Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

vakar padarem susitikima- lietuviu, kurie turi butus Ispanijoj;) 11 susirinko 😉

Koks mazas tas pasaulis 🙂 vakar dvi pasimate pirma karta, o pasirodo jos tam paciam name butus turi 🙂

Siandien namus susitvarkem, patalyne isskalbiau, liks tik ranksluosciai.. skalbenke pakeista, tai dabar per 30 min isskalbia ;)
Ir vakare jau namo.. greit tas laikas praleke
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 06, 22:46)
Tai tada lieka tik magnetukai tau  biggrin.gif

nx...ir magnetukų nemėgstu... biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labs ryts 4u.gif
Brrr, kaip šalta fear.gif baisiai staigus perėjimas iš tokios šilumos į šaltį, vėją ir lietų...šiandien jau pirštines išsitraukiau.
šeštadienį kai variau pas uošvienytę, mašiniuką svaidė po visą kelią, nes vėjas buvo baisinis-vairą vos ne dantim laikyt reikėjo . blink.gif Gavau burokėlių terbą, tai vakar išsiviriau, šiandien grįžus iš sportklubio reiks užsikonservuot...sloikus prasiploviau, tai liko lupimas ir tarkavimas.
Grybai irgi laukia, kadangi orai jau šalti, tai praktiškai nesukirmiję- blyn, daug gavosi... Šaldyčiau, bet kameros bbž kuom užgrūstos tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Pas mus vis dar silta 😎 tik va ziuriu, kad Ispanijoj jau tik 23 rodo.. nu nesusalsim ;) svarbu nelytu..

Siandien planuose zole nupjaut, valgyt padaryt smile.gif
Atsakyti
23 tai maloni šiluma, bet man pliažintis jau norėtųsi kiek daugiau biggrin.gif
Darban cepakų atsinešiau vakarykščių, vakare kadangi ir sportklubis ir bele kiek konservavimo-darysiu paprikas su mėsa, mažiausiai terlionės. Nušutinai, nupjovei, prikrovei ir spakaina biggrin.gif
Atsakyti
Gėlės rodo, kad jau ruduo smile.gif Keleta geliu dar tik skleistis pradejo, ydomu ar isaugs kitais metais, nei nespės siemet prazydeti?
Kaip gaila, kai is darbo iseidineja geri zmones. Si menesi du net su kuriais labai gerai sutinku. Gaila.
Atsakyti
Tai va, kad jau biski vesoka.. nu bet ka darydi, taii jau gaunas smile.gif

As net nezinau ka cia gamint.. gal ir visai idarytu papriku noreciau..
Atsakyti
jei išeidinėja-vadinasi arba durnynas, arba yra ir geriau rolleyes.gif Tai kad pas jus šilta, gali ir žiemą žydėt biggrin.gif

Visgi mane perpūtė savaitgalį, galva kai vatinė...gerai būtų neapsirgt. Neturiu kada ligoms... unsure.gif Reik nuvaryt acto nusipirkt... ax.gif
Atsakyti
Valdzia karjeros laiptais kildina ne protingus, o siknalaizius, tai protingi ir iseidineja. Pas mane nera poreikio kilti tais laiptais, tai rami esu, kaip belgas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 09 spalio 2023 - 12:45
Pas mus siknalaizys gal ir pakiltu karjeros laiptais, bet jei tik tiek temoka, tai ilgai neissilaikytu .. Smaukalu valdzios tarpe nera smile.gif
Toks fainas oraz 😍
Nupjoviau zole, reiktu iki Lidlo klibet smile.gif
Atsakyti
Pas mane klientas pažadėjo ateit...paklausė, iki kada šiandien būsiu. Sakau, iki 18 val. Nu tai jaučiu, 17.55 atsivilks blink.gif Nes perestukinas, kokių reta... blink.gif
Atsakyti
O iki keliu siaip ofisas dirba? Jei taip ateitu be 5 min iki darbo pabaigos ir noretu kazkokiu paskaiciavimu ar pabraizymu, tikrai mandagiai pasakyciau, kad mano darbo laikas baigias..

Verdu svieziu kopustu sriuba su galkutem smile.gif mb uzsimane jautienos steiku, tai gales keptis ;)
Atsakyti