Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 10 09, 18:31)
O iki keliu siaip ofisas dirba? Jei taip ateitu be 5 min iki darbo pabaigos ir noretu kazkokiu paskaiciavimu ar pabraizymu, tikrai mandagiai pasakyciau, kad mano darbo laikas baigias..

Verdu svieziu kopustu sriuba su galkutem smile.gif mb uzsimane jautienos steiku, tai gales keptis ;)

mano saloniukas? Iki 18 val. Nu atėjo 17.25, pasirašė sutartį ir išėjo. rolleyes.gif
Jei taip pasakyčiau ir jei pasiskųstų- gaučiau pzd iš dyreko rolleyes.gif Bet šiaip aš pasakau, kiek turi laiko iki 18 val ir pasiūlau arba palikti matmenis, arba ateiti kitą dieną, arba atsiųsti viską elektroniniu paštu. Žodž, už viršvalandžius man niekas nemoka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 09, 16:51)
Pas mane klientas pažadėjo ateit...paklausė, iki kada šiandien būsiu. Sakau, iki 18 val. Nu tai jaučiu, 17.55 atsivilks  blink.gif  Nes perestukinas, kokių reta...  blink.gif

biggrin.gif biggrin.gif prajuokinai
Atsakyti
nu koks ten juokas, žmonės įsivaizduoja, kad jie dirba, o tavo darbo laikas turi būt tada, kada jiem patogu ax.gif
Atsakyti
Labukas

Po darbu.. veliau sportai ;)
Ryt jau mano eukaliptas turi atvaziuot.. Ziuresim kaip jus cia augs smile.gif
Atsakyti
gražus medelis. Įdomu, kaip augs.

Aš kaimynkai įšaknydinau rožę- įdomu, kaip augs. Alpo dėl mano geltonosios, tai dvi šakeles įmerkiau-vieną sau, kitą jai. Šakneles jau leidžia, dabar po kurio laiko reiks vazonėlin sukišt. Kitais metais jau bus augaliukai-silpni, bet vistiek rožės biggrin.gif Savašaknės gerai, kad neišvirsta į erškėčius rolleyes.gif
Dienos lekia tai belekaip. Šiandien varau dizainerių seminaran, paskui piešt... šią ir kitą savaitę vėl nelieka laiko gymui - tik kartą į savaitę nueinu... ax.gif
Atsakyti
As visai moreciau erškėčio biggrin.gif . Man nuo vaikystės patiko erškėčio vaisiai, jie tokie saldziarūgsčiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 11, 13:43)
As visai moreciau erškėčio  biggrin.gif . Man nuo vaikystės patiko erškėčio vaisiai, jie tokie saldziarūgsčiai  wub.gif

nu bet kaip gėlė tai man jis be ryšio...kerėpla namie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 11, 13:00)
nu bet kaip gėlė tai man jis be ryšio...kerėpla namie  biggrin.gif

Dideliame sode, tai kaip tik.
Nors cia nuo skonio gal priklauso. Man asmeniskai maži krumeliai, kaip pvz barbarisai ir pan. yra negražu, nes jie maziukai, susitraukę biggrin.gif , o va tie kereplos man imponuoja. Erskeciai ilgai zydi, paskui vaisiai jų gražūs, dideli, raudoni - akį traukiantys. Man gražu...ir skanu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 spalio 2023 - 13:27
Idomiai smile.gif rozes nepatinka, o ersketrozes taip smile.gif

As jau po darbu smile.gif
Lutono orouoste gaisras.. mes daznai toj aikstelej statom masina.. si karta biski toliau uzsisakem, nes kaina trububa buvo.. Tai va, nors garantuotai turim.. ir iki kito treciadienio manau viskas susinormalizuos..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 11, 17:32)
Idomiai smile.gif rozes nepatinka, o ersketrozes taip smile.gif

As jau po darbu smile.gif
Lutono orouoste gaisras.. mes daznai toj aikstelej statom masina.. si karta biski toliau uzsisakem, nes kaina trububa buvo.. Tai va, nors garantuotai turim.. ir iki kito treciadienio manau viskas susinormalizuos..

Erskeciai nelepūs visai, palyginus su rožėmis. Nemegstu lepių geliu. Siandien ežuoles nutrumpinau, kardeliu svogunelius isroviau paruošimui žiemoti. Spirėja gerai prigijus, antras papartis nunyko...gaila....Stovejau, stovejau prie savo roziu....toks noras buvo visas israuti biggrin.gif Bet dar palauksiu pavasario, jei nesuzydes, kaip noriu ir vel reiks kas menesi purksti nuo amarų- pašolvoninsiu aš jas nacher, rimtai.

Neseku naujienu. Kas ten užsidegė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 spalio 2023 - 16:42
Daugiiaukste stovejimo aikstele.. lygtai 1200 masinu sudege.. kazkuek suzeistu yra..

Rozes is pavasario nupurskiu.. paskui jei tik uzpuola amarai.. o zydi visa vasara smile.gif dar dabar pilna ziedu smile.gif
Aisku lygint su erskeciu.. bet tikrai neskaitau rozes labai lepia gele smile.gif Lt gal daugiau, kai jas dangstyt ziema reikia..

Atejo mano eukaliptas smile.gif isivaizdavau didesni smile.gif
Atsakyti
Siaubas blink.gif blink.gif


O eukaliptas greitai augantis medis ar lėtai?
Atsakyti