 zada.. staigokas toks suolis smile.gif
Katinai ( didieji)kaip kudikiai- kiek kartu paede, tiek ir pasiko smile.gif

taigi vaikai ir yra biggrin.gif
bliam, kaip laukiu penktadienio...pavargau kažkaip per savaitę ax.gif
Atsakyti
O ko as laukiu?...hmm...noriu ramybės, nes uzkniso jau amzinas begimas ir reikalu turejimas su debilais.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 12, 15:25)
O ko as laukiu?...hmm...noriu ramybės, nes uzkniso jau amzinas begimas ir reikalu turejimas su debilais.

bigsmile.gif ai, kas jos nenori... varau, vežu moteras pas Valkauską. ax.gif
Atsakyti
Kas tas Vitkauskas?
Atsakyti
ne Vitkauskas, o Valkauskas. rolleyes.gif
Kunigas. Karo kapelionas. Egzorcistas.
Nuuu. Penktadienis, 13. Pas mane jau viena prietranka išlindo...stresas visai dienai. Nu bet ką-vakare varau kaimukan. Kalsiu ko stipresnio panašu rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas
Nu tikrai kad penktadienis 13 🙂 darbe linija sugedus, tai neaisku kada isvaziuosim.. nu ir vakarini deliveri turiu, kai stopu tik 90, o tai reiskia tik 3h darbo .

Vakare vyno kalsiu smile.gif
Atsakyti
Etatiniais egzorcistais netikiu.

Lutut, linija tarp tikėjimo ir ...net nezinau kaip issireiksti...apsėdimo yra labai plonytė. Prašau, nepulk stačia galva I krastutinumus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 spalio 2023 - 10:41
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 13, 12:37)
Etatiniais egzorcistais netikiu.

Lutut, linija tarp tikėjimo ir ...net nezinau kaip issireiksti...apsėdimo yra labai plonytė. Prašau, nepulk stačia galva I krastutinumus.

nu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uždarom šitą temą. Daugiau nerašysiu apie tai, kad neįaudrint vaizduotės. biggrin.gif
Žo, gali būti rami dėl mano apsėdimo, mes važiavom sudalyvauti Šv. Mišiose ir paprašyti užtarimo maldos. Viskas. Grįžom ramios, nekaltos kaip aniuolėliai lotuliukas.gif
O kunigą - egzorcistą skiria vyskupas, Valkauskas yra jų visų vyriausias. Skiria ne šiaip sau, supranti pati. Ir nesu fanatikė, jei tai norėjai pasakyt.

Kažkaip atlaikiau užp***nėtoją, kuri beigi dyreko draugė yr. Nu aš teisi, pasirodo, bet negaliu jos pasiųst toli. Turėsiu taisyt gerą baldą, nu ką darysi. Jaučiuos pavargus, laukiu nesulaukiu darbo pabaigos.
Nupirkau chrizantemą ant kapų, nes serenčiai tikriausiai jau bus nušalę ar nebegražūs. Žmonės padėklais tysa visokius viržius, chrizantemas prieš Vėlines. rolleyes.gif
Atsakyti