Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Kadangi as bloga seimininke smile.gif)) Ok, padarau musraine, salita, padengiu stala ir .. baliavoju oati smile.gif jei kam ko truksta, eina ir pasiima patys.
Atsakyti
As dabar isvis chujova seimini ke. Uzsakau is justeat,jei sveciai praalksta. Seip sutinku tik su tortu ir kava biggrin.gif . Bet daug atsisijojo 'draugų', kai baigesi nukrauti stalai ir alkoholis. Musu namai bealkoholiniai.
Atsakyti
pas mane irgi balių nebėr...o ką-po skyrybų atkrito kelios poros, nors buvo ir mano draugai.Nebedarau.Nebent metų šventės ar fliansai pietų atvažiuoja.Tada ko nors ypatingesnio.Bet atvažiuoja kartą per pusmetį, tai...
Šiaip man patikdavo svečius palepint, tik paskui tvarkymas užknisa... tongue.gif
Šiandien pabuvau seminare, piešime ir dar parodėlos atidarymą VDA aplankėm.Įdomus, bet ne mano stilius, gruboki darbai.Aš manau, kad jei paveikalą gali nutapyt per dieną (man taip atrodo iš vaizdo), tai toks ten ir menas Net jei dailininkė ir Paryžiuj mokėsi rolleyes.gif
Atsakyti
Siais laikais tik pirmokus gali apgauti su tuo "mokiausi uzsienyje'. Universitetų ilgalaikius kursus dabar galima nusipirkti ir studijuoti online bet kokiame pasaulio taśke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 04 spalio 2023 - 21:13
Labukas

Nuostabus siltas rytas 🙂 termometras 22 dabar rodo 🙂 geriu kava balkone 😉

Vakar isejom susitikt su zmonem, kurie irgi turi buta cia Ispanijoj. Ji lietuve, jis anglas 😉 pavalgem skaniai, ant tiek, kad net nenufotkinau 🙂 valgiau krevetes, mb ciela astunkoji smile.gif

Paskui vaikstinejom pakrante, kokteiliu prigerem 🙂 juos palydejom link namu, mes dar pakrante prasiejom 🙂 mb isoko issimaudyt ir 00:30 namo grizom 🙂
Siandien kojyciu neturiu smile.gif

Kol dar gaivus oras, eisim iki pardziu.. taure tik 1 belikus smile.gif saukstukus irgi suvalge smile.gif dar kabliukus vonioj pakeist noriu, dziovykle suluzus.. vnz visokiu smulkmenu.. paskui mb eis per istaigas, o as pliaze deginsiuos ;)
Atsakyti
Atostogos gėris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 05, 11:25)
Labukas

Nuostabus siltas rytas 🙂 termometras 22 dabar rodo 🙂 geriu kava balkone 😉

Kol dar gaivus oras, eisim iki pardziu.. taure tik 1 belikus smile.gif saukstukus irgi suvalge smile.gif dar kabliukus vonioj pakeist noriu, dziovykle suluzus.. vnz visokiu smulkmenu.. paskui mb eis per istaigas, o as pliaze deginsiuos ;)

o LT nagai šąla tongue.gif oras tikrai žvarbus rolleyes.gif
Mane mėsos užkniso, tai vakar vakare blynų kepiausi iš cukinijos.

Kaip šaukštukus suvalgė? Išsinešiojo? blink.gif Tai su nuomininkais visokių blėnių biggrin.gif Čia turbūt kai mano exas- ištysdavo su maistu-ar šaukštelis, ar šakutė, ar lėkštė - nu ir palieka kažkur ar numeta blink.gif niekaip nesuprantu tokio aplaidaus požiūrio. Nu kur matyta, kai iš 12 šaukštelių lieka tik 1 bigsmile.gif

Varysiu popiet pas onkologus, turiu siuntimą. Tegu aiškina, kas ten per augmenija pas mane tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 05, 09:30)
Atostogos gėris  wub.gif

Blyn, gal reikejo Turkija rinktis smile.gif nu vel va iki dabar visokiu reikalu smile.gif ir pirkiniu.. vonioj lempute perdege, nusprendem visa liustra pakeist.. nu tai va tures darbo mb..
dar ryt 10h i viena istaiga. Bet cia mb vienas eis, as i pliaza smile.gif siandien va tik nesenai atejau.. tupiu po skeciu smile.gif
Bet zinokit man Anglijos akmenukai arciau sirdies, nei sitas visur besinesantis smelis smile.gif)

Lutut, o jus turguj buvot? Planuojam ryt nuvaryt ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 05, 14:55)

Bet zinokit man Anglijos akmenukai arciau sirdies, nei sitas visur besinesantis smelis smile.gif)

Lutut, o jus turguj buvot? Planuojam ryt nuvaryt ;)

ant akmenukų kieta tongue.gif Tabarcoj bent jūržolių prinešta, tik tiek, kad jos veliasi.
Buvom, faina biggrin.gif tik vyno nesupratom pasiieškot biggrin.gif
Atsakyti
Ant akmenuku sedi kedej smile.gif uz tai smelio neparsinesi smile.gif O cia jis dar toks limpantis , kad patrint turi, jei nori nusiplaut..

Ziurejom kedes nupirkt cia, nu kazkokia kinietiska klipata-30 euru.. nekilo rankos.. nupirksiu Costco geras, su visokiom kisenelem, su sleikom nest ant nugaros kaip kuprine.. draugelis kartais vaziuoja i Ispanija su masina, tai ir nuves ;)

Dar pliazinames, biski nusnaudem po skeciu smile.gif uz valandziukes eisim link namu.. kazkur vakarieniaut rriks eit smile.gif

Lutut, tu pasigalvok kitiems metams va taip rugsejui, spaliui.. nu geguze nepasiseke jums su oru.. rudeni gal geresnis bus.

Burbanti, tu irgi gali varyt ;) del kainos suditarsim ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 05, 18:56)
Ant akmenuku sedi kedej smile.gif uz tai smelio neparsinesi smile.gif O cia jis dar toks limpantis , kad patrint turi, jei nori nusiplaut..

Ziurejom kedes nupirkt cia, nu kazkokia kinietiska klipata-30 euru.. nekilo rankos.. nupirksiu Costco geras, su visokiom kisenelem, su sleikom nest ant nugaros kaip kuprine.. draugelis kartais vaziuoja i Ispanija su masina, tai ir nuves ;)

Dar pliazinames, biski nusnaudem po skeciu smile.gif uz valandziukes eisim link namu.. kazkur vakarieniaut rriks eit smile.gif

Lutut, tu pasigalvok kitiems metams va taip rugsejui, spaliui.. nu geguze nepasiseke jums su oru.. rudeni gal geresnis bus.

Burbanti, tu irgi gali varyt ;) del kainos suditarsim ;)

oi, tai aš mėgstu padrybsot tongue.gif
kinietiška-nu tai trumpalaikė, kiek ją teturėsi rolleyes.gif

Oi, dėkui, bet iš manęs tau tik nuostolis tongue.gif Kiti metai nors ant nosies, bet dar negalvojau. Pažiūrėsim, kaip sveikata laikys, buvau šiandien pas onkologę-tokia jauna kiek arogantiška daktarytė, tai nusiuntė mamogramos darytis, lapkritį pas juos echoskopija-nu spinduliukų per pastarąjį pusmetį būsiu gavus sočiai. Tikiuos, kad viskas bus gerai.
Dar aišku, kaip eisis su pinigais-lyg ir uždirbau iš šalies, bet visus ir dar biškį surijo mašiniuko remontas. Nu bet nori važiuot-šerk arklį. O aš tai noriu, nebeįsivaizduoju, kaip reiktų-mėgstu ir nulėkt kur, ir į kaimą pavažiuot dažnai- kaip reikėtų be jokio transporto... ragai būtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 05, 17:56)

Burbanti, tu irgi gali varyt ;) del kainos suditarsim ;)

Ačiū, saulele. Nors ir sakau, kad teoriškai reikia pabandyti jau kur isvykti i saulę,bet praktiśkai vis dar bijau smile.gif
Papildyta:
Lutute, laikykis 4u.gif viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti