Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Tai kad sukeistu, kazka prisiderinciau.. dabar nueme visiskai.. is 4-6 klasiu kasdien, paliko tik po dvi.. Kaip vakar- zumba ir pilates.. i zumba as neinu, nes per daug zmoniu ir makalyne gaunas.. nu pilates man per lengvas..
kaip siandien yra klase i kuria eiciau, bet dabar antrad einu i tokius sokius smile.gif lieka tik vienas treciadienis.. ketvirtadieni vel zumba ir pilates.. o nei penktad, nei savaitgali nebera visiskai jokiu klasiu..
Man labai dviraciu klase patikdavo, jos visiskai nebera jokia diena..
O ir zmoniu i ja daug susirinkdavo..
Rasem peticija, kaskart compleininu atejus.. gal grazins..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 03, 10:42)
Labukas

Tai kad sukeistu, kazka prisiderinciau.. dabar nueme visiskai.. is 4-6 klasiu kasdien, paliko tik po dvi.. Kaip vakar- zumba ir pilates.. i zumba as neinu, nes per daug zmoniu ir makalyne gaunas.. nu pilates man per lengvas..
kaip siandien yra klase i kuria eiciau, bet dabar antrad einu i tokius sokius smile.gif lieka tik vienas treciadienis.. ketvirtadieni vel zumba ir pilates.. o nei penktad, nei savaitgali nebera visiskai jokiu klasiu..
Man labai dviraciu klase patikdavo, jos visiskai nebera jokia diena..
O ir zmoniu i ja daug susirinkdavo..
Rasem peticija, kaskart compleininu atejus.. gal grazins..

o, tai nekas. Reikia ir kad patiktų, ir kad laikas tiktų... ax.gif
Pas mus priešingai-pridėjo trevkių, bet man arba trevkė, arba laikas netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 10 02, 19:17)
Burbanti, kas zenysis?



Giminė biggrin.gif

Cia kitais metais ji bus. Siemet lapkricio menesi esam pakviesti I vestuves Airijoje - airių draugų dukra ženyjasi.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 10 03, 12:47)
Giminė  biggrin.gif

Cia kitais metais ji bus. Siemet lapkricio menesi esam pakviesti I vestuves Airijoje - airių draugų dukra ženyjasi.

oho, vien veselios biggrin.gif Smagu biggrin.gif
Bliam, užkniso valdžia. Užsireikia ko - tai dabar ir čia ir būtinai-mesk visus darbus į šoną bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas


Kazkaip labai greit visas patikras praejom, greit pavalgem 🙂 ir dar daug laiko iki skrydzio 🙂

Noreciau i vestuves smile.gif senai jau buvau smile.gif
Atsakyti
O, gero skrydžio ir puikių atostogų ! 4u.gif
Aš į vestuves norėčiau, bet į senobines, su dviejų dienų balium, tradicijom, šokiais, dainom, nesąmonėm biggrin.gif Bet tokių jau nebūna, deja. Dabar eilinis amerikoniško stiliaus baliukas, nieko įdomaus.
Nu ką. Trečiadienis. Nieko nespėju visiškai doh.gif turiu lievo darbo, įtariu, šią savaitę nepadarysiu...nes šiandien seminaras darbo reikalais, paskui piešt-grįšiu naktį. Ryt - onkologas, vakare-susirinkimas. Nei darbe nei namie nėra laiko, o ir sveikatos jau. Penktadienį kažką uošvienytei padarysiu iš šaldytų zagatovkių, savaitgalis - kaiman. Nu žooodž...
Džiaugiuos, kad ryt antibams paskutinė diena. Nes pradėjo šoną skaudėt-ar kepenys, ar kasa-nežinau, liežuvis apneštas geltonai, kartu burnoj...ne pyragai. unsure.gif
Atsakyti
Folkliorinės vestuvės šiais laikais kainuotų nežmoniškus pinigus.
Tokią rują geriančių ir valgančių iśmaitinti dvi dienas ir prigirdyti dvi dienas, dar muzikantus samdyti, kelis karstus visiems patiekti per para,, šeimininkutes...zaidimams kiek visko reikia, dovanėlėms, medaliams visokiems, jaunosios vagimui, pirslio karimui....Nezmoniski pinigai.
Buvome piršliais du kartus tradicinese vestuvese Lietuvoje...nu i namas - niekada daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 04 spalio 2023 - 13:11
nu...jei palapinė kieme (kaip ir būdavo), maistas ne iš restorano, svečiai miega kluone-nebūtų brangiau labai.Tik matai, lietuviai pripratę maisto tonom prigamint, paskui mest.Jei saikingai -tai ur kaina saikinga.Norėč tokiose paūžt bigsmile.gif
Atsakyti
As tokiose tradicinese paskutini jart buvau pries kokua 25m smile.gif Pusbrolis zenijos ;) kaime, dvi dienas;) su pirslik korimu smile.gif viena pamerge taip isijautus manikiuru duobe kase smile.gif kitos tik vaidino smile.gif

Karsta smile.gif bet tik dabar iki pliazo daejom.. kol pavalgem, kol apsipirkom , kol i banka..atvaziuojam namo, patalyne neskalbta. Tai uz ka tokius pinigus ima uz tvarkyma, ( nu ok. Is kluentu, bet vis tiek)jei nieko nedaro.. pvz, jei as kaip klientas atvaziuociau, tikrai nekoki atsiliepima parasyciau.. Gerai, kad nesenai keitem skalbenke, tai dabar greitu skalbimu prasikau viska, isdzius viskas ;)
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 10 04, 16:37)
nu...jei palapinė kieme (kaip ir būdavo), maistas ne iš restorano, svečiai miega kluone-nebūtų brangiau labai.Tik matai, lietuviai pripratę maisto tonom prigamint, paskui mest.Jei saikingai -tai ur kaina saikinga.Norėč tokiose paūžt  bigsmile.gif

Tai anksciau niekas naisto is restorano nesakydavo gi. Visada dvi seiminkutes budavo per naktį. O ir maista gi ne jaunoji ruosdavo simtui zmoniu.. ir ant kluono ne visus auguldydavo, nes kiti nenoredavo miegoti ant sieno.
Esu buvus gql 20 vestuviu, jei ne daugiau, is ju kokie 15 tradicines lietuviskos buvo. Vargas, ne šventė tevams ir jauniesiems. Ir niekas niekada nieko gi nemesdavo, visada sveciams idedavo laukneselius is likusio mqisto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 04 spalio 2023 - 16:13
Maisto idedavo, bet kiek jo namie suvalgydsvo? ;)

Na taix tarybiniais nepriteklio laikais, vestuves budavo wow.. dabar to neatkartosi.. net jei ir paklosi ant sidno, vis tiek tas sienas jau isvalytas, iskedentas smile.gif
Kas turi pinigu, tam jau geda vest i kluona smile.gif Kad neturi, fideliu veseiliu nedaro smile.gif

Bet siaip ranka prie sirdies, man labiausiai butent tos amerikines vestuves ir patiko .. puske dukrai tokias iskele.. saldys ne stakas, o visas kambarys.. meniu kiekvienam atskirsi ir be jokiu isankstinii uzsakymu. O grynai tiesius to meniu. Tortas 5 aukstu(2 is ju nevalhomi ) jaunuju sokis, tevu sokis.. Gal tevam jauniesudms ir buvo galvos skausmas viska suorganizuot, bet man kaii sveciui tsi labai labai viskas patiko.
Atsakyti
Del to as uzbaigiau su baliai jau geras desimtmetis biggrin.gif nes man jokio dziaugsmo, tik svečiams. biggrin.gif
Atsakyti