Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tai aišku, kad bus gerai rolleyes.gif
Tik kaip visada -būna geresnių ir blogesnių periodų rolleyes.gif
Atsakyti
Ryts labs 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

penktadienis... wub.gif noriu jau namo tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Cia ryte siuksles kasdien veza, nors tie konteineriai toliau nuo musu, bet skamba garsiai ir pazadino.. o dabar vaikai i mokyklas eina, tai ir triuksmas 🙂 neleidzia miegot per atostogas 🙂

Siandien turgaus diena.. bet mb 10 turi dar i viena istaiga.. dar ir i banka reik, o ten uztrukt gali.. nu gal iki 11 susisuks, tai varysim paziuret;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 06, 10:48)
Labukas

Cia ryte siuksles kasdien veza, nors tie konteineriai toliau nuo musu, bet skamba garsiai ir pazadino.. o dabar vaikai i mokyklas eina, tai ir triuksmas 🙂 neleidzia miegot per atostogas 🙂

Siandien turgaus diena.. bet mb 10 turi dar i viena istaiga.. dar ir i banka reik, o ten uztrukt gali.. nu gal iki 11 susisuks, tai varysim paziuret;)

tai mes nuvarėm apie 1 ar 2...nebepamenu, praktiškai iš lėktuvo tongue.gif
Atsakyti
As visada Ispanijoje perku šafraną biggrin.gif , be jo negryžtu. Paskutini kartą tai Dubajuje nusipirkau gerulio šafrano. Rupūžė brangus biggrin.gif Bet ir kokybė - vienas arabiskas kuokelis atstoja gal kokius dešinmt ispanisku.Bet šeip kazko bais idomaus nepirkus...tik prieskoniu...ir svarbiausiai prieskoniu paelai biggrin.gif Ai, dar apelsinu daug vežu dovanu, kas nera buve siltuose krastuose - kad galetu palyginti skirtumą tarp atveztu komerciniu ir tikru saldziuju. Ir dar ranksluosčių biggrin.gif , bet ne magnetukų biggrin.gif biggrin.gif Nes aš taip mastau - magnetukas eis tiesiai i šiūkšlių dėžę...kaip tai vyksta pas mane, nes as ju nekolekcionuoju...ypač iš svetimų žmonių kelionių...o rankšluostis visada bus naudojamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 spalio 2023 - 13:11
mes pirkom tradicinio marginimo keraminius indelius lauktuvėms rolleyes.gif Jei nemelavo, tai labai apsidžiaugė-draugelė sakė, kad tokius labai mėgta. Kolegė įsidėjo rožinį prie lovos -sakė, kaip tik to ir reikėjo ax.gif
Atsakyti
Safrano net nezinau kur panaudot smile.gif
Apelsinus kazkada esu vezus, bet tik todel, kad nesuvalgem.. is musu visu draugu, geru pazistamu, kam vezciau lauktuves, visi yra buve ir Ispanijoj ir kitose salyse , tai nieko jau nenustebinsiu smile.gif
Si karta pirkom saldumynu.. ka sau, ka drsugam duosim smile.gif ir dar pirkau eukalipto saku.. amazonej virs 20£.. cia 3 didziausias sakas uz 3 eu nupirkau.. desiu jas i kiema, ten jos sudzius ir zinok jokiis kates, lapes nebeina i kiema.. Pas drauge jau keli metai ta pati saka, sudziuvus jau, bet jokiu lapiu, kaciu, nors anksciau pilna budavo..
Atsakyti
Per tiek metu vqzinej8mo I 8spanija mes ne vienus zmones ikalbejom atostogas leisti ne Lietuvoje bet siltuose krastuose biggrin.gif . Visi iki vieno patenkinti, kad pakeite poziuri I iprastas atostogas Lietuvoje. O ir ne lietuviams tik tuos apelsinus vezam biggrin.gif . Yra ir tokiu anglu, kurie net pasu neturi biggrin.gif , nes nekeliauja uzsienyje.
Kaip pagalvohau dabar, tai mes cia daugiau anglu ar airiu draugu turim, nei lietuviu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 spalio 2023 - 14:36
As uk virs 20 m.. dar pirmais metais vaziavom i lt atostogu, pusiau reikalu.. antrais metais as jau tripsejau- bet kur, tik ne lt, bet tada dar vaikai- mociutes pasiilgom.. nu ok, grizom i lt.. tie patys vaikai- oi boooring.. ir viskas, mes i lt atostogu daugiau ir nebevaziavom.. Ka kiti daro, man px smile.gif turiu tokia pazistama.. nu pora metu uz mane vyresne.. nu kada subobejo net nezinau.. jai sunys= vaikai.. ji taip ir raso- isejom su mergom( suprask su dviem taxiukais) pasivaiksciot.. atostogu niekur niekada nera buve, tik lt.. net uk niekur nera buve apart aplinkiniu misku, nu dar dar i Clackton on sea nuvaziuoja , nes ten kazkokius draugus turi..
O visi musu artimi draugai tikrai nemazai keliauja smile.gif daznai ir su mumis smile.gif taip kad lauktuviu net nelaukia smile.gif
Atsakyti
Man paciai malonu nebrangias lauktuves atvezti. Bet praktiškas, ne magnetukus biggrin.gif
Va draugelkom is Lietuvos dabar parveziau po maiselį kvapnios sveriamos zalios arbatos labai skanios.Ir vietos daug neuzima, ir geras dalykas.
Atsakyti
nu žalia dar sueitų kažkaip per gerą pusmetį, bet geriausia arbata man yra kava lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 06, 20:58)
nu žalia dar sueitų kažkaip per gerą pusmetį, bet geriausia arbata man yra kava  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai tada lieka tik magnetukai tau biggrin.gif
Atsakyti